eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 30/2014

  (...) 851,390 tys. osób złożyło w ZUS oświadczenia o przekazywaniu części składki emerytalnej do OFE. Zgodnie z nowelizacją ustawy o funduszach emerytalnych do 31 lipca br. ubezpieczeni mogą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-8C, poznaj opinie o Mastercook LCE-620AX czy przeglądaj oferty pracy z miasta Sieradz.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 30/2014

  (...) wielkości rezerwy złota na świecie, wyprzedziła Chiny i Szwajcarię. W ocenie ekspertów złoto może stanowić znaczące narzędzie w wojnie walutowej przeciw amerykańskiej walucie. Centralny (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 30/2014

  (...) wzrostu gospodarczego dla świata w tym roku z 3,7 do 3,3 proc. PKB. Według MFW znacznie wolniej niż wcześniej przewidywano będą się rozwijać m.in. gospodarki USA i Rosji. Tracą też Chiny i (...)

 • Zmiany w przetargach: koniec panowania najniższej ceny

  (...) od związków zawodowych, poprzez i rzemiosła, po samorządowców. Ma na celu ograniczenie szeregu niekorzystnych zjawisk związanych z realizowaniem zamówień publicznych, a sygnalizowanych już (...)

 • Koncesje i zezwolenia a zorganizowana część przedsiębiorstwa

  (...) to pojęcie, które zdefiniowane jest wyłącznie na gruncie przepisów ustaw podatkowych. Jak stanowi art. 2 pkt 27e przez ZCP należy rozumieć organizacyjnie i finansowo wyodrębniony w (...)

 • Jak przebiega płatność kartą?

  (...) w sklepie to prosta czynność polegająca na włożeniu lub na zbliżeniu karty do terminala. Jednak to, co dzieje się w ciągu następnych kilkunastu sekund pomiędzy wprowadzeniem na klawiaturze (...)

 • Kursy walut 21-25.07.14

  (...) w tym tygodniu srebro, które spadło o ponad 3 proc. Na wartości zyskiwały za to metale przemysłowe, m.in. na fali dobrych danych z Chin (przemysłowy PMI najwyżej od półtorej roku) (...)

 • Jak rozpoznać fałszywe wiadomości e-mail

  (...) internetowych przeprowadzanych za pomocą e-maili – „spoofing” (ang. spoof – naciąganie, szachrajstwo) i (nazwa powstała z połączenia wyrazów ang. fishing – łowienie ryb na wędkę i (...)

 • Jak liczyć bieg przedawnienia?

  (...) w wielu aktach prawnych reguluje się zasady liczenia biegu przedawnienia w określony (szczególny) sposób. W art. 289 w związku z art. 298 ustawy – Prawo własności przemysłowej, art. 20 (...)

 • Relacje w pracy: przyjaźnie przełożonego

  (...) na pozycji przywódczej, musisz trzymać się kilku ważnych zasad. Ustal reguły z bliskimi znajomymi: Usiądź i porozmawiaj z nimi na temat Waszej wspólnej pracy. Daj jasno do zrozumienia, że (...)

 • Hendri-Gras Chemicals - Oferuje surowce i związki chemiczne oraz rozpuszczalniki.

  Czytaj więcej: Chemia


strony : [ 1 ]
 
26
lipiec 2014

lipiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1459
CHF 3,4114
USD 3,0831
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.