eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Ceny transakcyjne nieruchomości XII 2018

  (...) mieszkań potwierdzają, że pozostaje bardzo silny. Bez tego nie byłby możliwy wzrost cen mieszkań o prawie 15 proc. w ciągu zaledwie 12 miesięcy. Dzieje się tak głównie za sprawą dobrej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Nota obciążeniowo-uznaniowa, poznaj opinie o Fanta World Red Orange czy przeglądaj oferty pracy z miasta brodnica.


 • Rozliczenie PIT: dochód z pracy i działalność gospodarcza za granicą

  (...) Wnioskodawca jest polskim http://www.podatki.egospodarka.pl/146305,Polska-rezydencja-podatkowa-czy-mozna-ja-skutecznie-utracic,1,69,1.html rezydentem podatkowym>. Mieszka w Polsce i tutaj oraz (...)

 • PIT 2018: Odliczenie składek na ubezpieczenie społeczne

  (...) płacone osobiście przez podatnika do ZUSu (za siebie oraz osoby z nim współpracujące) i potrącanych z jego wynagrodzenia przez płatnika, który następnie przekazuje je tej instytucji. Które (...)

 • Kradzież dokumentów a wyłudzenia IV kw. 2018

  (...) na przestrzeni całego minionego roku zastrzeżono w naszym kraju aż 150,7 tys. dowodów osobistych, paszportów oraz praw jazdy. Tak dobrego wyniku nie odnotowano jeszcze nigdy w całej historii (...)

 • Edukacja finansowa jest ważna. Przynajmniej w teorii

  (...) poziom ich nie przedstawia się źle, to jednocześnie jednak okazuje się, że faktyczne umiejętności w tym zakresie pozostawiają trochę do życzenia - dowodzi badanie „Wiedza finansowa (...)

 • Nieruchomości komercyjne, czyli efekt Ikara

  (...) bardzo zbliżył się podczas lotu do słońca, którego promienie rozpuściły wosk na jego skrzydłach. To sprawiło, że śmiałek runął do morza. Według nas jest to stosowna analogia dla (...)

 • 4 czynniki, które wpłyną na rynki finansowe 2019

  (...) gospodarkę w 2019 roku wciąż będą wpływać czynniki, które mocno namieszały na rynku już w poprzednim roku. Przedstawiamy cztery najważniejsze z nich. Brexit Dla osób interesujących się (...)

 • Murapol Zielone Bulwary z III etapem

  (...) ostatnim w tym projekcie deweloperskim, na który docelowo złoży się 6 budynków z przeszło 400 lokalami mieszkalnymi, łącznie ponad 19 tys. mkw. powierzchni użytkowej. W nowej ofercie (...)

 • W oczekiwaniu na rekordowe raty kredytów we frankach

  (...) roku kurs CHF pozostanie na poziomie zbliżonych do obecnego, ale w kolejnych latach będzie spadał odpowiednio do 3,72 zł, 3,66 zł i w 2022 r. wyniesie 3,59 zł. Skala obniżki nie jest (...)

 • Faktoring to wciąż egzotyka

  (...) polskie firmy muszą korzystać z zewnętrznego finansowania, są zatory płatnicze - w praktyce często bowiem jest tak, że pieniądze na inwestycje czy bieżącą działalność są, ale (...)

 • Dolar pozostaje bezpieczną walutą

  (...) USA i Chin na temat wspólnych relacji handlowych wiemy tyle, ile dało się przewidzieć: poczyniono postęp, ale jeszcze wiele pracy musi zostać dokonane. Innymi słowy, lista żądań strony (...)

 • Kompetencje cyfrowe to konieczność

  (...) sprawę, że w scyfryzowanym świecie część posiadanych przez nich umiejętności zupełnie się zdewaluowało. Takie przekonanie wyraża 58% uczestników badania Randstad i właściwie w każdej (...)

 • Jesteś właścicielem nieruchomości? Pamiętaj o odśnieżaniu

  (...) reguluje ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z 1996 r. Mówi ona, że właściciel (lub użytkownik wieczysty) ma w obowiązku „uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych (...)

 • Inwestowanie na giełdzie - luty 2019

  (...) pozostających mierzony jest w taki sposób, że każda spółka jest „sprzedawana” z końcem miesiąca po cenie zamknięcia w piątek oraz „kupowana” ponownie w poniedziałek po cenie (...)

 • Nissan Navara - jak osobówka

  (...) na 18-calowych felgach na swoim parkingu obawiałem się o kwestie czysto ergonomiczne. Wątpiłem w to, że tak duże i ciasne miasto będzie przyjazne dla typowo amerykańskiego samochodu z (...)

 • myPhone Halo Q i Halo Q+

  (...) Q+ mają 2,8 calowe ekrany i wygodne, duże klawisze oraz intuicyjne, obrazkowe menu. Telefony są wyposażone w programowalny przycisk SOS. Po przypisaniu do niego numeru lub ustawieniu (...)

 • Europejskie Centrum Energii Odnawialnej - Instytucja naukowo-badawcza zajmująca się energetyką odnawialną w Polsce.

  Czytaj więcej: Źródła odnawialne


strony : [ 1 ]
 
1
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2706
CHF 3,7509
USD 3,7243
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 



O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.