eGospodarka.pl

 • 5 największych nieporozumień dotyczących RODO

  (...) od maja minionego roku unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) to prawo, które zupełnie zredefiniowało reguły przetwarzania, wykorzystywania i przechowywania danych osobowych w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3f , poznaj opinie o Agrovita Musztarda chrzanowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta augustów.


 • 7000+, czyli polski rynek hotelowy 2019

  (...) i miniony rok nie okazał się pod tym względem żadnym wyjątkiem - obserwowaliśmy dalszy wzrost zarówno popytu, jak i podaży. Wzrost hotelowego cyklu koniunkturalnego nie powinien jednak być (...)

 • Leasing czy wynajem? Co się bardziej opłaca?

  (...) już lat wiodącym sposobem finansowania floty firmowej jest leasing. Jak wynika z danych Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, ten model ma aż 79-procentowy udział w zakupach nowych aut (...)

 • Prezent na Walentynki, czyli kolacje i podróże

  (...) Mastercard Love Index to wskaźnik obliczany co roku w oparciu o transakcje dokonane kartami (debetowymi, kredytowymi pre paid) w dniach 11-14 lutego. Jego najnowsza odsłona dowodzi, że na (...)

 • Ataki DDoS w IV kw. 2018 r. Jakość ważniejsza niż ilość

  (...) zbyt kosztowne, co sprawia, że jest on dostępny dla szerokiego grona odbiorców, w tym nieuczciwej konkurencji lub trolli internetowych. Zagrożenie to komplikuje życie firmom niezależnie od ich (...)

 • Euro i złoty pod presją

  (...) że prezydent Trump rozważa odroczenie o 60 dni terminu granicznego dla negocjacji, po którym zostaną nałożone wyższe cła na towary z Chin. Miałoby to być podyktowane chęcią (...)

 • Cyberprzestępcy kochają Walentynki

  (...) nie tylko poczta elektroniczna. Doświadczenie już wielokrotnie pokazało, że nader chętnie wykorzystują również inne kanały, w tym np. Facebooka czy Twittera. Nie jest to zaskoczeniem (...)

 • W marcu wyższe emerytury

  (...) miała miejsce w 2017 r. (z 3091 zł do 6600 zł rocznie), kolejna w 2018 r. (do 8000 zł). Jednak pomimo tych zmian, wszyscy podatnicy płacili zaliczki na podatek dochodowy tak jakby nic się nie (...)

 • Kontroferta - i co dalej?

  (...) pracodawcy nieodzownie łączy się z koniecznością wypowiedzenia umowy w miejscu dotychczasowego zatrudnienia. Coraz częściej zdarza się, że obecny szef na wieść o planowanym odejściu (...)

 • Ile kosztują Walentynki 2019?

  (...) drobnymi upominkami, słodkościami i randkami. Ile osób tyle sposobów, aby w ten dzień powiedzieć bliskiej osobie o swoich uczuciach. Z tej okazji Open Finance sprawdził ile kosztować może (...)

 • Digitalizacja łańcucha dostaw: 2/3 wdrożenia kończą się fiaskiem

  (...) rzuca mu cyfrowa rewolucja. Wdrażanie nowoczesnych technologii nie przebiega jednak bez zakłóceń. Dowodem na to może być chociażby badanie Capgemini, które obnaża istotną lukę pomiędzy (...)

 • Przemieszczenie i sprzedaż towarów jako WDT

  (...) Sąd Administracyjny w wyroku z 21 września 2018 r., sygn. akt I FSK 1500/16, spółka złożyła wniosek o wydanie wiążącej interpretacji podatkowej. We wniosku spółka podała, że zajmuje (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI I 2019

  (...) badania Gemius/PBI bez zmian na podium, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów ponownie zwycięża Grupa Google z zasięgiem 94,68%. Na (...)

 • Działy IT nieświadome zagrożeń ze strony cryptominerów

  (...) sposób, dzięki któremu narzędzia kojarzące się dotychczas wyłącznie z cyberprzestępcami trafiły pod strzechy i mogą być wykorzystywane przez każdego, kto będzie skłonny za nie (...)

 • Zakaz prowadzenia działalności a działania restrukturyzacyjne upadłego

  (...) Informacji Gospodarczej w 2018 r. w Monitorze Sądowym i Gospodarczym ogłoszono 615 , co oznacza czasową stabilizację, gdyż wynik ten jest zbliżony do liczby ogłoszonych upadłości w 2017 r (...)

 • Czy rosnące ceny zwiększają podaż małych mieszkań?

  (...) Corp S.A. Zdecydowanie nadal jest popyt na małe, , widoczny w każdym segmencie rynku, zarówno w inwestycjach skierowanych do klienta inwestycyjnego, jak i poszukującego mieszkania dla (...)

 • 5?Sec Polska Sp. z o.o. - Sieć pralni ekspresowych.

  Czytaj więcej: Utrzymywanie czystości


strony : [ 1 ]
 
14
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3394
CHF 3,8182
USD 3,8516
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.