eGospodarka.pl

 • BIK o kredytach w I 2019 r.

  (...) ratalne) Jak wynika z najświeższych danych BIK, w pierwszym miesiącu bieżącego roku banki i SKOK-i udzieliły łącznie 561,6 tys. kredytów konsumpcyjnych, których łączna wartość (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zaświadczenie o ubezpieczeniu PL AU 1, poznaj opinie o Western Digital Scorpio Black WD3200BEKT czy przeglądaj oferty pracy z miasta radlin.


 • PIT 2018: Nowości i ciekawostki w podatkowych zeznaniach rocznych

  (...) , jak i wcześniejszy PFR to nazwy wstępnie przygotowanego zeznania podatkowego. Nazwy te nie funkcjonują równolegle, bo PFR obowiązywało w rozliczeniu za 2017 rok, a Twój e-PIT – za 2018 (...)

 • Darowizny na cele pożytku publicznego w PIT za 2018 r.

  (...) nagradza dobroć serca. Nie każda pomoc dla potrzebujących jest tutaj jednak odliczana. Ważne jest bowiem to komu darowizna zostanie przekazana oraz jaka jest wartość darowizny.. Dla przykładu (...)

 • Spłata mieszkania dla ex-męża nie jest wydatkiem na własne cele mieszkaniowe

  (...) W listopadzie 2015 r. miał miejsce rozwód wnioskodawczyni. Wiedząc, że uzyska ona dochód ze po rodzicach, zawarła z byłym mężem ugodę. Postanowieniem sądu zainteresowana stała się (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe stabilne

  (...) nie widać jakichkolwiek jednoznacznych sygnałów słabnięcia koniunktury inwestycyjnej rynku mieszkaniowego, a tym bardziej skłonności deweloperów do ograniczania produkcji mieszkań w związku (...)

 • Uchodźcy - wyzwanie dla gospodarki Niemiec

  (...) Europie zdominowane były w ostatnich latach przez problem uchodźców szukających pomocy i schronienia, to jednak w latach 2011-2017 do Niemiec przyjeżdżali przede wszystkim ludzie zainteresowani (...)

 • Za drogo na inwestycję w mieszkanie?

  (...) rok pod względem okazał się rekordowy. Tak pokaźnych podwyżek cen mieszkań nie notowaliśmy już od dawna. Liderką wzrostów jest Łódź, gdzie 1 mkw. mieszkania kosztuje 4243 zł, a więc o (...)

 • Strefa euro: nie ma potrzeby się spieszyć?

  (...) Unii Europejskiej, w tym czterech reprezentantów Europy Środkowo-Wschodniej. Opracowanie przypomina czytelnikom, jakie motywy stały za powstaniem unijnej waluty: „Euro od samego początku było (...)

 • Gdzie po najlepszy kredyt na zakup działki i budowę domu

  (...) rozpocząć od sprawdzenia ile banki są gotowe nam pożyczyć. Najlepiej zrobić to w kilku bankach, ponieważ bardzo różnie liczą one . Może się okazać, że jeden zupełnie odmówi nam (...)

 • Najlepiej oceniane sklepy internetowe 2018

  (...) na rodzimych rynku serwisów pomagających e-kupującym w podejmowaniu najsłuszniejszych . Portal gromadzi wystawiane przez internautów opinie o sklepach, firmach i produktach, i bazując na nich (...)

 • Firmy pożyczkowe w Polsce - obraz rynku

  (...) aktywnie współpracuje z Grupą BIK. Oznacza to, że w ramach wzajemnej wymiany informacji do Biura Informacji Kredytowej trafiają dane odnośnie udzielonych pożyczek, a do Rejestru Dłużników (...)

 • Outsourcing usług IT: 12 wskazówek

  (...) należy wziąć m.in. doświadczenie w branży, umiejętności zarządzania projektami i kulturę organizacyjną. Co jeszcze? 1. Rozmiar firmy, lokalizacja i doświadczenie w branży Sprawdzenie (...)

 • Sklepy internetowe wychodzą z garażu

  (...) zlecana fachowcom księgowość i reklamy opracowywane przez profesjonalistów. To wszystko dowody na to, że przestają być głównie pomysłem na dorobienie, a stają się firmami z krwi i kości (...)

 • Mercedes-Benz CLA 2019

  (...) pozwalających (lub nie) na zakup tego samochodu, ale nie jest też zaskoczeniem, że stawiają na niego głównie ludzie rozpoczynający budowanie właściwych ścieżek zawodowych. Właśnie (...)

 • Koncentracja przedsiębiorstw 2018. Co wykazała kontrola UOKiK?

  (...) daje przedsiębiorstwom swobodę zawierania transakcji. W większości krajów, w tym również w Polsce, pewnym odstępstwem od tej reguły jest kontrola koncentracji. Największe firmy mogą (...)

 • Diesel, benzyna czy hybryda? Jaki silnik wybrać?

  (...) w minionym roku 23% spośród zarejestrowanych w naszym kraju nowych samochodów stanowiły diesle. Dla porównania, rok wcześniej ich udział sięgał 26,2%. Malejąca popularność tego napędu (...)

 • Funt wzbił się wyżej

  (...) na głosowaniu 12 marca jej propozycja porozumienia z UE zostanie ponownie odrzucona, Izba Gmin będzie miała do wyboru „krótkie odroczenie” brexitu (prawdopodobnie do majowych wyborów do (...)

 • Jeśli nie CV, to co?

  (...) przyjemnym i nieskomplikowanym. Przeważnie łączy się ze stresem i trudnościami, zwłaszcza wówczas, gdy na wysłane i liczone już w setkach aplikacje nikt nie odpowiada. Taka sytuacja często (...)

 • Wynagrodzenia w Polsce w 2018 roku

  (...) Sedlak za rok 2018 wynika, że w okresie badania podwyżki wyniosły średnio 5%. Według raportu najwyższe podwyżki zostały przyznane w grupie pracowników fizycznych i wyniosły 6%. Wśród (...)

 • Usługi w chmurze i mobile: pięta achillesowa bezpieczeństwa IT

  (...) firmy Check Point Software Technologies została zaprezentowana przy okazji wiedeńskiej konferencji CPX. Opracowanie przybliża modus operandi cyberprzestępców atakujących najsłabsze ogniwa (...)

 • Mikromieszkania - w Warszawie drogo, w Krakowie większy wybór

  (...) jak ochrzciły go media, mieści się w Krakowie w kamienicy przy ul. Garncarskiej 8, nieopodal Plant i Starego Miasta. Ma 2,5 m2 powierzchni, mieści aneks kuchenny, łazienkę i łóżko. To (...)

 • Sterowniki - Portal związany ze sterownikami w branży automatyki przemysłowej.

  Czytaj więcej: Automatyka


strony : [ 1 ]
 
27
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3173
CHF 3,8003
USD 3,7886
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.