eGospodarka.pl

 • Europa: wydarzenia tygodnia 6/2019

  (...) mnie zaskakiwali swoimi działaniami, ocenami, planami i prognozami. Tak było jeszcze kilka lat temu. Teraz sytuacja geopolityczna jest inna. Przewaga Stanów Zjednoczonych nie jest już tak (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-6, poznaj opinie o LG RH200MH czy przeglądaj oferty pracy z miasta łaziska górne.


 • Dolar najdroższy od prawie dwóch lat

  (...) wszystkim rezultat problemów innych walut, a zwłaszcza euro. Koniunktura w strefie euro uległa znacznemu pogorszeniu w drugiej połowie 2018 r. Włochy weszły w recesję, a Niemcy są w (...)

 • Handel zagraniczny I-XII 2018. Dane tymczasowe

  (...) w dolarach USA i w euro Eksport wyrażony w dolarach USA wyniósł 261,8 mld USD, a import 267,7 mld USD (wzrost odpowiednio o 13,1% i o 15,9%). Ujemne saldo ukształtowało się na poziomie 5,9 mld (...)

 • Kim są zadłużeni gapowicze?

  (...) zadłużonych gapowiczów liczyła sobie 311 057 osób, czyli o 24 tys. nazwisk więcej niż przed rokiem. Ich całkowite zadłużenie opiewało na niemal 399 mln zł, przy czym najwięcej do oddania (...)

 • Ocena ryzyka krajów wg Coface I 2019

  (...) europejskich Narastające , znaczne wahania notowań surowców oraz ograniczenia podaży to czynniki, które w dużym stopniu przesądziły o globalnym u schyłku minionego roku i położyły się (...)

 • Nordic Mokotów jeszcze większy

  (...) – W ramach dwóch etapów inwestycji Nordic Mokotów wybudowaliśmy łącznie 216 lokali mieszkalnych. Niemal wszystkie zostały już sprzedane. Duże zainteresowanie mieszkaniami w tej lokalizacji (...)

 • Zakup usług hotelowych i gastronomicznych bez odliczenia VAT

  (...) Wnioskodawca w październiku 2018 r. organizował Chóru, który wystąpił z koncertami z okazji uczczenia 100-lecia Niepodległości oraz 100-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych. Jego (...)

 • Ceny transferowe 2019: nowe obowiązki dokumentacyjne

  (...) szeregu warunków, jest zobowiązany sporządzić z transakcji z podmiotami powiązanymi, uległa poważnym zmianom zarówno w zakresie elementów dokumentacji (obowiązkowy benchmark), identyfikacji (...)

 • Nowe cyberwyzwania sektora finansowego

  (...) sobie coraz śmielej, a ochrona przed nim jest tym trudniejsza, że nie zawsze pochodzi ono z podejrzanych źródeł. Poprzez ataki na urządzenia i hakerzy nie tylko kradną dane, ale również są (...)

 • Debiut ECC GAMES S.A. na NewConnect

  (...) z informacjami zawartymi w Dokumencie informacyjnym, 15 października 2014 r. została założona spółka ECC Games sp. z o.o. Do Spółki wniesiono aportem działalność gospodarczą Eccentricity (...)

 • Dolar w silnym nurcie

  (...) źle, to inwestorzy szukają bezpieczeństwa i płynności, a rynek dolara oferuje obie rzeczy. Jeśli nastroje się poprawiają, to ostatnio zwykło to mieć związek z osłabieniem obaw wokół (...)

 • Ferie zimowe 2019: gdzie i za ile?

  (...) udajemy się na ferie zimowe i ile przychodzi nam za to zapłacić. Autorzy analizy zwrócili również uwagę na rodzaj obiektów noclegowych oraz najchętniej wybierane udogodnienia (...)

 • Co pracownicy fizyczni myślą o swoich przełożonych?

  (...) w ostatnich kilkunastu miesiącach stali się bohaterami rynku pracy i to takimi, o których znalezienie często bywało czasem trudno. Opracowany przez resort pracy „Barometr Zawodów 2018” (...)

 • Nieruchomości komercyjne: pozytywne trendy widać wszędzie

  (...) budynkach biurowych w Europie wzrosły o 2,6% - jest to najszybsze tempo wzrostu w skali roku od przeszło pięciu lat. Z kolei na rynku nieruchomości logistycznych odnotowano wzrost stawek (...)

 • Pracodawca w ogniu oczekiwań pracowników

  (...) pokoleń oraz coraz silniej zaznaczająca swoją obecność wielokulturowość to tylko niektóre wyzwania, z którymi muszą się dziś mierzyć polscy pracodawcy. Poznanie oczekiwań pracowników (...)

 • Fake news nie tylko w social media

  (...) na szczyt wyników wyszukiwania Google nie jest łatwo. Świadczy o tym wysoka popularność usług agencji SEO czy budowanie w firmach zespołów SEO specjalistów, którzy każdego dnia dzielnie (...)

 • Kryptowaluty w opałach

  (...) niemal w miejscu. ciągle oscylują wokół poziomu 3,5 tys. dolarów. Zasadniczym problemem uniemożliwiającym powrót na ścieżkę wzrostu pozostaje niski poziom zaufania zarówno konsumentów (...)

 • Renault Talisman 1.6 dCi 160 Initiale Paris - oaza spokoju

  (...) rewelacyjnie. A ja tym razem dostałem do przetestowania Talismana, co rzadko się w obecnych czasach zdarza, w nadwoziu typu sedan. Jest pięknie! Muszę powiedzieć, że gdybym miał kupić to (...)

 • Szopeneria.pl Sklep Żeglarski - Kajaki, łodzie, silniki, pontony, wyposażenie jachtów, bloczki.

  Czytaj więcej: Sporty wodne


strony : [ 1 ]
 
12
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3268
CHF 3,8093
USD 3,8380
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.