eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska: wydarzenia tygodnia 6/2019

  (...) publiczna jest dziś przesycona opiniami rządowymi o bardzo dobrym stanie naszej gospodarki i polskiego budżetu. Ma to duży wpływ na nastroje w społeczeństwie i na pojawiające się żądania (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-16A, poznaj opinie o Vivanco Przejściówka HDMI wtyk <-> DVI-D gniazdo PW 2DVHD czy przeglądaj oferty pracy z miasta września.


 • Awipolis - nowe mieszkania we Wrocławiu

  (...) mieszkań mają być dobrze doświetlone wnętrza, funkcjonalność pomieszczeń, swoboda komunikacji oraz przestrzeń do przechowywania codziennych rzeczy. Lokale położone na ostatnich piętrach (...)

 • Smartfony Huawei Y7 2019 i Y6 2019

  (...) ma obudowę wykonaną z zaawansowanych materiałów syntetycznych oraz wyświetlacz HD+ o rozmiarze 6,26 cala z wcięciem dla aparatu fotograficznego w kształcie kropli. Jest wyposażony w procesor (...)

 • Już 38% firm ubezpiecza się od skutków cyberataków

  (...) znajduje się jeszcze na szczycie najpopularniejszych produktów ubezpieczeniowych, ale jej popularność niezaprzeczalnie rośnie. Z ankiety przeprowadzonej przez firmę Spiceworks pośród 700 firm (...)

 • Zmiany w prawie 2018 okiem mikroprzedsiębiorcy

  (...) Wprawdzie wiele z ubiegłorocznych nowinek prawnych już od początku zyskało miano „kontrowersyjnych” (np. obowiązek składania JPK_VAT przez mikroprzedsiębiorców, split payment system (...)

 • Jak zakłady bukmacherskie napędzają stacje telewizyjne?

  (...) pomiędzy 18 a 24 rokiem życia na oglądanie programów sportowych poświęca 11 godzin tygodniowo. Jeszcze dłużej (16 godzin) spędzają przed telewizorami mężczyźni w wieku 25-34 lata (...)

 • Polski eksport do Afryki: przyszłościowy, ale ryzykowny

  (...) utrzymywał się na poziomie ok. 2,5 mld dolarów rocznie. Tak niewielki eksport na ten kontynent to wynik m.in. tego, że na przestrzeni lat – czy to przed 1989 r. czy już w III RP – Polska nie (...)

 • Upadłości firm I 2019 r.

  (...) analizowane przez Euler Hermes niewypłacalności odnoszą się do braku zdolności do regulowania zobowiązań wobec dostawców, których następstwem jest upadłość albo też któraś z form (...)

 • Chlebova Apartamenty z ostatecznym pozwoleniem na budowę

  (...) To właśnie pod tym adresem już wkrótce ruszą prace związane z realizacją inwestycji Chlebova Apartamenty, co oznacza równocześnie zabudowę terenów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie (...)

 • Masz silne hasło? To nie znaczy, że nie grozi ci wyciek danych

  (...) katowiczanin dowiedział się o niedawnym wycieku przeszło 773 milionów danych z tzw. „Collection#1". Pochodziły one z przeprowadzonych ataków i zawierały całą gamę najróżniejszych danych (...)

 • EUR/USD wraca powyżej 1,13

  (...) RBNZ musi mocno uderzyć w gołębie nuty, więc neutralny przekaz okazał się jastrzębi wobec zbudowanych oczekiwań. Bank obniżył ścieżkę w projekcji stopy procentowej i prognozuje (...)

 • Małe mieszkania w deficycie?

  (...) ważną częścią rynku Popularność małych mieszkań, czyli lokali o powierzchni do 40 mkw. warto sprawdzić na przykładzie sześciu największych miast kraju. Te metropolie łącznie skupiają (...)

 • Polacy i zakaz handlu w niedzielę

  (...) początek bieżącego roku przyniósł kolejne zaostrzenie przepisów dotyczących . Zgodnie z treścią ustawy, w tym roku - co do zasady - zakupy zrobimy tylko w ostatnią niedzielę miesiąca (...)

 • O niewzruszalności mandatu karnego

  (...) są w naszym kraju wygórowane. Za przekroczenie prędkości nad Wisłą zapłacimy maksymalnie 500 PLN. W Norwegii taka kara może być nawet dziewięciokrotnie wyższa. Czy mandat zawsze jest (...)

 • Umowa zlecenie: kilometrówka zwolniona z podatku

  (...) zatrudnia osobę na . Zleceniobiorca wykonuje czynności związane z wizytami i rozmowami handlowymi w sieciach hipermarketów na terenie W. i okolic. W celu realizacji warunków umowy zleceniobiorca (...)

 • Sąd Arbitrażowy Online już działa

  (...) znaczenie tego rozwiązania? – Postępowanie jest szybkie, a procedury proste i przejrzyste. Wystarczy się zarejestrować, a następnie opisać roszczenia i je uzasadnić oraz załączyć dowody (...)

 • Imigranci w Polsce. Zarobki i bezrobocie

  (...) opracowania ZUS („Cudzoziemcy w polskim systemie ubezpieczeń społecznych”) w Polsce na koniec trzeciego kwartału 2018 r. zgłoszonych do ubezpieczenia rentowego i emerytalnego było 569 tys (...)

 • Alfa Romeo Stelvio - piękna i kapryśna włoszka

  (...) i uwodzi swoimi liniami, zostawiając w tyle najbliższych konkurentów. Bryła auta jest masywna, jednak wciąż dystyngowana. Przód Stelvio puszcza zalotne oczko reflektorami głęboko (...)

 • Eurohansa - Producent naturalnych dodatków owocowych oraz słodyczy.

  Czytaj więcej: Żywność


strony : [ 1 ]
 
13
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3312
CHF 3,8031
USD 3,8261
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.