eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 8/2019

  (...) ratyfikować umowę z Danią w sprawie budowy Baltic Pipe. Baltic Pipe to gazociąg, który będzie prowadzany na dnie Morza Bałtyckiego, Gazociąg ma połączyć Polskę ze złożami gazu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Karta wypadku, poznaj opinie o Timex Women's Dress Watch, model T2M782 czy przeglądaj oferty pracy z miasta grajewo.


 • Wyższe ceny mieszkań, czyli minus 8 mkw.

  (...) tempa zmian ... W ramach wstępu warto sprawdzić, które miasta wojewódzkie przez trzy lata (III kw. 2015 r. - III kw. 2018 r.) cechowały się największymi wzrostami średnich nowych i (...)

 • Podatek u źródła 2019 czyli bezprocentowy kredyt u polskich firm

  (...) nową konstrukcją w prawie podatkowym, a mimo to wciąż sprawia wiele problemów. Od 2019 r. będzie ich znacznie więcej. Wynika to z wprowadzenia istotnych zmian w zakresie zasad . Dotychczas (...)

 • Zakupy online po polsku - podsumowanie 2018

  (...) kiedy najmniej Nie jest zaskoczeniem, że okresem, w którym Polacy najczęściej dokonują zakupów online, jest czas poprzedzający Święta Bożego Narodzenia. W minionym roku największy ruch w (...)

 • Opieka nad dzieckiem a rozliczenie jako osoba samotna

  (...) W maju 2015 r. wnioskodawca rozwiódł się z żoną bez orzekania o winie. Sąd orzekł o swobodnym sposobie kontaktów z dziećmi, a kosztami utrzymania dzieci obciążył obie strony. Kontakty (...)

 • Odliczenie VAT od przyczepy do samochodu osobowego

  (...) od zakupu którego odliczono połowę VAT, jako że służy on z założenia użytkowi mieszanemu. W takiej też części odliczany jest też podatek od wydatków eksploatacyjnych na ten pojazd. W (...)

 • Jak zbliżyć dział kadr i finansów?

  (...) to samo co zdolność do ich wykorzystania Dzisiejszy jest bardziej konkurencyjny niż kiedykolwiek wcześniej, co zresztą jest naturalną konsekwencją , rosnących kosztów rekrutacji oraz coraz (...)

 • Lenovo ThinkPad z serii T i X oraz Lenovo 14w i 14e Chromebook

  (...) serii ThinkPad mają wyświetlacze HDR o jasności 500 nitów z Dolby Vision, które prezentują obraz o niesamowitych kolorach, kontraście i jasności. Dostępny jest też nowy, energooszczędny (...)

 • Trojan bankowy RTM wciąż groźny

  (...) dane swych ofiar i żądające zapłacenia okupu w zamian za ich odszyfrowanie, doczekało się miana epidemii online. I nie ma w tym nic specjalnie zaskakującego jeśli tylko przypomnimy sobie (...)

 • Sieci mobilne 2017 - 2022

  (...) dziś triumfy w niemal każdym zakątku naszego globu. Coraz większy zasięg oraz polepszająca się szerokopasmowego przyniosły za sobą nie tylko zwiększony popyt na łączność komórkową i (...)

 • Polacy chętnie oglądają wideo w internecie

  (...) PAYBACK Opinion Poll dowodzi, że wideo w internecie najczęściej poszukujemy na własne życzenie - taką deklarację składa 4 na 10 uczestników. Zdecydowanie największą , który wybiera (...)

 • Populizm z najwyższym poparciem od 1980 r.

  (...) które charakteryzuje m.in. kreowanie konfliktów „ludzie” kontra „elity”, silny nacjonalizm, dążenie do usuwania instytucjonalnych ograniczeń władzy czy antykapitalizm, pokazuje (...)

 • Tylko 1/5 firm dba o jakość danych

  (...) minionym roku aż 76% firm poprawiło dostęp do swoich kluczowych danych. Demokratyzacja analityki to zarówno pokłosie rozwoju systemów analitycznych, które są w stanie wygenerować jasne i (...)

 • Willa Wiślana - nowe mieszkania na Tarchominie

  (...) z przestronnymi balkonami i podziemnym parkingiem. Na parterze zaplanowano powierzchnie usługowe, wyższe piętra zostały zarezerwowane na mieszkania, a pod ziemią zaprojektowano 91 , komórki (...)

 • Smartfony Neffos X20 i X20 Pro na MWC 2019

  (...) za pomocą techniki wielowarstwowego powlekania materiałami nanokrystalicznymi efekt gradientu sprawia, że obudowa jest wygodna i przyjemna w dotyku i uwypukla zaokrąglenia wyświetlacza 3D (...)

 • Donald Trump daje impuls do handlu

  (...) że dał impuls do rozpoczęcia korekty, gdyż choć w szerszym horyzoncie ceny ropy powinny być wyższe niż obecnie, to ostatnia faza wzrostów byłą w naszej ocenie oderwana od fundamentów. To (...)

 • Monitoring mediów: cytowania I 2019

  (...) publikacji artykułu pt. „Taśmy Kaczyńskiego” z 30 stycznia: „Kaczyński mnie oszukał - twierdzi Gerald Birgfellner, austriacki przedsiębiorca związany z rodziną Jarosława Kaczyńskiego. (...)

 • 180 mln funtów na transfery Premier League

  (...) w sezonie 2018/19 szacuje się na 1,4 mld funtów, co jest drugim co do wielkości wynikiem po rekordowych 1,9 mld funtów w sezonie 2017/18. Warto jednak podkreślić, że jest to pierwszy od roku (...)

 • Kredyt hipoteczny na kocią łapę

  (...) do formalizacji związków podchodzą dziś ze znacznie większą wstrzemięźliwością niż przed 30 laty. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że w minionym roku zawarliśmy 192 (...)

 • Ile kosztuje ubezpieczenie OC doświadczonego kierowcy?

  (...) zaskoczenie Na potrzeby analizy przyjęto, że ubezpieczenia OC poszukuje 41-letni właściciel Opla Corsy D 1.2 16V Cosmo (2011 r.), który swoje auto wykorzystuje wyłącznie w celach prywatnych (...)

 • Egzekucja wobec byłych wspólników spółek osobowych - zmiany w k.p.c.

  (...) najogólniej rzecz ujmując, że w przypadku, gdy egzekucja przeciwko spółce osobowej okaże się bezskuteczna (jak również wtedy, gdy jest oczywiste, że egzekucja ta będzie bezskuteczna) (...)

 • KeyShark - Oferta sprzętu oraz oprogramowania do monitorowania komputerów.

  Czytaj więcej: Komputery


strony : [ 1 ]
 
26
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3338
CHF 3,8145
USD 3,8124
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.