eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Europa: wydarzenia tygodnia 8/2019

  (...) że KE chciałaby opodatkować działalność internetowych gigantów. Niestety blokowane są zmiany w unijnym systemie opodatkowania, trzy państwa blokują taką inicjatywę. Podatkowi od firm (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o spis inwentarza, poznaj opinie o Prime Food Mielonka tyrolska czy przeglądaj oferty pracy z miasta tuchów.


 • Dyskryminacja kobiet zaczyna się już podczas rekrutacji

  (...) i Komunikacji w Intrum przyznaje, że objawy widoczne już na etapie procesu rekrutacji, a im dalej w las, tym sytuacja potrafi się pogarszać. Z tego też względu tak ważne jest dzisiaj, aby (...)

 • Villa de Charme - osiedle domów na Bemowie

  (...) najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. Nie jest zatem zaskoczeniem, że jest ono coraz częściej wybierane jako lokalizacja nowych inwestycji. Tą drogą poszedł również (...)

 • Jak zwalczyć zatory płatnicze w 3 krokach?

  (...) firma A przestaje płacić na czas firmie B, która popada w tarapaty finansowe i wstrzymuje płatności na rzecz firmy C, a czasem nawet D i E. Wprawdzie jest to bardzo duże uproszczenie, ale (...)

 • Związek Producentów Audio-Video - Zarządzanie prawami producentów fonogramów oraz działalność anty-piracka. O stowarzyszeniu, informacje dla producentów, ranking płyt i dane kontaktowe.

  Czytaj więcej: Muzyka


strony : [ 1 ]
 
24
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3387
CHF 3,8225
USD 3,8242
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.