eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Nowa Ordynacja podatkowa: umowa o współdziałanie

  (...) współdziałanie będzie mogła być zawarta między Szefem Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) i podatnikiem o istotnym znaczeniu gospodarczym. Ma mieć formę pisemną i obowiązkowo zawierać (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zakaz konkurencji w czasie trwania stosunku pracy, poznaj opinie o Lierac Bust lift creme modelage czy przeglądaj oferty pracy z miasta myślibórz.


 • Zawieszenie/likwidacja firmy a sprzedaż środka trwałego w PIT

  (...) X jest zawieszona w okresie od 1 czerwca 2018 r. do chwili obecnej. W okresie tego zawieszenia, w październiku 2018 r. dokonała . Drugi wariant zakłada natomiast, że firma została zlikwidowana (...)

 • Darowizna pieniędzy: zwolnienie z podatku a przelew na konto bankowe

  (...) Dnia 30 lipca 2018 r. wnioskodawczyni zawarła z ojcem pisemną , na mocy której darował on jej pieniądze w kwocie 147 000 zł. Zgodnie z zapisami umowy pieniądze miały zostać przelane na konto (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking I 2019

  (...) Styczniowa analiza - podobnie jak wszystkie ubiegłoroczne - bierze pod lupę cztery kategorie ubezpieczeń. Ocenie ekspertów podlegają ceny obowiązkowego , a także koszty oferowanych przez (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia I 2019

  (...) r. -0.4 mld zł sprzedaży netto ogółem -0.3 mld zł sprzedaży netto funduszy rynku kapitałowego -0.1 mld zł sprzedaży netto funduszy rynku niepublicznego - Początek roku zaowocował (...)

 • TFI: wartość aktywów netto I 2019

  (...) oczekiwane wzrosty. Notowania indeksu MSCI AC World podskoczyły aż o +7,8%, co sprawiło, że mieliśmy do czynienia z najlepszym miesiącem od ponad siedmiu lat. Jest to bez wątpienia zasługa (...)

 • Czy maski antysmogowe nas chronią?

  (...) schyłku minionego roku. Kontrolowane przez nich pochodziły z 13 sklepów budowlanych i hurtowni zlokalizowanych na terenie 5 województw. Łącznie ocenie poddano 21 modeli: w przypadku 6 (...)

 • Word Translator, czyli tłumaczenia z trojanem

  (...) na półkach sklepu Google Play mówi się nie od dziś i wszystko wskazuje na to, że sprawa jest ciągle aktualna. Wspomnianą we wstępie aplikację Word Translator pobrano z zasobów sklepu (...)

 • Browary Warszawskie z nowymi apartamentami

  (...) lokali mieszkalnych: od kompaktowych, jednopokojowych przestrzeni, po penthouse'y zlokalizowane na dwóch najwyższych kondygnacjach. Jak zapewnia deweloper, jakość ich wykonania ma być (...)

 • Grunty inwestycyjne na wagę złota

  (...) roku sprzyjała optymistycznym nastrojom inwestorów, którzy podejmowali decyzje o zakupach kolejnych i rozpoczynaniu nowych projektów. Ograniczona dostępność atrakcyjnych działek z jednej (...)

 • Rynek najmu: czynsze nadążają za inflacją?

  (...) mniejsze niż 10 lat temu Polski rynek najmu mieszkań ze względu na swoje rozproszenie oraz specyfikę (związaną m.in. z dużą „szarą strefą”), na pewno nie jest łatwy do analizowania (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie I 2019

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Powierzchnie magazynowe czeka kolejny dobry rok

  (...) tempie, ale charakteryzuje je również coraz lepsza jakość. Dużą rolę odgrywają w tym , które zaznaczają swoją obecność już w każdej fazie tworzenia obiektu – począwszy od projektu (...)

 • Waluty w stanie zawieszenia

  (...) nudny dryf, w jaki wpadł rynek walutowy, a który by wystąpił nawet przy pełnej obecności inwestorów z Nowego Jorku. Obecnie bezpieczniej jest grać wąskie przedziały wahań niż ustawiać (...)

 • Protokół TLS + certyfikat SSL = duet doskonały

  (...) top100.wht.pl przeprowadził badanie, które wyraźnie wskazuje, że nasze ciągle pozostawia wiele do życzenia. Jego wyniki pokazały bowiem, że aż 36% stron internetowych nie korzysta jeszcze z (...)

 • Czy praca i miłość idą w parze?

  (...) że zgrany, zintegrowany zespół i poprawne to klucz do poprawnego funkcjonowania i . Czy jednak podoba im się, gdy przyjaźnie przeradzają się w miłość? W polskim firmach nie ma regulacji (...)

 • Jak przygotować się do rozmowy o kredycie hipotecznym?

  (...) ekspertem od produktów kredytowych, warto zaopatrzyć się w informacje, na podstawie których możliwe będzie oszacowanie naszego gospodarstwa domowego. Bazowym dokumentem jest tu zestawienie (...)

 • Mediacje: ile zaoszczędzi przedsiębiorca?

  (...) mediacja.gov.pl pokazują wyraźną tendencję wzrostową ilości spraw kierowanych do mediacji w sądach wszystkich szczebli. Przyczyniły się do tego różnego rodzaju mechanizmy wprowadzone (...)

 • Citroen C4 Cactus - miejski i stylowy

  (...) niespełna dwa lata temu myśląc o Citroenie C4 Cactus mieliśmy przed oczami dość toporne auto, którego cechą charakterystyczną były airbumpy. Zajmowały one prawie całą boczną (...)

 • Po co bankowości transformacja cyfrowa?

  (...) o jak najlepszą obsługę klienta oraz budowanie pozytywnego user experience, banki pozostają znacznie w tyle za liderami technologicznymi - poziom satysfakcji ich klientów nie prezentuje się tak (...)

 • Stempelbiurowy.pl - Oferuje stemple, pięczątki oraz inne materiały biurowe.

  Czytaj więcej: Biuro


strony : [ 1 ]
 
19
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3303
CHF 3,8141
USD 3,8311
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.