eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • 7 tysięcy nowych mieszkań za gotówkę

  (...) na zakup nowych mieszkań w 7 – wynika z najnowszych szacunków zaprezentowanych przez Narodowy Bank Polski w raporcie za 3 kwartał 2018 roku. To o 434 miliony złotych mniej niż kwartał (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-USA 5, poznaj opinie o Arko Skin Care Honey & Cream mydło w kostce czy przeglądaj oferty pracy z miasta zambrów.


 • Branża leasingowa 2018 r.

  (...) wzrastał również portfel aktywnych umów branży. Jak podaje Związek Polskiego Leasingu, u schyłku 2018 r. wartość umów obsługiwanych przez leasingodawców osiągnęła 146,6 mld zł, co w (...)

 • OC: niższe składki, wyższe kary

  (...) kierowców poruszających się po polskich drogach bez ważnej polisy OC była stosunkowo niewielka. Dziś sytuacja przedstawia się już zgoła inaczej. – „Między 2012 rokiem, a 2017 suma (...)

 • Polski eksport do Wielkiej Brytanii. To już koniec dobrej passy?

  (...) wskazują, że ubiegłoroczna wartość do Wielkiej Brytanii była o 2,5% wyższa niż rok wcześniej. Czy wzrosty odnotujemy również w tym roku? O to może być nieco trudniej. Dynamice wymiany (...)

 • Taksówka z problemami

  (...) nad Wisłą dość dynamicznie, to jednak niezaprzeczalnym faktem jest to, że wożenie ludzi taksówką do najłatwiejszych zajęć nie należy, zwłaszcza że znaczną część zysków z tej (...)

 • Ranking kredytów hipotecznych - luty 2019

  (...) zbudować dom, to najlepiej zacząć od sprawdzenia jaką kwotę kredytu możemy uzyskać. Dzięki temu nie będziemy tracić czasu na oglądanie lokali, czy działek budowlanych, na które nas nie (...)

 • Wygaśnięcie zobowiązania podatkowego: przejęcie nieruchomości

  (...) przepisami art. 59 Ordynacji podatkowej wygasa w całości lub w części wskutek: zapłaty, pobrania podatku przez płatnika lub inkasenta, potrącenia, zaliczenia nadpłaty lub zaliczenia (...)

 • Wielka płyta zyskuje na wartości

  (...) 60-tych do 90-tych. W tym czasie wybudowano ponad 60 tysięcy budynków, znajduje się w nich 2,5 mln mieszkań. To - według wyliczeń Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju – 20% całego zasobu (...)

 • Inwestorzy z bagażem niepewności

  (...) sprzedaży detalicznej pokazała wartości dużo słabsze od oczekiwań. Sprzedaż tąpnęła o 1,2 proc. m/m przy prognozowanym wzroście o 0,1 proc. Sprzedaż bazowa (wchodząca w wyliczenia PKB) (...)

 • Bezpieczna miłość online

  (...) . Dla nakreślenia skali: w 2018 roku większość krajowych portali randkowych odnotowała wzrost zasięgu (rekordzista flirt.com – pięciokrotny) i liczby użytkowników. Na świecie podobnie (...)

 • Polski transport w 2019 r.

  (...) dość udanych. Firmy raczej nie utyskiwały na brak zleceń - liczone w tonach przewozy towarów wzrosły o 18,1% r/r, co jest największym wzrostem od 2012 r. Zdaniem Martyny Dziubak, analityka ds. (...)

 • Dlaczego twoje dziecko nie powinno używać MeetMe?

  (...) jest oczywiście rejestracja, do której należy użyć adresu e-mail lub . Kolejny krok to utworzenie własnego profilu. Gdy wszystko jest gotowe, użytkownik zyskuje możliwość przeglądania (...)

 • Rozszerzenie Chrome wycofane przez Google z Chrome Web Store

  (...) z którego korzysta ponad 4 miliony użytkowników Chrome, wymuszając dzięki niemu wyświetlanie na YouTube filmów w wysokiej rozdzielczości, został niedawno zaktualizowany tak, by mógł (...)

 • Gdzie szukać pracy zdalnej?

  (...) się jeszcze tak dużej popularności jak na Zachodzie, ale wiele wskazuje na to, że już wkrótce to się zmieni. Już dziś, jak wynika z badań zrealizowanych przez firmę Michael Page (...)

 • Opel Grandland X Ultimate 2.0 CDTi - nowoczesny konserwatyzm

  (...) przez inny koncern jeszcze przez jakiś czas utrzymywane są w ofercie modele czerpiące z ‘obcej’ technologii. W Oplu cała przemiana własnościowa przebiegła nietypowo, bo niemal od razu po (...)

 • Polska Pomoc SMF - Forum pomocy do skryptu Simple Machines Forum.

  Czytaj więcej: Skrypty


strony : [ 1 ]
 
15
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3243
CHF 3,8081
USD 3,8326
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.