eGospodarka.pl

 • VAT od wynajmu mieszkania dla pracowników firmy: fiskus zmienia zdanie

  (...) Wnioskodawca nie . Wynajmuje jednak mieszkanie na zasadach . Zainteresowany podpisał z firmą dla celów mieszkaniowych – ta udostępni je swoim pracownikom. Umowa została zawarta na czas (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa komisu, poznaj opinie o PARRS Manuka Honey Skin Care Żel do kąpieli i pod prysznic czy przeglądaj oferty pracy z miasta pszów.


 • Samochody osobowe 2019: rozliczanie kosztów gdy podatnik zwolniony z VAT

  (...) uwagi na fakt, iż obecne przepisy o podatkach dochodowych wymagają – dla pełnego rozliczania w kosztach eksploatacji – prowadzenia VAT-owskiej ewidencji przebiegu pojazdu. Podatnicy (...)

 • Oto najbardziej zadłużone sektory polskiej gospodarki

  (...) co najmniej 30 dni zaległości kredytowych i pozakredytowych firm na kwotę minimum 500 zł podskoczyły o 4,42 mld zł, co w ujęciu rocznym oznacza wzrost rzędu 17,6 proc. Największy przyrost (...)

 • Przedłużenie OC: wygoda, ale nie oszczędność?

  (...) oferowanych przez poszczególnych ubezpieczycieli. Analiza potwierdza, że oferty są bardzo zróżnicowane. Przy OC różnice sięgają 800 zł, a przypadku OC i AC sięgają nawet 1200 zł (...)

 • Zdolność kredytowa II 2019

  (...) tyle na mieszkanie może pożyczyć dziś trzyosobowa rodzina, w której oboje rodzice pracują przynosząc do domu po średniej krajowej – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Open Finance (...)

 • Co 2. Europejczyk nie rozumie jak działają nowe technologie

  (...) że w zasadzie trudno sobie wyobrazić jakąś siłę, która byłaby go stanie zatrzymać. Przedsiębiorstwa wręcz prześcigają się we wdrażaniu wszelkich nowinek. Zdarza się jednak i tak, że (...)

 • Kryptowaluty: już nie technologia, ale sposób płatności

  (...) nie są jedynie technologią, ale również dość powszechnym środkiem płatności - coraz częściej akceptują je punkty gastronomiczne i detaliści, a w partnerstwo z giełdami kryptowalut (...)

 • 10 istotnych zdarzeń w rozwoju cyberbezpieczeństwa

  (...) czy sponsorowane przez rządy kampanie dezinformacyjne to już właściwie chleb powszedni. W dzisiejszych czasach cyberbezpieczeństwo to obszar, w którym kwestią krytyczną staje się strategia (...)

 • Misselling - jedno pojęcie, różny punkt widzenia

  (...) szczególnie zaznaczył swoją obecność w latach 1990–2010, kiedy to w Wielkiej Brytanii miała miejsce zmasowana wręcz sprzedaż produktów finansowych i polis ubezpieczeniowych (tzw. PPI) (...)

 • Użytkowanie wieczyste: kolejne zmiany w prawie

  (...) roku dotychczasowi użytkownicy wieczyści gruntów wykorzystywanych na cele mieszkaniowe stali się ich właścicielami z mocy prawa. Jest to z pewnością korzystna zmiana, gdyż porządkuje (...)

 • Nowoczesna Gospodarka: zatrudnienie w IV kw. 2018

  (...) „Zatrudnienie w Nowoczesnej Gospodarce Q4 2018/FY 2018”, miniony rok okazał się dla kolejnym okresem, w którym notowano wzrost zatrudnienia. Tym razem sięgnął on 6,11 proc. rdr (...)

 • 3 wątpliwe obietnice antywindykacji

  (...) naciągacze pojawiają się w niemal każdej branży i windykacja nie jest pod tym względem żadnym wyjątkiem. W jej ramach z jednej strony funkcjonują rzetelne, zrzeszone w KPF , które stosują (...)

 • Samsung Galaxy Tab S5e

  (...) 245,0 x 160,0 x 5,5 mm i waży 400 g. Tablet ma smukły metalowy korpus i jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, m.in. srebrnej, czarnej i złotej. Tab S5e wyposażono w niemal bezramkowy (...)

 • 5 pytań, które mogą cię zaskoczyć na rozmowie o pracę

  (...) utożsamiasz i dlaczego? Odpowiedź na to pytanie może powiedzieć potencjalnemu pracodawcy więcej na temat naszego usposobienia oraz pokazać, jak reagujemy na niespodziewane sytuacje. Zaskoczeni (...)

 • Rynek walutowy 11-15.02.19

  (...) niższe minima, mianowicie w pobliżu 1,1220-25, ale było to jednorazowe (no, dwurazowe, bo mowa o dwóch sesjach pod rząd) zejście, które można potraktować jako wyjątek. Zasadniczo (...)

 • Egzekucja komornicza musi być nagrywana

  (...) można określić jako rewolucyjne, jednakże z dużą ostrożnością należy formułować zdania, iż następuje rewolucja w całej egzekucji. Najistotniejszą zmianą jest, nieznany dotąd (...)

 • Citroen Berlingo XL 1.5 BlueHDi EAT8 Shine

  (...) z trojaczków grupy PSA. Te same geny mają Peugeot Rifter i Opel Combo Life, ale to właśnie auto z szewronami jest najbardziej charakterystyczne. Z przodu dominuje obły zderzak, w który (...)

 • RDLP Toruń - Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu. Regionalny koordynator państwowej gospodarki leśnej. Informacje o Programie OPL, Technikum Leśnym, ogłoszenia.

  Czytaj więcej: Państwowe


strony : [ 1 ]
 
18
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3317
CHF 3,8150
USD 3,8286
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.