eGospodarka.pl

 • Job hopperzy w branży SSC/BPO. Mile czy źle widziani?

  (...) problemem czy zaletą w sektorze SSC/BPO? Praktykę częstego zmieniania miejsca zatrudnienia można nazwać "skakaniem po pracodawcach", ale można również użyć angielskiego terminu "job (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja POG-2, poznaj opinie o Contimax Magic Ocean - Roladki śledziowe w kremie musztardowym czy przeglądaj oferty pracy z miasta sochaczew.


 • Vantage Development z nowym projektem przy Buforowej

  (...) rozkwit i dość chętnie wybierana jest przez deweloperów jako lokalizacja nowych inwestycji. Tą drogą postanowił pójść również Vantage Development. Buforowa 89 to 3-etapowy projekt, w (...)

 • Wewnątrzwspólnotowa Transakcja Trójstronna w podatku VAT

  (...) VAT – zasady ogólne Istotą transakcji łańcuchowych jest to, że w wyniku danej transakcji dochodzi tylko do jednego fizycznego wydania towaru oraz do kilku dostaw w sensie prawnym. Oznacza to (...)

 • Wykup mieszkania ze spółdzielni w uldze mieszkaniowej PIT

  (...) Wnioskodawca jest w związku małżeńskim od ponad 30 lat. W 2016 r. odziedziczył on po ojcu połowę mieszkania, które sprzedaż we wrześniu 2017 r. Pieniądze uzyskane ze wnioskodawca (...)

 • #10yearschallenge w nieruchomościach komercyjnych

  (...) minęło tylko 10 lat. Zmiana na jest ogromna. Dziś, w zasadzie o każdym z sektorów możemy powiedzieć, że jest dojrzały, a produkty inwestycyjne są konkurencyjne dla krajów Europy (...)

 • Murapol buduje kolejne mieszkania w Tychach

  (...) pod tym adresem wzniesie się 6-kondygnacyjny budynek mieszkalny, a w nim 73 nowe mieszkania o powierzchni od 27 do ponad 59 mkw. Będą to zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe (...)

 • Polski eksport na trójkę z małym plusem

  (...) Głównego Urzędu Statystycznego, wartość obrotów polskiego eksportu osiągnęła 204,3 mld euro, co względem analogicznego okresu rok wcześniej oznacza wzrost na poziomie 7,1%. Jest to (...)

 • Multiwyzwania, czyli jak wygląda polski e-handel?

  (...) to próba rzucenia światła na kondycję, w jakiej znajduje się dziś . Bazą publikacji jest badanie przeprowadzone wśród 445 właścicieli sklepów internetowych. To już dziewiąte tego (...)

 • 7 sposobów na zdolność kredytową

  (...) że banki utrudniają Polakom nieskrępowane korzystanie z kredytów mieszkaniowych. W praktyce sytuacja nie jest tak zła jak mogłoby się wydawać. Dowód? Z najnowszych danych Biura Informacji (...)

 • BIK o kredytach w 2018 r.

  (...) rekordowa sprzedaż - ich wartość osiągnęła 56,2 mld zł., co względem 2017 roku oznacza wzrost o ponad 20%. W kredytach gotówkowych i ratalnych zwyżki były nieco mniej okazałe i (...)

 • OC w metropoliach dwa razy droższe niż w 2016 r.

  (...) trzech kierowców Aby porównanie obecnych składek z tymi, które obowiązywały przed trzema laty, było miarodajne, konieczne jest zastosowanie niezmiennej metodologii. Z tego też względu (...)

 • Powierzchnie biurowe w Warszawie już w deficycie?

  (...) rekordowym popytem. Na terenie stolicy wynajęto 858 400 m kw. powierzchni biurowej, co jest wynikiem o 4,7% wyższym od zanotowanego w 2017 roku oraz o 3% wyższym od historycznie najwyższej (...)

 • Funt zaliczył odbicie

  (...) a zaktualizowane prognozy stanowiły konsekwencje pogorszenia globalnego ożywienia i przeciągającej się niepewności wokół brexitu. Mimo to bank zaznaczył, że zacieśnianie się warunków na (...)

 • Aplikacje mobilne 2019. Jakie trendy?

  (...) roku? Dribble – graficzne centrum inspiracji Dribble urosło w 2018 roku do rangi globalnego centrum inspiracji dla projektantów mobile/web i ilustratorów. Portal działa na zasadzie (...)

 • Nie ma cyberbezpieczeństwa bez komunikacji w firmie

  (...) najłatwiejszego życia, co jest m.in. efektem poddawania ich sporej presji. Główne wyzwania, jakie rysują się przed nimi to nadawanie priorytetów nowo pojawiającym się zagrożeniom (47%) oraz (...)

 • Monitor AOC CQ32G1

  (...) x 1440 px przy odświeżaniu 144 Hz i czasie reakcji MPRT na poziomie 1 ms. Monitor wspiera technologię AMD FreeSync. Cienkie boczne i górne ramki CQ32G1 ułatwiają tworzenie konfiguracji (...)

 • Ford Ka+ Active 1.2 85 KM - plusik za aktywność

  (...) Pierwsza generacja tego auta przypomina nieudany eksperyment medyczny, a druga zawsze pozostawała w cieniu Fiata 500, z którym miała wspólną płytę podłogową. Przy trzecim podejściu wreszcie (...)

 • Abopart - Firma Abopart z Warszawy oferuje mobilne ściany akustyczne i ścianki przesuwne.

  Czytaj więcej: Budownictwo


strony : [ 1 ]
 
8
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3082
CHF 3,7956
USD 3,8040
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.