eGospodarka.pl

 • Polisa turystyczna, czyli bądź przezorny jak... polski turysta

  (...) granicą zadeklarowało 80% wyjeżdżających, co jest wyraźnym dowodem na wspomnianą we wstępie, coraz większą świadomość ubezpieczeniową Polaków. Warto pamiętać, że zadbanie o to z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CI KRS-EKDS, poznaj opinie o La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ krem do twarzy barwiący czy przeglądaj oferty pracy z miasta świebodzin.


 • Powierzchnie handlowe w Polsce - podsumowanie 2018 roku

  (...) osiągnęła 2,5 mld euro, co jest najlepszym wynikiem, jaki udało się osiągnąć od 2006 roku. dla centrów handlowych spadły do 4,25%, w przypadku ulic handlowych, parków handlowych i (...)

 • Firmy budowlane, gastronomiczne czy motoryzacyjne z nadzorem fiskalnym

  (...) planowana akcja jest odpowiedzią na prośby rzetelnych przedsiębiorców, którzy muszą mierzyć się z nieuczciwą konkurencją. Wydaje się jednak, że jest to kolejny element narastającej (...)

 • Dywidenda z kryptowaluty coraz popularniejsza

  (...) wokół 3,5 tys. dolarów, przy bardzo małym (jak na kryptowaluty) przedziale zmienności. Adaptacja kryptowalut do systemu finansowego i życia codziennego nie nastąpiła w takim stopniu, jak tego (...)

 • Księga podatkowa a przychody i koszty spółki komandytowej

  (...) Wnioskodawca (osoba fizyczna) zostanie komandytariuszem w , która to będzie prowadzić działalność gospodarczą. W spółce będą uczestniczyć inne osoby fizyczne oraz prawne. Spółka będzie (...)

 • Smartwatch Kruger&Matz SmartKid

  (...) o procesor MTK2503 oraz system Linux i wyposażony został w moduł GPS. Zegarki mają ekran dotykowy o przekątnej 1,44″, który zamknięto w kopercie o wymiarach 50x40mm, do której dołączony (...)

 • Rynek magazynowy idzie na nowy rekord?

  (...) więcej Rynek magazynowy już prezentuje się okazale, a pewne jest, że wkrótce znowu się powiększy. Obecnie w realizacji znajdują się niemal 2 mln mkw. powierzchni magazynowej, w tym 488 tys (...)

 • Co proponują swoim pracownikom usługi dla biznesu?

  (...) kraju centrach mają bardzo zróżnicowany charakter - realizowane przez nie zadania to lista kilkudziesięciu procesów biznesowych. Analogicznie jak miało to miejsce przed rokiem, najsilniejszą (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w I 2019 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, osiągnęła +6,9%, co (...)

 • Dłużnicy alimentacyjni ciągle bezkarni?

  (...) poprawę sytuacji dzieci, których rodzice nie wywiązują się z obowiązku alimentacyjnego, właśnie wchodzą w życie. Zmian jest niemało. Od stycznia br. organizatorzy prac publicznych mają w (...)

 • Obroty na rynkach GPW I 2019 r.

  (...) wynika, że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 20,3 mld zł, co względem oznaczało wzrost rzędu 4,6%. Wartość obrotu akcjami w ramach (...)

 • 5 kroków do zapanowania nad budżetem domowym

  (...) domowym to nie lada wyzwanie, zwłaszcza że wytrwać w finansowych postanowieniach jest niezwykle trudno. Nie oznacza to jednak, że jest to misja skazana od razu na niepowodzenie. Dobrą okazją na (...)

 • Rada Polityki Pieniężnej na autopilocie?

  (...) komunikat RBA miał racjonalne uzasadnienie, jeśli bank podtrzymuje prognozy wzrostu powyżej potencjalnego, a negatywne czynniki ryzyka, choć się wzmocniły, nie muszą się finalnie (...)

 • Newsletter nr 1 komunikacji marketingowej?

  (...) bloger, dziennikarz i doświadczony coach, skomentował raport w ten sposób: „ daje gwarancję, że jeśli treści nas interesują, to… do nas dotrą”. I taka sytuacja rzeczywiście ma (...)

 • Osiedle Parkowe w Gliwicach: nowe mieszkania w sprzedaży

  (...) oferuje nabywcom 96 mieszkań, wśród których znajdziemy zarówno kawalerki, jak i większe, dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale. Rozpiętość metraży to od 25 do 58 mkw. Wszystkie mieszkania (...)

 • 3 główne hamulce rozwoju MŚP

  (...) czynniki mogą negatywnie wpłynąć na sytuację sektora MŚP w I kwartale br.? Okazuje się, że badane przedsiębiorstwa w pierwszej kolejności wskazują na sezonowy spadek zamówień na swoje (...)

 • Warszawski rynek biurowy zamknął kolejny rok z sukcesem

  (...) wyższe niż w rekordowym 2017 roku. Dane Walter Herz wskazują, że w 2018 roku wynajęto 850 tys. mkw. biur, tj. o 50 tys. mkw. niż w poprzednich 12 miesiącach. Analogicznie jak miało to miejsce (...)

 • Telefony pancerne HAMMER 4+ i Active 2

  (...) muskularnym wyglądem. Ma wzmocnienia ze stali, wejścia na ładowarkę oraz miniJack zamknięte szczelnymi zaślepkami i plecki przytwierdzone czterema śrubami. Jest wytrzymały, odporny na wodę i (...)

 • Stany Zjednoczone "wdzięcznym" celem cyberszpiegostwa ekonomicznego

  (...) generacji, takie jak sztuczna inteligencja (SI, ang. artificial intelligence – AI) czy Internet rzeczy (ang. Internet of Things – IoT) będą stanowiły zagrożenie dla narodowych sieci USA, do (...)

 • MojeAuto.pl - Serwis pozwalający znaleźć auto po wielu kategoriach.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia


strony : [ 1 ]
 
6
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2936
CHF 3,7680
USD 3,7706
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.