eGospodarka.pl

 • Europa: wydarzenia tygodnia 5/2019

  (...) rozwoju w europejskiej gospodarki. Nastroje w europejskim przemyśle nie są dobre. Wskaźniki PMI, obrazujące kondycję sektora, spadły prawie w każdym z badanych krajów (wyjątkiem jest (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-4R, poznaj opinie o Mastercook WKR-90 N Epoca czy przeglądaj oferty pracy z miasta wierzbica.


 • Kto już wkrótce zapłaci o 30% wyższą ratę kredytu?

  (...) się największą popularnością w historii. Powód? W Warszawie przez 5 miesięcy 2011 roku pozwalał on na zakup mieszkania z dopłatą o ile cena metra nie przekraczała 9816,1 złotych (...)

 • Nowe mieszkania Murapol Nowy Toruń

  (...) pod tym adresem pnie się w górę realizacja Murapol Nowy Toruń. W trzecim jej etapie powstaną dwa budynki, a w nich 136 mieszkań – od 26-metrowych kawalerek, przez 2, 3 i 4- pokoje o (...)

 • 4 sposoby na odejścia pracowników

  (...) się dziś nie lada wyzwaniem, które nierzadko spędza HR-owcom sen z powiek. Specjaliści od zasobów prześcigają się w pomysłach na zagwarantowanie zatrudnionym jak najlepszych warunków. Na , (...)

 • W czym pomógłby faktoring?

  (...) - uważa 67 proc. respondentów przebadanych na potrzeby najnowszego badania Polskiego Związku Faktorów. Niewiele mniejszy jest odsetek tych, którzy za problematyczne uważają oraz (...)

 • Peugeot Rifter Allure - dla rodzica i prywaciarza

  (...) Mowa tutaj o Peugocie Rifterze, Citroenie Berlingo oraz Oplu Combo. Z tej trójki to właśnie Rifter pozycjonowany jest najwyżej. Można go kupić między innymi w wersji GT Line. Jest on zresztą, (...)

 • 10 porad: jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

  (...) dbać zarówno ich właściciele, jak i firmy oferujące usługi finansowe. O ile w przypadku tych ostatnich sprawy są dość skomplikowane, ponieważ chodzi przeważnie o wdrożenie zaawansowanych (...)

 • Nocleg pracownika oddelegowanego do pracy jest kosztem podatkowym

  (...) zawierają szczególnych regulacji, które odnosiłyby się do zasad rozliczania w kosztach uzyskania przychodu oddelegowanych do pracy w innym mieście czy nawet państwie. Prawo rozpoznania kosztu (...)

 • OPP: Obowiązki sprawozdawcze fundacji

  (...) przez właściwe władze fundacji OPP uchwały w przedmiocie zatwierdzenia , na fundacjach ciąży obowiązek publikacji sprawozdania merytorycznego i zatwierdzonego sprawozdania finansowego w (...)

 • Leasing samochodu: wycofanie z firmy i sprzedaż a podatek

  (...) Wnioskodawczyni w ramach świadczy . Na potrzeby działalności w czerwcu 2015 r. wzięła w leasing operacyjny – początkowo na okres 36 miesięcy, który później został wydłużony do 60 (...)

 • Portret szefa. Co specjaliści myślą o przełożonych?

  (...) kluczowe znaczenie nadal ma wysokość oferowanego pracownikowi wynagrodzenia, to jednocześnie istotną rolę odgrywają również najróżniejsze , w tym np. dobra atmosfera w zespole, poczucie (...)

 • 7 błędów w nazwie firmy, marki lub bloga

  (...) dla właściciela, a nie dla klientów Aby stworzyć dobrą, skuteczną nazwę, a więc taką, która wzmocni sprzedaż, warto poświęcić czas na określenie głównych cech produktu, a także (...)

 • Dane makro ze świata pokazują kontrasty

  (...) kontrasty. Z jednej strony słabość przebija się z indeksów aktywności biznesowej z Chin i strefy euro. Z drugiej – gospodarka USA w dalszym ciągu pokazuje siłę. W piątek raport z rynku (...)

 • Znajomość języków i kompetencje miękkie to większe szanse na awans

  (...) zakres umiejętności przydatnych na danym stanowisku często znacznie wykracza poza kompetencje, o których pracodawca wspominał w ogłoszeniu o pracę. Posiadanie szerokiego wachlarza kompetencji (...)

 • Multiscreening 2018

  (...) czynności na drugim ekranie internauci wykonują najczęściej w trakcie . Robi to 8 na 10 z nich (82,5%), co jest o 5 pp. wynikiem wyższym niż rok temu, kiedy takich osób było 77% (...)

 • Warszawski rynek powierzchni biurowych w IV kw. 2018

  (...) pracy przyczynił się do zmiany biurowego krajobrazu Warszawy. Kluczowe znaczenie w przyciąganiu i utrzymywaniu talentów zyskuje lokalizacja, dzięki czemu czasami wygrywa z ceną. W efekcie (...)

 • Nowe urządzenia wielofunkcyjne Sharp z serii Advanced i Essentials

  (...) Essentials wyposażono w niezawodne funkcje zabezpieczające, m.in. zapobiegające atakom na oprogramowanie systemowe (firmware) i samodzielnie przywracające ustawienia. Rejestrują one próby (...)

 • Praca w ubezpieczeniach - jakie wynagrodzenia w 2018 roku?

  (...) udział 1288 osób pracujących w branży ubezpieczeniowej, z czego 54% stanowiły kobiety. 65% uczestników badania ma nie więcej niż 35 lat, 67% pracuje w wielkich lub dużych (...)

 • Kredyt we frankach: wypłata w innej walucie nie jest sprzeczna z jego naturą

  (...) 1 zd. 1 : „Postanowienia umowy zawieranej z konsumentem nieuzgodnione indywidualnie nie wiążą go, jeżeli kształtują jego prawa i obowiązki w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami, rażąco (...)

 • J.W.W. Triland - Doradztwo, opracowania dokumentacji i projekty w zakresie ochrony środowiska. Piaseczno.

  Czytaj więcej: Doradztwo, projektowanie i badania


strony : [ 1 ]
 
4
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2813
CHF 3,7511
USD 3,7408
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.