eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Skuteczna reklama firmy w internecie. Jakie formy reklamy wybrać?

  (...) internetowej możemy wybrać? Obecnie możemy promować naszą firmę na wiele różnych sposobów. W naszym artykule przedstawimy najpopularniejsze z nich. Skorzystać z nich możemy nawet nie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS DRA, poznaj opinie o Indesit WIL 63 (PL) czy przeglądaj oferty pracy z miasta radziejów.


 • Wspólnik spółki osobowej: sądy mówią nie, a fiskus i tak chce podatek

  (...) 27 kwietnia 2015 r. udziałowiec wystąpił do organu interpretacyjnego o potwierdzenie, czy zmniejszenie przez niego udziału kapitałowego w tej spółce nie będzie rodzić po jego stronie (...)

 • Darowizna nieruchomości w PIT: rozszerzenie wspólności majątkowej

  (...) Małżonkowie pobrali się w marcu 2010 r. Występuje między nimi . W marcu 2013 r. rodzice męża wnioskodawczyni przekazali mu m.in. działki A i B. W 2016 r. małżonkowie dokonali rozszerzenia (...)

 • Przetargi - raport I 2019

  (...) w Biuletynie Zamówień Publicznych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. W relacji rocznej – względem stycznia 2018 roku – wzrosła liczby ogłaszanych postępowań przetargowych (...)

 • Nieruchomości komercyjne: co słychać na świecie?

  (...) na światowych i mieszkaniowych wyraźnie wskazuje na potencjał, który drzemie w obu tych segmentach. Jednocześnie jednak jego autorzy podkreślają, że w dzisiejszych czasach o kształcie (...)

 • Mama 4 plus: matczyna emerytura rusza 1 marca

  (...) takiej wysokości, aby wraz z pobieranym świadczeniem emerytalnym nie przewyższała kwoty minimalnej emerytury, a więc 1100 zł brutto. W przypadku, gdy wnioskujący nie ma , to wówczas (...)

 • GUS o PKB w IV kw. 2018 r.

  (...) PKB wyrównany sezonowo (w cenach stałych przy roku odniesienia 2010) wzrósł realnie o 0,5% w porównaniu z poprzednim kwartałem, i był wyższy niż przed rokiem o 4,6%. niewyrównany sezonowo (...)

 • Zimą już nie tylko na narty

  (...) wiążą się ze świętami lub feriami. Podróżujemy, aby odwiedzić najbliższych i poszusować po stokach. Coraz większa jest jednak grupa tych, którzy podczas chcą odpocząć od mrozu (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości I 2019

  (...) obrazującym w największych polskich miastach. Wyliczamy go na bazie transakcji dokonanych przez klientów Home Brokera i Open Finance, jest więc odwzorowaniem tego, co realnie dzieje się na (...)

 • Zmiana w organizacji i rola lidera w tym procesie

  (...) wzbudzają wiele - często zupełnie sprzecznych - emocji, nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Dzieje się tak, ponieważ z jednej strony uderzają one w ustalony i powszechnie znany ład, budząc (...)

 • 5 nieznanych faktów o koreańskich samochodach

  (...) niż BMW czy Volvo Opracowywany przez J.D. Power raport Vehicle Dependability Study bada opinie właścicieli nowych aut po trzech miesiącach ich użytkowania. Kierowcy oceniają właściwości (...)

 • Samsung prezentuje smartfon Galaxy A50

  (...) 158,5 x 74,7 x 7,7 mm i zaokrąglone krawędzie. Ma ekran 6,4” FHD+ Super AMOLED o rozdzielczości 1080×2340. Jest wyposażony w procesor Quad 2,3GHz + Quad 1,7GHz. Ma 4 GB pamięci RAM i 128 GB (...)

 • Ceny mieszkań: co kupisz za kilkadziesiąt tysięcy?

  (...) nie należą do najniższych, ale wystarczy trochę poszukać by znaleźć prawdziwą „perłę” za niewielkie pieniądze. Eksperci serwisu domiporta.pl stworzyli listę mieszkań na sprzedaż o (...)

 • Polskie rodziny wielodzietne, czyli dochody na brytyjskim poziomie

  (...) dotyczące dochodów Polaków (EU-SILC). Jego wyniki uwzględniają już , są także porównywalne na szczeblu unijnym. Pozwala to przeanalizować, jak w ostatnich latach zmieniał się poziom (...)

 • Enklawa Winogrady w Poznaniu

  (...) Enklawa Winogrady to trzy budynki wielorodzinne oznaczone literami A, B i C. W najbardziej kameralnym z nich, trzykondygnacyjnym budynku A powstanie 18 mieszkań. Pozostałe dwa (B i C) liczyć sobie (...)

 • FX w utartych zakresach

  (...) się od jakiegoś czasu, ale niewiele trzeba, by podkopać zaufanie inwestorów, że wybrali właściwą drogę. Głównym wehikułem poprawy nastrojów jest niemal przesądzone porozumienie handlowe (...)

 • Ford Tourneo Connect - idealny dla dużej rodziny

  (...) Connect oraz jego dostawczy brat — Transit Connect — przeszły modernizację. Stylistycznie zmienił się głównie przód, który nawiązuje do obecnej linii modelowej. Wiąże się to ze (...)

 • Debiut DATAWALK S.A. na GPW

  (...) firmy: PILAB S.A.) została założona aktem notarialnym z dnia 18 października 2011 roku. Rejestracja Emitenta w rejestrze przedsiębiorców KRS miała miejsce w dniu 15 grudnia 2011 roku. W dniu (...)

 • Czy to już prawdziwy boom na coworking?

  (...) elastyczny wynajem zrewolucjonizował wręcz rynki biurowe całego świata i zmienił tradycyjny sposób postrzegania biura jako miejsca pracy. Elastyczne powierzchnie biurowe to najważniejsza (...)

 • Meaningful Brands 2019: Nivea i Google znowu na szczycie

  (...) postrzegane przez konsumentów jako zmieniające świat na lepsze, mogą pochwalić się nie tylko lepszymi wynikami na giełdzie (o 134%), ale również większym udziałem (9%) w portfelu danej (...)

 • Studenci i absolwenci o rynku pracy

  (...) jest jednym z najważniejszych wyzwań, przed którymi stają pracodawcy. Jak przewiduje PwC, w ciągu kilku lat na polskim rynku pracy może zabraknąć 1,5 miliona osób. Do tego dochodzi spora (...)

 • Pornografia pod ostrzałem

  (...) przynętę, za pośrednictwem której ofiara wabiona jest na strony zawierające szkodliwe oprogramowanie, to jednak treści dla dorosłych - same w sobie - nie znajdowały się wcześniej w polu (...)

 • Inwestycja w mieszkanie na wynajem w średnim mieście. Czy to ma sens?

  (...) liderem zestawienia najbardziej dochodowych średnich miast został Wałbrzych, w którym zwrot z inwestycji w mieszkanie na wynajem (ROI) sięga 10,92%. Na drugiej pozycji uplasował się Chorzów (...)

 • Avicenna - Oil - Producent olejków eterycznych.

  Czytaj więcej: Medycyna alternatywna


strony : [ 1 ]
 
28
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3120
CHF 3,8013
USD 3,7853
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.