eGospodarka.pl

 • Uwaga oszuści! 3 zasady bezpiecznego internetu

  (...) że w minionym roku dostęp do sieci posiadało już 3 na 4 Polaków (74,8 proc.), a więc o 2,1 p. proc. więcej niż rok wcześniej. Niestety okazuje się, że wraz z przyrostem liczby internautów (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Cesja nieruchomości, poznaj opinie o Easy Touch RADIO SAMOCHODOWE EASYTOUCH EC-47608-BLUE czy przeglądaj oferty pracy z miasta warka.


 • Fiskus musi uważać, czy dobrze doręczył decyzję podatkową

  (...) powinno nastąpić bez zbędnej zwłoki, jednak nie później niż w ciągu miesiąca od dnia wszczęcia postępowania, lub nie później niż w ciągu dwóch miesięcy w przypadku sprawy (...)

 • Warunki zabudowy i podział działki = zapłata VAT od sprzedaży?

  (...) W1996 r. wnioskodawca wraz z żoną otrzymali w o powierzchni 2,06 ha (1,44ha 6 0,62 ha). Działkę o powierzchni 0,62ha wnioskodawca sprzedał w 2007 r. Dla drugiej działki wystąpił natomiast o (...)

 • Ceny mieszkań w Polsce już są za wysokie?

  (...) czynienia z znacznymi wzrostami cen mieszkań. W części miast ceny są już wyższe niż w okresie poprzedniego boomu na rynku. Od tamtego czasu bardzo istotnie wzrosły jednak również (...)

 • Co gnębi Włochy?

  (...) wyborów do włoskiego parlamentu. Egzotyczna koalicja złożona z prawicowej Ligi i lewicującego Ruchu 5 Gwiazd nie rokowała dobrze, nawet zanim jeszcze powstała. Populistyczne hasła o dochodzie (...)

 • Najbardziej poszukiwani pracownicy w I 2019

  (...) szukali rekruterzy przez Wyszukiwarkę Kandydatów? W czasach, gdy o pracownika jest coraz trudniej, rekruterzy coraz częściej sięgają po metodę direct search, która daje im nie tylko (...)

 • Rynek biurowy w Polsce 2018

  (...) 12 miesięcy okazały się kolejnym dobrym okresem polskiej gospodarki - szacunki wskazują, że osiągnął 5,3%, co jest najlepszym wynikiem, z jakim mieliśmy do czynienia od 2007 roku i zarazem (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018

  (...) narodowej w 2018 r. wyniosła z kolei 4585,03 zł. Realny wzrost przeciętnego wynagrodzenia w 2018 r. w stosunku do 2017 r. wyniósł 5,3 %. Kwota bazowa ukształtowała się w minionym roku na (...)

 • Jak prowadzić skuteczną rekrutację menedżerów?

  (...) łaskawa dla kandydatów, ale działom personalnym może przysparzać nie lada kłopotów. W warunkach rekordowo niskiego bezrobocia obsadzenie stanowisk, szczególnie menedżerskich, może być co (...)

 • Murapol Osiedle Natura jeszcze większe

  (...) II etap Osiedla Natura docelowo dostarczyć ma 263 mieszkania zlokalizowane w pięciu 3-kondygnacyjnych budynkach. Na razie do sprzedaży trafił tylko jeden z nich, a w nim 54 lokale mieszkalne (...)

 • Inwestycja w domeny internetowe lepsza niż mieszkanie

  (...) California.com za 1,15 mln $ sprzedano z kolei adres DXL.com. Mamy zatem dopiero początek roku i już drugą siedmiocyfrową transakcję na rynku domen w tym roku. Ta dynamika przestaje być (...)

 • Mechanicy ocenili karoserię aut. Kto wygrywa?

  (...) kierowcy Tym, co w pierwszej kolejności rzuca się w oczy w czasie lektury zestawienia, jest wyraźne powiązanie pomiędzy stanem karoserii a ceną samochodu. Nie jest dużym zaskoczeniem, że (...)

 • Eurodolar blisko strefy wsparć wokół 1,13

  (...) środowisko idealne dla koszyka emerging markets. Globalna gospodarka harmonijnie nabierała impetu. Konsumpcja kwitła dzięki rozgrzanym rynkom pracy. Nie przekładało się to jednak na pojawianie (...)

 • Walentynki 2019 okiem Polaków

  (...) to synonim kiczu, a 15% widzi w nich głównie komercję, to jednak nie brakuje również osób, według których 14 lutego to idealna data na okazanie uczuć żywionych wobec najbliższej osoby (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 6/2019

  (...) orędziu o stanie państwa, wygłoszonym przez D. Trumpa przed amerykańskim Kongresem. Raport o stanie państwa wygłoszony przez prezydenta D. Trumpa tradycyjnie dotyczył tak problematyki (...)

 • Odpowiedzialność podmiotów zbiorowych - jakie zmiany w prawie?

  (...) w tym zakresie jest mała efektywność dotychczas obowiązujących przepisów prawa. Jak podkreśla Ministerstwo Sprawiedliwości w uzasadnieniu projektu: „W 2017 r. do sądów wpłynęło 14 (...)

 • Fundusze venture capital pobiły rekord

  (...) w 2018 r. W IV kwartale minionego roku osiągnęły poziom 64 mld USD, a cały miniony rok zakończył się rekordowym rezultatem 254 mld USD. Największa inwestycja ostatnich trzech miesięcy (...)

 • Co będzie z bitcoinem?

  (...) dolar – tyle wynosił pierwszy, ustalony w październiku 2009 r. kurs bitcoina. W 2010 r. powstała pierwsza giełda obsługująca obrót tą kryptowalutą. W tym samym roku za 10 000 BTC kupiono (...)

 • Mazowieckie Centrum Maszyn Sadowniczych - Warka - Firma produkująca maszyny i urządzenia dla sadownictwa oraz rolnictwa w tym również na indywidualne zamówienia klientów.

  Czytaj więcej: Zaopatrzenie ogrodnictwa


strony : [ 1 ]
 
11
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3172
CHF 3,8082
USD 3,8190
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.