eGospodarka.pl

 • Transport i produkcja postawiły na leasing

  (...) jest transport (71 proc.), który w ten sposób finansuje swoją flotę. Z danych udostępnionych przez ZPL wynika, że w minionym roku wartość ciężkich osiągnęła poziom niemal 20 mld zł, co (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS ZSWA, poznaj opinie o Danone Jogurt naturalny z ziarnami zbóż czy przeglądaj oferty pracy z miasta ostrów mazowiecka.


 • Zadłużenie Polaków: winne e-commerce i nowoczesne płatności

  (...) Intrum Europejskiego Raportu Płatności Konsumenckich 2018 - Polska dowodzą również, że nowoczesne metody płatności i całodobowa dostępność to wprawdzie niewątpliwa wygoda, ale również (...)

 • Koniunktura konsumencka II 2019

  (...) w lutym 2019 r. Bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej (BWUK), syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, był wyższy o 0,1 p. proc. w stosunku i ukształtował się na (...)

 • Zaliczka na poczet najmu bez obowiązku podatkowego VAT

  (...) terminie lub nie wystawi jej wcale, obowiązek podatkowy powstaje z dniem terminu płatności. Co istotne, jak wynika z art. 19a ust. 8 ustawy o VAT, jeżeli przed wykonaniem , podatnik otrzymana (...)

 • Zawarcie umowy dożywocia z dożywotnikiem poza podatkiem PIT

  (...) Dożywotnik zamierza zawrzeć z wnioskodawcą na , w którym mieszka od 28 lat. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu nabył dnia 14 marca 1990 r. na podstawie przydziału lokalu (...)

 • Czy w 2019 r. należy prowadzić ewidencję przebiegu samochodu osobowego?

  (...) końca 2018 r., aby wydatki związane z używaniem służbowo nieprowadzonego do ewidencji środków trwałych (nawet stanowiącego własność przedsiębiorcy) stanowiły koszty uzyskania (...)

 • Sprzedaż obligacji skarbowych nie zamierza hamować?

  (...) za taką kwotę Polacy kupili w styczniu 2019 roku detaliczne . Największą popularnością cieszyły się papiery czteroletnie, które bronią nawet przed ponad 6-proc. inflacją. Po rekordowym (...)

 • Produkcja w Polsce I 2019

  (...) sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była w była w styczniu br. o 6,1% wyższa niż (kiedy notowano wzrost o 8,7%) i o 7,4% (...)

 • 5 popularnych błędów przy sprzedaży domu

  (...) powtarzającym się błędem osób, które chciałyby sprzedać dom, jest zupełne oderwanie od rzeczywistości w kwestii . Dom ma często wartość sentymentalną i sprzedający nie potrafią (...)

 • Ile kosztuje przewóz nart samolotem?

  (...) spakowanie jedynie drobnych elementów narciarskiego wyposażenia, jak np. rękawice czy gogle. Narty, kijki i buty, ze względu na swój rozmiar i wagę, trafiają do bagażu rejestrowanego (...)

 • Rezydencja Łazienki Park w przeddzień rozpoczęcia budowy

  (...) odległości zaledwie 200 metrów od południowej bramy do Łazienek Królewskich. Modernistyczny, czteropiętrowy budynek, który architekturą nawiązywać będzie do czasów XX-lecia (...)

 • Fikcyjne sklepy internetowe - jak je rozpoznać?

  (...) w rzeczywistości, czasami zdarza się, że ktoś próbuje nas oszukać. Jednym ze sposobów, jaki wykorzystują nieuczciwe osoby, są fikcyjne e-sklepy. Jak to działa? Oszuści tworzą stronę (...)

 • Rajd juana i funta mogą się nie utrzymać

  (...) negocjacjach handlowych z Chinami potrafią być interpretowane jako oznaka, że jesteśmy bliżej porozumienia. Juan i aktywa ryzykowne podskoczyły we wtorek po informacji, że USA żądają od (...)

 • 7 cyberataków, które zapamiętamy na lata

  (...) światowe media poinformowały o zakrojonym na szeroką skalę ataku ransomware. odbił się szerokim echem i nie ma w tym nic zaskakującego - zaatakował bowiem wiele istotnych elementów (...)

 • BLIK w IV kw. 2018 r.

  (...) kwartał minionego roku udało mu się zamknąć nie tylko pokaźnymi wzrostami, ale wręcz rekordami w każdym z kanałów, w których jest dostępny. 25,3 mln spośród 33,7 mln transakcji (...)

 • 13. trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

  (...) ale w ten właśnie weekend zapraszamy na gorące oferty trójmiejskich deweloperów, spółdzielni oraz innych firm (pośredników finansowych, doradców kredytowych, stylistów i architektów) (...)

 • Debiut XTPL S.A. na GPW

  (...) prawny Emitenta – XTPL Sp. z o.o. została założona w 2015 roku. Od 2016 roku Emitent prowadzi działalność w formie spółki akcyjnej. Spółka od początku działalności przyjęła za cel (...)

 • Wynajem mieszkania: rentowność II 2019

  (...) rentowność inwestycji w mieszkanie na wynajem spada. Źródeł tego trendu należy szukać w dynamicznym wzroście cen mieszkań w ostatnim roku. Z obliczeń Home Brokera wynika, że w 2018 r. ceny (...)

 • Mercedes-Benz V 250 d 7G-Tronic Exclusive

  (...) przyspiesza bicia serca, bo ciężko jest kombinować przy takim rodzaju nadwozia. A gdy już ktoś próbuje, to wychodzi... Rodius. Właśnie dlatego ołówki Mercedesa skupiły się na eleganckich (...)

 • Wynagrodzenia specjalistów Data Scientist

  (...) się bardzo dokładnymi, rozbudowanymi analizami danych nieuporządkowanych, w szczególności big data. Osoby zatrudnione na tym stanowisk muszą posiadać szeroki wachlarz umiejętności. Oprócz (...)

 • Tafetex - Hurtownia tkanin, materiałów i podszewek. Brzeziny.

  Czytaj więcej: Tekstylia


strony : [ 1 ]
 
20
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3371
CHF 3,8190
USD 3,8221
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.