eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska: wydarzenia tygodnia 7/2019

  (...) polskich firm sięgnęło 29,57 mld zł i jest to wzrost o 17,6 proc. licząc r/r. W 2018 r. najbardziej zadłużyły się branża handlowa, przetwórstwo przemysłowe oraz budowlanka. Najbardziej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o eksmisję z lokalu mieszkalnego, poznaj opinie o AA Efekt Matujący Matujący żel do mycia twarzy czy przeglądaj oferty pracy z miasta ciechocinek.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 7/2019

  (...) zmieni, termin brexitu (29 marca 2019 r.) jest nieodwołalny, ale jakie będą tego skutki?. Dziś cały biznes przygotowuje się, by w ten niebezpieczny okres wejść i przeżyć go z jak (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 7/2019

  (...) nieco problem można powiedzieć, że prezydent D. Trump od początku swojej kadencji stara się działać na rzecz stworzenia nowego porządku światowego. Można też powiedzieć, że D. Trump od (...)

 • Proporcja i prewspółczynnik w deklaracji VAT 2019

  (...) konstrukcji samego podatku VAT. Ustawodawca dopuszcza tylko w takim zakresie w jakim zakup służył do działalności opodatkowanej. Powyższe wynika z przepisu art. 86 ust. 1 ustawy o podatku od (...)

 • Twój e-PIT: fiskus wyjaśnia jak złożyć rozliczenie roczne przez Internet

  (...) oraz kilka wątpliwości. Dlatego na stronie zamieszczono odpowiedzi na najczęściej pojawiające się tutaj pytania. Niewątpliwie to kompendium wiedzy pozwoli wielu podatnikom skorzystać z nowej (...)

 • Jak dbać o opony samochodowe?

  (...) o ogumienie naszego samochodu jest regularne sprawdzenie . Zbyt wysokie niekorzystnie przekłada się zarówno na komfort jazdy, jak i na stabilność kierunkową, właściwości jezdne (zwłaszcza (...)

 • Smartfony Samsung Galaxy S10

  (...) m.in. certyfikat wydany przed niemieckie stowarzyszenie VDE oraz badania przeprowadzone przez DisplayMate. Według tych ostatnich, wyświetlacz Galaxy S10 gwarantuje niezwykle wierne odwzorowanie (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I 2019

  (...) wynika ze wstępnych danych GUS, w pierwszym miesiącu roku do użytkowania trafiło 16,3 tys. mieszkań, co jest wynikiem o 8,6% wyższym od osiągniętego przed rokiem. Deweloperzy oddali do (...)

 • Powierzchnie magazynowe bez zmian, czyli bardzo dobrze

  (...) w naszym kraju rosną w siłę. Za sprawą wynajętych w ostatnim kwartale 2018 roku 960 000 mkw. roczny popyt brutto zdołał osiągnąć poziom 3,7 mln mkw., co oznacza drugi, najlepszy wynik w (...)

 • Ataki hakerskie w I 2019

  (...) aktualizowany co miesiąc wskaźnik zagrożeń firmy Check Point - wskazuje, że miano europejskiego lidera cyberbezpieczeństwa kolejny raz przypadł w udziale Norwegii, dla której indeks (...)

 • 19-letnia podatność w WinRAR

  (...) firmy Check Point zbudował wieloprocesorowe laboratorium fuzzingowe i rozpoczął „fuzz” plików binarnych środowisk Windows przy użyciu fuzzera WinAFL. - Po dobrych wynikach pozyskanych od (...)

 • RODO minimalizuje opóźnienia w sprzedaży

  (...) RODO, czyli stanowiące implementację unijnego prawa Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jego nadrzędnym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa danych osobowych oraz ochrona prywatności (...)

 • Finanse gospodarstw domowych w I kw. 2019

  (...) czterech obszarów oddziałujących na rynek kredytów i pożyczek konsumenckich. Obszary te uwzględniają: wpływ czynników demograficznych na rynek, popyt na zakupy dóbr trwałych i (...)

 • Brexit zatrzyma pracowników z Ukrainy?

  (...) że może stanowić zagrożenie dla nawet 100 tys. miejsc pracy w ich kraju. Równocześnie nie wykluczają, że ta liczba może okazać się jeszcze większa - brexit bez umowy może pośrednio (...)

 • Indeksy PMI kształtują apetyt na ryzyko

  (...) obaw w szeregach FOMC, przeliczył się. I tylko na tej podstawie można uznać, że protokół ze styczniowego posiedzenia był jastrzębi – gdyż oczekiwania wobec niego przeważały po (...)

 • Najlepszy czas w roku na zakup działki pod budowę domu

  (...) obrotem gruntami, krąży powiedzenie „jeżeli działka podoba się nabywcy jesienią i w zimie, to w letnich miesiącach będzie w niej zakochany”. Poszukującym działek zalecają z kolei (...)

 • Handel w oczekiwaniu na pik rekrutacyjny

  (...) jakie stawia dziś przed nimi to nie lada wyzwanie. I wprawdzie zapotrzebowanie na pracowników w tym sektorze jest zmienne i ulega sezonowym wahaniom, to jednak cały czas jest pokaźne, a (...)

 • Nowe mieszkania na Księżym Młynie w Łodzi

  (...) 7,7 hektarów. Plany dewelopera zakładają, że na tym terenie powstanie ok. 90 tys. mkw. powierzchni mieszkaniowej, biurowej i usługowej, w tym również lokale gastronomiczne, handlowe, usługowe (...)

 • Niedziele handlowe i niehandlowe 2019 - kalendarz

  (...) niedziela handlowa? W ubiegłym miesiącu był to 27 stycznia. W lutym niedziela handlowa wypada w najbliższy weekend - 24 lutego. A jak będzie w kolejnych miesiącach? Marzec 3 marca - niedziela (...)

 • Kontrola zwolnień: czekaj na telefon z ZUS

  (...) skuteczne w przypadku, gdy osoba wzywana na kontrolę dokona potwierdzenia otrzymania wiadomości. - Te nowoczesne rozwiązania mają ułatwić przeprowadzanie kontroli krótkotrwałych zwolnień (...)

 • 8 obszarów ryzyka w cyberbezpieczeństwie 2019

  (...) Now and What’s Next” skupia swoją uwagę na ośmiu kluczowych obszarach ryzyka w cyberbezpieczeństwie 2019 r. Ryzyka te wyraźnie obrazują, jak – wraz z postępującą cyfryzacją we (...)

 • Najniższa krajowa a wynagrodzenie kierowców

  (...) to kwota, poniżej której nie można nagradzać pracownika zatrudnionego w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę, a także w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o dzieło. Jego poziom określa (...)

 • Flexi - Produkcja oraz sprzedaż drobiowego kebabu mrożonego.

  Czytaj więcej: Drób


strony : [ 1 ]
 
21
luty 2019

luty 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3322
CHF 3,8171
USD 3,8247
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.