eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • API na celowniku cyberprzestępców

  (...) 2020 roku luki w API staną się jednym z najbardziej skutecznych wektorów ataków wymierzonych w aplikacje przedsiębiorstw. Warto zdawać sobie sprawę, że środowiska programistyczne zawierają (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument List motywacyjny kierownik budowy, poznaj opinie o Paso Torba Betty Boop BB352 czy przeglądaj oferty pracy z miasta legnica.


 • Zmiana zasad rozliczania samochodu osobowego

  (...) do odliczenia połowy VAT-u od ich zakupu, leasingu, najmu czy bieżącej eksploatacji, w tym także nabywanego do nich paliwa. W pełni VAT można rozliczyć jedynie wówczas, gdy samochód służy (...)

 • Koszty i przychody ze sprzedaży nieruchomości należy sumować

  (...) W czerwcu 2014 r. wnioskodawca za kwotę 155.000 zł, którą kupił w kwietniu 2010 r. za 220.000 zł. W lutym 2014 r. natomiast za kwotę 220.000 zł, które kupił w kwietniu 2013 r. za kwotę (...)

 • Marketing liderem w budowaniu customer experience

  (...) wyraźnie dowodzi, że rola, jaką odgrywa w firmach marketing ciągle wzrasta. To w jego gestii spoczywa inicjatywa w zakresie zarządzania pozytywnym doświadczeniami klientów (). Dziś już (...)

 • Rekord wszech czasów na rynku inwestycyjnym

  (...) inwestycyjny dotyczył , na którym swoich właścicieli zmieniło 45 budynków wartych przeszło 2,75 mld euro, co stanowiło 38% całorocznego wolumenu. Inaczej niż rok wcześniej, w 2018 roku (...)

 • Bouygues Immobilier ukończy apartamentowiec Centreville

  (...) rodzaju realizacja nie jest w zasadzie niczym nowym - deweloper prowadził już bowiem rewitalizację kamienic Wyspiańskiego 11 i Jagiełły 6. - Podejmujemy to wyzwanie pewni sukcesu, ponieważ (...)

 • Program "Czyste Powietrze". Ile można zyskać?

  (...) dom jednorodzinny mogły skorzystać z dwóch, ogólnopolskich programów wsparcia. Mogli posiłkować się ulgą podatkową, powiązaną z programem MDM, a także ubiegać się o dopłatę do budowy (...)

 • Przemysł 4.0 potrzebuje nowych typów przywództwa

  (...) 2000 zarządzających reprezentujących 19 krajów. przestała już być sloganem - dziś każe nam zredefiniować życie i metody pracy, a menedżerowie na całym świecie odczuwają presję (...)

 • PZWLP: CFM w 2018 r.

  (...) wspominać będzie co najmniej dobrze - udało się przekroczyć symboliczną barierę 0,5 mln pojazdów (532 tys.), a więc wartość nienotowaną jeszcze w tym stuleciu. Rodzime salony opuściło (...)

 • Przetargi - raport 2018

  (...) rozpoczęły się już w połowie 2017 roku, a rok 2018 już w niemal w całości upłynął pod ich znakiem. w „Polsce lokalnej” większe inwestycje realizowane są w czteroletnim cyklu (...)

 • Poligrafia, czyli o długach, które urosły 4-krotnie

  (...) UW „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce”, opracowany we współpracy z Bractwem Kawalerów Gutenberga, wskazuje, że co trzecia (35%) spośród najmniejszych firm z (poniżej 10 (...)

 • USD traci

  (...) się złagodzenia nastawienia Fed, ale wczorajszy przekaz przeszedł najśmielsze oczekiwania. Z komunikatu usunięto fragment mówiący, że dalsze stopniowe podnoszenie stóp procentowych jest (...)

 • Nowelizacja KPC: klauzula wykonalności przeciwko wspólnikom spółki

  (...) wierzyciela kto był wspólnikiem spółki osobowej w momencie powstania zobowiązania na rzecz wierzyciela oraz wszystkich kolejnych wspólników tejże spółki. Ustaleń tychże dokonuje się (...)

 • Czas na zmianę pracy? Dobrze to zaplanuj

  (...) zmian polega przede wszystkim na świadomości powodów, dla jakich chcemy przez nie przejść i ustaleniu celów. Moda, pasje koleżanek czy ambicje kolegów nie są tu dobrym drogowskazem. Jeżeli (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking 2018

  (...) ubezpieczycieli? Całoroczna analiza - nie inaczej niż comiesięczne zestawienia - przygląda się czterem kategoriom ubezpieczeń. Ocenie podlegają ceny obowiązkowego , a także koszty (...)

 • Wynajem mieszkania bez mebli. Czy są na to chętni?

  (...) pod uwagę jedynie od lat ’90 ubiegłego wieku, czyli zasób z wolnego rynku, to przeważnie były i są to mieszkania umeblowane i wyposażone. Najpierw wynajmowane były mieszkania okresowo nie (...)

 • 6 trendów, które wpłyną na transformację cyfrową firm w 2019

  (...) śmiało inwestują w strategie, mające zwiększać ich efektywność operacyjną, pomóc odkrywać nowe rynki, projektować lepsze i przynosić oszczędności, które można reinwestować w (...)

 • Inwestycje w Polsce - szanse i zagrożenia

  (...) w Polsce, szanse i zagrożenia” podkreśla, że pomimo niewątpliwie , stopa inwestycji w naszym kraju znacznie odbiega nie tylko od średniej unijnej, ale również od tego, co w tym zakresie (...)

 • Internet mobilny w Europie IV kw. 2018

  (...) pod względem najlepszej średniej szybkości pobierania danych na czele zestawienia znalazła się Francja (20,3 Mb/s), której podobnie jak w III kwartale udało się pokonać Austrię (19,4 Mb/s) (...)

 • Wydawnictwo Biosłone - Książki z zakresu medycyny alternatywnej.

  Czytaj więcej: Medycyna


strony : [ 1 ]
 
31
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2802
CHF 3,7521
USD 3,7271
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.