eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 2/2019

  (...) przedstawić problem cen energii elektrycznej w2019 jako rozwiązanie kompletne. Jak wiadomo w końcu 2018 roku rząd praktycznie w ostatniej chwili wycofał się z koncepcji znacznego podwyższenia (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Odpowiedź na pozew w sprawie wypłaty odprawy emerytalnej, poznaj opinie o SKOFF Lampa podszafkowa z wyłącznikiem LHP2w-5/L czy przeglądaj oferty pracy z miasta trzebinia.


 • Bezpieczny wyjazd na narty. Co ubezpieczyć?

  (...) narciarski to spory wydatek, a ten z wyższej półki potrafi kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. To wystarczający powód, aby zadbać o jego ubezpieczenie. Niektórzy ubezpieczyciele (...)

 • 5 zmian, na które czekają małe i średnie przedsiębiorstwa

  (...) właśnie zaczęły obowiązywać. Dyskusje na temat innych trwają już od wielu miesięcy, ale o konkretach mówi się na razie niewiele. Poniżej przedstawiamy , które mają istotne znaczenie z (...)

 • Formularze zeznań podatkowych za rok 2018

  (...) się w stosunku do roku ubiegłego. Otrzymały one jednak nowe wersje oraz zostały doposażone o dodatkowe informacje. Należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby do rozliczenia podatku użyć (...)

 • Podatek u źródła od 2019 r.: mocno ograniczone zwolnienie

  (...) generalnej zasady nieograniczonego obowiązku podatkowego od dochodów osiąganych przez polskich rezydentów. Oznacza to, że WHT ma zastosowanie m.in. do niektórych dochodów (przychodów) (...)

 • Sprzedaż środka trwałego: w kosztach tylko wartość historyczna

  (...) 31 sierpnia 2018 wnioskodawca i jedną zabudowaną. Działki te zostały nabyte jako jedna działka gruntu w marcu 1987 r. Nabycie nastąpiło za odszkodowaniem od osoby fizycznej, którego (...)

 • Inspekcja Handlowa zbadała żarówki i oprawy

  (...) kontrolowanych wyrobów (35,3 proc., 106 modeli). Aż 88,6 proc. produktów z tej grupy była w nieprawidłowy sposób oznakowana. Chodziło m.in. o: niepełne informacje, które są podstawą (...)

 • Najczęściej cytowane media XII 2018

  (...) m.in. szerokiemu oddźwiękowi w mediach wywiadu z Prezydentem RP Andrzejem Dudą oraz doniesieniom dotyczącym podwyżek cen energii i zaangażowaniu o. Rydzyka w stworzenie własnej partii (...)

 • Inflacja XII 2018

  (...) cenowa nie różniła się od stanu sprzed miesiąca. Towary staniały o 0,2%, podczas gdy ceny usług wzrosły o 0,4%. W porównaniu z wzrost sięgnął 1,1%, przy czym większe podwyżki (1,2%) (...)

 • Najbardziej poszukiwani pracownicy 2018. Podsumowanie

  (...) szukali rekruterzy przez Wyszukiwarkę Kandydatów? Jak wynika ze statystyk GoldenLine w minionym roku rekruterzy nie próżnowali. Przesłaną przez nich ofertę pracy otrzymało aż 245 847 osób (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia XII 2018

  (...) do listopada wzrosły nabycia, lecz druga pod względem wartości w 2018 roku kwota umorzeń spowodowała, że ostatecznie krajowe TFI zamknęły miesiąc saldem w wysokości -4,4 mld. Ostatnie (...)

 • 6,5 tys. bankrutów, czyli upadłość konsumencka 2018

  (...) rejestrach dłużników wynika, że 2 na 5 ubiegłorocznych bankrutów pochodziło z województwa mazowieckiego (20 proc.), śląskiego (11,8 proc.) i małopolskiego (8,4 proc.). Ta grupa (...)

 • Silniejszy AUD i NZD, słabszy JPY

  (...) już śladu, a wodze przejmuje pozytywne odreagowanie. Impulsem do ocieplenia klimatu stały się wieści z Chin, tym razem dobre. Co już niemal jest tradycją, gdy zbyt głośna staje się dyskusja (...)

 • TFI: wartość aktywów netto XII 2018

  (...) pozostała obojętna dla wyników funduszy z ekspozycją na akcje, co w połączeniu z ujemnym bilansem sprzedaży przełożyło się na istotny spadek wartości . Ich wartość obniżyła się o (...)

 • Plaża lub stok? Co planujemy na ferie zimowe 2019?

  (...) to zdecydowanie Włochy, gdzie wybiera się aż 66 proc. Polaków wybierających "zimne" ferie. Popularności tego kierunku nie sposób się dziwić - Dolomity oferują narciarzom świetnie (...)

 • Monitor Philips 241B7QGJ

  (...) takich jak ołów, rtęć i halogeny. Został (razem z opakowaniem) zrobiony z materiałów możliwych do odzysku. Monitor ma wyświetlacz Full HD wyposażony w matrycę IPS, o rozdzielczości 1920 (...)

 • 5 trendów programmatic, o których ma być głośno w 2019 roku

  (...) ochronie danych osobowych (RODO), które zostało wprowadzone przez Komisję Europejską i Radę Europy zostało wprowadzone w życie 25 maja 2018 roku. Rozporządzenie, które zawiera szereg (...)

 • 5 trendów w sektorze FinTech

  (...) maszynowe Dynamika rozwoju nowych technologii jest dziś tak duża, że właściwie trudno jest wyobrazić sobie siłę, która mogłaby ją zahamować. Ubiegłoroczne badanie Eurostatu dowiodło (...)

 • Coraz lepszy dostęp do finansowania działalności

  (...) firm (24%) przebadanych na potrzeby zrealizowanego przez Komisję Europejską badania SAFE. Dla 16% problematyczne okazało się pozyskiwania nowych klientów, a dla zaledwie 8% - dostęp do . Ten (...)

 • Mercedes C 200 4MATIC EQ Boost - komforcie, gdzie jesteś?

  (...) roku pojechałem zrobić zdjęcia Mercedesa Klasy C, którego testował nasz były współpracownik Artur Ostaszewski. Zdjęcia zupełnie mi nie wyszły – były nieostre, przesadnie obrobione (...)

 • Vena, Brzeg - Produkcja ceramiki stołowej ręcznie formowanej i zdobionej według dawnych wzorów ceramiki bolesławieckiej.

  Czytaj więcej: Ceramika


strony : [ 1 ]
 
15
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2922
CHF 3,8111
USD 3,7542
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.