eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Roczne rozliczenie PIT osoby samotnie wychowującej dzieci

  (...) że prawo do takiego rozliczenia ma osoba wychowująca sama dziecko będąca: jednym z rodziców (biologicznym lub przysposabiającym) lub opiekunem prawnym dziecka - która jest panną, kawalerem (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-pity Płatnika, poznaj opinie o Samsung NP-N110-KA02PL czy przeglądaj oferty pracy z miasta koluszki.


 • Darowizna nieruchomości nie jest przychodem w PIT

  (...) Dnia 15 czerwca 2018 r. wnioskodawca dwie działki gruntu (X i Y) o wartości 120 000 zł. Właścicielem działki Y wnioskodawca stał się dopiero w 2018 r. wskutek jej . Działkę X posiadał (...)

 • Gospodarka Niemiec podupada. Recesja już blisko?

  (...) wyraźnie niedomaga. W trzecim kwartale 2018 r. mieliśmy spadek PKB na poziomie 0,2 proc. k/k i słabiutki rozwój na poziomie 1,2 proc. r/r. Niemiecki bank centralny (Bundesbank) tłumaczył ten (...)

 • 3 mity nt. pozyskiwania danych osobowych w rekrutacji

  (...) od kandydatów wyłącznie te dane, które wskazuje Kodeks Pracy Fakt: Praktyka pokazuje, że w trakcie procesów rekrutacyjnych do rzadkości nie należą sytuacje, w których dane wymienione w (...)

 • „Pump and dump”, czyli jak kreuje się ceny kryptowalut

  (...) znacznie spadły w relacji do stanu sprzed 12 miesięcy, to prób oszustw z wykorzystaniem wirtualnych walut było nadal wiele. Manipulacjami zajmowały się m.in. amerykański Departament (...)

 • Po co nam oszczędzanie pieniędzy?

  (...) tylko co 2. z nas Z badania „Chciwy, zachłanny czy zagubiony” zrealizowanego dla Konferencji Nienieodpowiedzialni przez butik badawczy Maison&Partners wynika, że regularne oszczędzanie (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce. Dobrej passy ciąg dalszy

  (...) Ameryki Północnej Miejsce lidera pośród rynków inwestycyjnych regionu nasz kraj zajmuje już od trzech lat. Ta przewaga nie jest jednak dużym zaskoczeniem, jeżeli wziąć pod uwagę chociażby (...)

 • Raport McAfee Labs XII 2018: uwaga na IoT!

  (...) napływające z najnowszej odsłony raportu McAfee Labs wskazują, ze w III kwartale minionego roku cyberprzestępcy skupili swą działalność przede wszystkim na trzech czarnych rynkach: Dream (...)

 • Kasjerzy na rynku pracy. Zarobki, rozwój i oczekiwania

  (...) w których popyt na pracowników jest większy niż w jakiejkolwiek innej specjalizacji. Potwierdzają to dane gromadzone przez Pracuj.pl, z których wynika, że w III kwartale minionego roku (...)

 • Polski budżet domowy w coraz lepszej formie

  (...) Przykład? Z danych Eurostatu wynika, że 8,5% Polaków ma problem z regulowaniem rachunków, a 38,4% obywateli nie stać na wakacje – wynika z danych Eurostatu za 2017 rok. Wbrew pozorom oznacza (...)

 • Powraca temat brexitu

  (...) Fed Powell dał sygnał, że bank centralny pauzuje i nie zamierza szkodzić sentymentowi na rynkach. To pozwoli wyciągnąć z dołka indeksy giełdowe, surowce i waluty powiązane, ale jeśli rajd (...)

 • 5 ważnych trendów w web designie e-sklepów

  (...) 90-te screenów ze sklepu Amazona nie jest niczym skomplikowanym. I naprawdę warto choć rzucić na nie okiem. Niejedna osoba zdziwi się z pewnością, w jaki sposób tak wyglądająca strona (...)

 • Catalyst: GetBack nie popsuł spłacalności

  (...) krajowym rynku obligacyjnego skandalu wartość notowanych na korporacyjnych papierów dłużnych, które nie doczekały się spłaty w 2018 roku… spadła. o 20,1 proc. r/r. Nominalna wartość (...)

 • 6 trendów, które w 2019 roku zmienią branżę IT

  (...) pogadać z komputerem Wielu z nas zetknęło się już z Anną Kowalską czy innym chatbotem, utwierdzając się tym samym w przekonaniu, że jeszcze długo nie będą w stanie zastąpić żywych (...)

 • Internet w samochodzie w Plus

  (...) realizowane przez globalną platformę VODAFONE z wykorzystaniem sieci telekomunikacyjnej Grupy Cyfrowy Polsat. Dzięki wbudowanej w samochód karcie SIM, moduł łączności bezprzewodowej ma (...)

 • Sektor MŚP ocenił 2018 rok

  (...) historii jako udany. Co trzecia firma z sektora MŚP oceniła ostatnie 12 miesięcy jako dobre, a co druga jako raczej dobre. Z odmiennego założenia wyszło 16,9 proc. badanych – wynika z (...)

 • Jak zwiększyć szanse na kredyt dla firmy w 2019 r.?

  (...) się na kredyt Polska przedsiębiorczość to przede wszystkim . Statystyki pokazują, że dziś stanowią one aż 96 proc. wszystkich biznesów działających na terenie naszego kraju, ale (...)

 • Mercedes-Benz GLS 500 4MATIC - luksus i potencjał

  (...) SUV ze Stuttgartu ma ponad 5,1 metra długości, co widać już na pierwszy rzut oka. Trudno mówić o opływowej sylwetce przy tych gabarytach, ale projekt robi dobre wrażenie. Z przodu znajdziemy (...)

 • Acer Chromebook 315

  (...) obudowę IMR i podparcie dłoni, które są wytrzymałe i wystarczająco lekkie do swobodnego przenoszenia urządzenia po domu lub biurze. Waży 1,72 kg przy wymiarach 380,54 mm szerokość x 26,26 (...)

 • Ekologiczny.pl - Naturalne, ekologiczne kosmetyki, proszki i płyny do prania oraz sprzątania,joga - akcesoria.

  Czytaj więcej: Zdrowie


strony : [ 1 ]
 
8
styczeń 2019

styczeń 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3013
CHF 3,8307
USD 3,7559
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.