eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Wakacje 2018: co mogą zmienić wybory w Turcji?

  (...) w turystyce wyjazdowej. Sprzedaż wycieczek lepsza, ale bez rewelacji W mediach pojawiła się trzydziesta pierwsza odsłona raportu z systemu MerlinX (20/2018), poświęconego rezultatom (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o zobowiązanie do wykonania zapisu - wersja II, poznaj opinie o Lowrance Echosonda X-125 czy przeglądaj oferty pracy z miasta police.


 • Przetargi - raport IV 2018

  (...) , w czwartym miesiącu 2018 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano 12 tysięcy 250 ogłoszeń przetargowych. Kwiecień okazał się kolejnym miesiącem od początku roku, w którym (...)

 • Nowelizacje w VAT 2018: korekty deklaracji, faktury do paragonów

  (...) szarą strefą Jedna ze zmian planowanych w projekcie z dnia 13 lutego 2018 r. ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw wymierzona jest w oszukańczy (...)

 • Ekwiwalent za pranie odzieży roboczej w podatku dochodowym

  (...) prania, konserwacji, naprawy, odpylania czy też odkażania odzieży roboczej. W sytuacji, gdy pracodawca nie może zapewnić prania odzieży roboczej, winny jest wypłacić pracownikowi ekwiwalent (...)

 • Montaż markiz zewnętrznych z odwrotnym obciążeniem w VAT?

  (...) Wnioskodawca świadczy usługi instalacyjne , w tym produkcji i montażu rolet zewnętrznych , wewnętrznych, żaluzji, plis, wertikali, moskitier. Jedno ze zleceń obejmuje dostawę i montaż markiz (...)

 • GUS o PKB w I kw. 2018 r.

  (...) właśnie przez Główny Urząd Statystyczny, w pierwszym kwartale 2018 r. produkt krajowy brutto (PKB) wyrównany sezonowo (w cenach stałych przy roku odniesienia 2010) wzrósł realnie o 1,6% w (...)

 • 6 sposobów na dobre sąsiedztwo

  (...) dzień „Dzień dobry”, „proszę”, „przepraszam” – uczymy tych zwrotów dzieci, a czasem sami o nich zapominamy. Ich używanie w relacji z sąsiadami to absolutne minimum kultury (...)

 • Dystrybutor Green Magma ma zwrócić pieniądze konsumentom

  (...) Green Magma był promowany w sposób, który miał sugerować, że konsument ma ostatnią szansę na zakupienie go po atrakcyjnej cenie. Tymczasem, jak udało się ustalić w wyniku przeprowadzonego (...)

 • Amerykanie na tropie zmanipulowanych cen kryptowaluty

  (...) rynku kryptowalut sprawia, że istnieje dużo większe prawdopodobieństwo (niż w przypadku regulowanych aktywów jak akcje itp.) manipulacji. Szczególnie w przypadku rynku, który regularnie (...)

 • Bibby MSP Index IV 2018

  (...) także: wysokie koszty pracy, zawiłość przepisów prawnych oraz wygórowane podatki. Ostrożność w zatrudnianiu Jak pokazuje najnowszy Bibby MSP Index, plany rekrutacyjne na najbliższe 6 (...)

 • Polscy konsumenci kochają małe sklepy

  (...) badaniach platformy MAM raporcie „Różnorodność rynkowa w czasach nowego konsumenta”, już co drugi Polak jest zdania, że monopolistyczna pozycja wielkich sieci handlowych nie przekłada się (...)

 • Zmowy przetargowe - działania UOKiK

  (...) UOKiK, wspomniany we wstępie mechanizm zadziałał m.in. w przypadku dwóch przedsiębiorców trudniących się sprzedażą sprzętu komputerowego i oprogramowania. Firmy Optimus z Sieradza i (...)

 • Eurodolar osiągnął dołek 1,1550

  (...) zakładać pozytywny dla euro i dla złotego scenariusz. Dziś poznamy bowiem wstępną inflację konsumencką z Niemiec a jutro całego Eurolandu. Wskaźniki powinny odbić nie tylko za sprawą (...)

 • Spadek z dobrodziejstwem inwentarza uchroni przed długami

  (...) niż wartość spadku Znowelizowane przepisy pozwalają, aby spadkobiercy, którzy mają podejrzenie, że w spadku otrzymają również , zabezpieczyli się poprzez przyjęcie spadku z (...)

 • Polacy chętnie inwestują w luksusowe apartamenty

  (...) gospodarki nie pozostają bez wpływu na liczebność grona najzamożniejszych Polaków, którzy mogą sobie pozwolić, aby na zakup apartamentu lub rezydencji wydać co najmniej milion złotych. Jak (...)

 • Prace budowlane: opóźnienie to nie zwłoka

  (...) przez opieszałość wykonawcy przeciągają się ponad umówiony w umowie termin, to wówczas mamy do czynienia z zawinionym działaniem jednej ze stron, a więc z tzw. zwłoką. Art. 471 stanowi (...)

 • Mamy więcej oszczędności, ale wciąż stawiamy na lokaty

  (...) naszym kraju rosną w dość dynamicznym tempie. To z jednej strony wyraźnie , a z drugiej powinno stać się bodźcem do gromadzenia zasobów pieniężnych na przyszłość. Wyliczenia NBP (...)

 • Skradziono Ci telefon? Anti-Theft zrobi zdjęcie złodziejowi!

  (...) zasadzie wpadł we własne sidła - zdjęcie wykonała mu aplikacja, która po nieudanej próbie logowania dyskretnie uwiecznia twarz majstrującej przy telefonie osoby i wysyła je do chmury lub na (...)

 • Jeep Compass 2.0 140 KM - kierunek Europa

  (...) stwierdzić, bo ma zarówno atuty przydające się w terenie, jak i parę plusów na zwykłą szosę. Czas zacząć tę wyliczankę od kwestii neutralnych. Wygląd Compassa to połączenie (...)

 • Coworking i inne biurowe trendy w stolicy

  (...) Paribas Real Estate Poland, za popyt na powierzchnie biurowe w znacznej mierze odpowiada sektor usług dla biznesu, a szczególną popularnością cieszyły się . Ekspansja tego rodzaju powierzchni (...)

 • Jak najkorzystniej wysyłać i odbierać przelewy walutowe w EURO

  (...) przelew na 2.000 EURO w jednym z wybranych przez nas banków, koszt przelewu może wynieść od 0 do 120 zł. Natomiast kwota jaką musimy przeznaczyć na zakup waluty, potrzebnej do wykonania (...)

 • ROCKWOOL - Producent skalnej wełny mineralne, systemów izolacji termicznej oraz akustycznej.

  Czytaj więcej: Wyposażenie


strony : [ 1 ]
 
30
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3195
CHF 3,7577
USD 3,7200
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.