eGospodarka.pl

 • Dochód z bitcoina z 30% podatkiem, chyba że handlujemy za granicą

  (...) wystąpił do Ministra Finansów o wydanie interpretacji indywidualnej w sprawie ustalenia obowiązków fiskalnych wynikających ze sprzedaży bitcoinów. Najbardziej interesowała wnioskodawcę (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-40, poznaj opinie o Siemens LC57650 czy przeglądaj oferty pracy z miasta władysławowo.


 • Krajowe podmioty powiązane: kiedy konieczna dokumentacja podatkowa

  (...) podatku dochodowym od osób prawnych (dalej updop) określa sytuacje, w których wspomniana dokumentacja jest wymagana. Na największym cenzurowanym są podatnicy dokonujący zapłaty należności na (...)

 • Zaciąganie/udzielanie pożyczek jako działalność finansowa firmy

  (...) Wnioskodawca w Polsce, z tytułu której płaci . Przeważająca część działalności gospodarczej tyczy się zarządzania nieruchomościami wykonywanymi na zlecenie. Wnioskodawca jednocześnie (...)

 • Co jest lepsze niż kolejny prezent komunijny?

  (...) kłopot dorosłych to coś, co bardzo pobudza wyobraźnię dzieci. I wprawdzie dorośli na prezentowe zamieszanie patrzą o wiele racjonalniej, to jednak oczekiwania dzieci sprawiają, że wybór (...)

 • Przez Wenezuelę ceny paliw skoczą do 5,4 zł/litr?

  (...) żywności, a podstawowych leków nie ma nawet w szpitalach. Inflacja zaś ma sięgnąć w tym roku prawie 14 tys. proc. - według szacunków MFW. Potwierdza to zresztą zachowanie lokalnej waluty (...)

 • Inwestycje w mieszkania dla studentów już nie alternatywne

  (...) inwestycyjnego autorstwa Cushman & Wakefield. Opracowanie zatytułowane „Student Accommodation Guide” przedstawia najświeższe europejskie tendencje oraz rynki, na których inwestycje w cieszą (...)

 • Inflacja IV 2018

  (...) towarów i usług konsumpcyjnych podskoczyły względem poprzedniego miesiąca o 0,5%. W porównaniu z wzrost sięgnął 1,6%, przy czym większe podwyżki (1,7%) dotyczyły usług. Towary (...)

 • Producenci żywności coraz dłużej czekają na pieniądze

  (...) wydłużeniu kredytu, jaki producenci żywności udzielają hurtowniom i sklepom. W ten sposób detaliści są w stanie utrzymać konkurencyjność cenową, ale jednocześnie producenci czekają na (...)

 • Nie stać cię na studia? Pomoże kredyt studencki

  (...) przypadkach kluczowa jest rozmowa z rodzicami na temat ich możliwości finansowych. Nawet studia, za które nie trzeba płacić są bowiem bardzo kosztowne, szczególnie jeśli wymagają (...)

 • Metropoint Apartments z certyfikatem BREEAM

  (...) dwunastopiętrowe kamienice (North and South), które zostaną wkomponowane w zabudowę tworzącą pierzeję ulicy Karolkowej. Inwestycja dostarczy na warszawski rynek 331 mieszkań - od kompaktowych (...)

 • W Małopolsce i na Śląsku wydłużają się terminy płatności

  (...) zadowolenia. We wszelkich wymieniana jest jako jeden z krajowych liderów. Świetnie wypada pod względem patentów czy wdrożeń, co jest zarówno efektem dysponowania szerokim zapleczem (...)

 • Co napędza usługi biznesowe w Polsce?

  (...) wyraźnie dowodzą, że Polska stała się atrakcyjną lokalizacją dla z sektora bankowości, usług finansowych i ubezpieczeń (Banking, Financial Services and Insurance, BFSI). Szczególnie duże (...)

 • 6 sposobów na bezpieczny zakup mieszkania od dewelopera

  (...) w życiu i generuje sporo stresu. Dla kupujących nowe mieszkania Home Broker przygotował więc poradnik dotyczący bezpieczeństwa transakcji na rynku pierwotnym. Zakup nowego mieszkania różni (...)

 • Hotele w Warszawie. Nowe otwarcia na horyzoncie

  (...) w tym roku na warszawskim będzie się sporo działo. Planowane otwarcia to m.in.: Krakowska Residence, usytuowany w dzielnicy Włochy hotel z ponad 350 pokojami, Four Points by Sheraton na (...)

 • Wątpliwe klauzule umowne w ubezpieczeniach turystycznych

  (...) przyjrzał się klauzulom stosowanym w oferowanych Polakom umowach dotyczących polis turystycznych. To temat, który warto podjąć szczególnie teraz, w przeddzień okresu wakacji, tradycyjnie już (...)

 • Dolar dostał świeży impuls

  (...) dolara twierdzą, że po serii słabszych danych łatwej teraz będzie o pozytywne zaskoczenia, a wyższe ceny energii i innych surowców oraz poprawa na rynku pracy globalnie przywrócą dyskusję o (...)

 • Zarządzanie budżetem domowym po 60-stce

  (...) w którym wygasa powoli życie zawodowe, w efekcie czego znacznej zmianie ulega również podejście do domowych finansów. I nie ma w tym zupełnie nic zaskakującego - w większości przypadków (...)

 • Monitory Philips 221B8 i 243S5

  (...) w przystępnej cenie Monitor Philips 221B8 ma matrycę TN o przekątnej 22 cali i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Maksymalna jasność ekranu to 250 cd/m², a czas reakcji to 5 ms (GtG). Po (...)

 • Volkswagen Amarok 3.0 V6 TDI Aventura - pakt z wilkami

  (...) up’y, mogliście przeczytać już wcześniej. W jednym z testów narzekałem jednak, że nie miałem okazji dosiąść Amaroka. Okazja przyszła szybciej niż myślałem, a w dodatku do testów (...)

 • Reklamacja. Jak ją wykorzystać do zwiększenia sprzedaży?

  (...) firm. Obecnie produkty są do siebie podobne, komponenty niejednokrotnie są produkowane w tym samym miejscu. Konkurowanie ceną jest dobre tylko na krótką metę. Jak zatem zwiększyć swoją (...)

 • Rynek magazynowy. W budowie aż 56 inwestycji

  (...) to w znacznej mierze efekt ekspansji dotychczasowych oraz zupełnie nowych najemców, w tym zagranicznych reprezentantów produkcji i e-commerce; Rosnące czynsze są pokłosiem nie tylko wysokiego (...)

 • Rekrutacja. Czy warto zatrudniać zbyt dobrego kandydata?

  (...) sytuacja. Poniżej swoich kwalifikacji pracuje ponad 16 proc. Polaków (dane OECD). W Japonii, Wielkiej Brytanii czy Australii pracuje tak prawie co trzeci zatrudniony. To nie najlepsze statystyki z (...)

 • EBIG - Informacje o firmie, oferta usług, dane kontaktowe. Poznań.

  Czytaj więcej: Fundusze unijne


strony : [ 1 ]
 
15
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2823
CHF 3,5912
USD 3,5931
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.