eGospodarka.pl

 • Plany na wakacje 2018: dokąd jadą Europejczycy?

  (...) Instytutem badawczym Ipsos publikują coroczny Holiday Barometer - opracowanie ukazujące bieżące . Tym razem jego autorzy biorą pod lupę preferencje Szwajcarów, Austriaków, Niemców, Belgów (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Urlop macierzyński - wniosek, poznaj opinie o Spokey Rękawice bokserskie FUTAGO 85059 czy przeglądaj oferty pracy z miasta ozorków.


 • Najczęściej cytowane media IV 2018

  (...) rodziców osób niepełnosprawnych. W mediach często powtarzały się tematy dotyczące przygotowań do wyborów samorządowych oraz echa katastrofy smoleńskiej. Prasa W kwietniu 2018 roku (...)

 • Użytkowanie wieczyste czy wieczne oczekiwanie?

  (...) to coś na kształt własności. Chodzi tu o sytuację, w której Skarb Państwa daje osobom fizycznym lub prawnym prawo określonego czasem (najczęściej 99 lat) użytkowania gruntu w celu (...)

 • Korekta deklaracji na zwrot podatku VAT

  (...) podatkowej. Jeżeli odrębne przepisy nie stanowią inaczej, podatnicy, płatnicy i inkasenci mogą skorygować uprzednio złożoną deklarację podatkową poprzez złożenie deklaracji (...)

 • Czeka cię podróż służbowa? Sprawdź, co powinieneś wiedzieć

  (...) Na czym polega różnica między nią a oddelegowaniem? Jakiej wysokości dieta przysługuje pracownikowi? Jakie koszty związane z podróżą powinien pokryć pracodawca? O czym pamiętać (...)

 • Promesa bankowa w kosztach uzyskania przychodu

  (...) ubiega się o dofinansowanie projektu „Poddziałania 4.2 „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich (...)

 • STIR: czy uczciwi podatnicy muszą obawiać się blokady konta bankowego?

  (...) w Ordynacji podatkowej z dniem 30 kwietnia 2018 r., uprawniają fiskusa do blokowania rachunku bankowego podatnika na 72 godziny, gdy ten będzie miał podejrzenie, iż podatnik może wykorzystywać (...)

 • Ford Fiesta Active i ST - premiera w Nicei

  (...) wersji aspirującej do grona crossoverów. Nie jest to pierwszy taki pomysł na rynku, ale z pewnością jeden z nielicznych, który już pod względem stylistycznym możemy uznać za udany. Przede (...)

 • Fundusze venture capital inwestują w prężne startupy

  (...) nauczyły funkcjonować w realiach cyfrowej gospodarki i w naturalny sposób ograniczają swoje ryzyko, inwestując w coraz bardziej rozwinięte startupy. Takie podejście jest uzasadnione ekonomią (...)

 • Facebook usuwa 200 podejrzanych aplikacji

  (...) pory udało się wykryć i usunąć aż 200 podejrzanych aplikacji, ich nazwy jeszcze jednak nie trafiły do opinii publicznej. Użytkownicy, których dane zostały wykorzystane w niewłaściwy (...)

 • Emigracja zarobkowa mniej popularna, ale...

  (...) przez Work Service, to opcja rozważana obecnie przez 11,8% Polaków. Jest to nie tylko wynik o 2 p.p. niższy od uzyskanego w poprzedniej edycji raportu, ale również najniższy wynik, z jakim (...)

 • Nowe mieszkania w Zielonej Górze

  (...) wznosi się w malowniczej i zacisznej części miasta. Prace przy dwóch trzypiętrowych budynkach, z których jeden pomieści 36, a drugi 48 mieszkań, już się rozpoczęły. Do każdego z lokali (...)

 • Usługi dla biznesu kreują krakowski boom biurowy

  (...) minionym roku w Krakowie wynajęto ponad 200 tys. powierzchni biurowej, co oznacza kilkuprocentowy wzrost względem poprzedniego roku. W tym roku popyt na biura znowu dopisuje, a generują go przede (...)

 • Jak motywować pracowników bankowego contact center?

  (...) specyficzny, że podlega wielu regulacjom, nadzorowi i wielu różnorakim wymogom prawnym. I to właśnie te elementy w znacznej mierze decydują o konieczności utrzymywania odpowiednich zasobów (...)

 • Rynek walutowy 21-25.05.18

  (...) o zamówieniach w USA, wstępne. Zamówienia na dobra bez środków transportu wzrosły o 0,9 proc. m/m przy prognozie +0,5 proc. m/m. Prognozę sporządzono jednak przy marcowym rezultacie +0,1 (...)

 • Nie ma prostego sposobu na RODO

  (...) aby wywierać wpływ na odbiorców z korzyścią dla swoich klientów, samo w sobie nie jest tajemnicą – można o tym przeczytać w witrynie Cambridge Analytica. Skandalem są jednak doniesienia o (...)

 • Leasing detronizuje kredyt, ale wygrywają i tak własne środki

  (...) narzędzia zewnętrzne Już od samego początku prowadzenia badań na potrzeby „Barometru EFL” wyraźnie było widać, że rodzimy sektor MŚP do najczęściej wykorzystują środki własne. Nie (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 21/2018

  (...) przygotowało projekt noweli a sprawach upadłości konsumenckiej. Dłużnicy mogliby według jego zapisów zawierać układy z wierzycielami poza sądem. W projekcie zapisano też rezygnację z (...)

 • Pracownia Sukien Ślubnych Jolanta Duda-Koprowska - Projektowanie i szycie indywidualnych sukni ślubnych.

  Czytaj więcej: Damska


strony : [ 1 ]
 
28
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3031
CHF 3,7145
USD 3,6849
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.