eGospodarka.pl

 • Czy będzie szybszy zwrot VAT w budownictwie?

  (...) usługi budowlane zostali objęci odwrotnym obciążeniem. W określonych przypadkach (a więc gdy usługi świadczą jako podwykonawcy na rzecz czynnych podatników VAT) do sprzedaży swoich usług (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-7, poznaj opinie o Revell F/A – 18 C Hornet czy przeglądaj oferty pracy z miasta kłobuck.


 • Interpretacja podatkowa ma udzielać rzetelnej i pełnej odpowiedzi

  (...) Sąd Administracyjny oddalił skargę kasacyjną Dyrektora Izby Skarbowej w Katowicach działającego z upoważnienia Ministra Finansów (sygn. II FSK 398/16). Tym samym zakończył blisko 5-letni (...)

 • Korekta faktury szacunkowej rozliczana na bieżąco

  (...) Spółka działa na , co wymaga od niej zapewnienia odpowiedniej przepustowości kanałów informacyjnych. Potrzebuje ona w związku z tym łączy światłowodowych i klasycznych, których (...)

 • Obroty na rynkach GPW IV 2018 r.

  (...) wynika, że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 14,4 mld zł, co względem poprzedniego kwietnia oznaczało spadek rzędu 27,7%%. Wartość (...)

 • Wakacje 2018: Turcja drożeje najszybciej

  (...) w turystyce wyjazdowej. Raport z systemu MerlinX chwilowo odwołany Ci, którzy oczekiwali kolejnego raportu z systemu MerlinX, muszą wstrzymać się do przyszłego tygodnia - ze względu na (...)

 • Nowa Przędzalnia z kolejnymi mieszkaniami

  (...) to dwa 7-kondygnacyjne budynki mieszkalne, a w nich 154 mieszkania - od kompaktowych kawalerek o powierzchni 26,5 mkw. po bardziej przestronne lokale 4-pokojowe, których metraż sięga 56 mkw (...)

 • Wzrost gospodarczy 2018. Co mówi Bank Światowy?

  (...) Banku Światowego są lepsze od poprzednich. Jeszcze w styczniu oczekiwano bowiem, że w tym roku nasz produkt krajowy brutto (PKB) wzrośnie o 4,0 procent, a w kolejnych latach o 3,5 i 3,1 procent. (...)

 • Producenci rowerów odcinają kupony

  (...) stawiają na zdrowy styl życia, czego dowodem jest chociażby rosnąca rzesza osób uprawiających sporty. Jedną z ulubionych dyscyplin sportowych statystycznego Kowalskiego jest . Z niedawnego (...)

 • Dzień Wolności Hipotecznej. To już dziś!

  (...) roku – świętujemy Dzień Wolności Hipotecznej. Jest to symboliczna data, od której przeciętny obywatel przestaje w danym roku zarabiać na obsługę kredytu mieszkaniowego, a zaczyna na (...)

 • Średnia szkoda z OC to już 7000 zł

  (...) ich średnia wartość Wydawać by się mogło, że znalezienie statystyk dotyczących liczby szkód komunikacyjnych nie jest niczym nader skomplikowanym. Tymczasem okazuje się, że znacznie (...)

 • Jak zarabiać na blogu?

  (...) już całkiem pokaźna część stron w internecie. I choć wiele z nich używa tego sformułowania niepoprawnie, to jednak nomenklatura nie ma tu aż tak dużego znaczenia. Czy bowiem jest to blog (...)

 • Pracownik banku kradnie dane 1,5 mln klientów

  (...) których wartość sięga 205,96 miliardów dolarów, co czyni go jedną z największych instytucji finansowych w USA. Bank, którego główna siedziba mieści się w Atlancie (Georgia), cieszy się (...)

 • Warszawski rynek biurowy, czyli wejście z przytupem

  (...) - najważniejsze wnioski Wskaźnik pustostanów osiągnął najniższy poziom od 2013 roku. Odnotowana w I kwartale br. aktywność najemców osiągnęła poziom niewidziany jeszcze w historii (...)

 • „Dobry zwyczaj nie pożyczaj”. Czy rzeczywiście?

  (...) nie mają problemów z . Najczęściej na taki krok zdecydowałyby się osoby w wieku 18-24 lata (prawie 70 proc.) oraz ankietowani pomiędzy 44 a 55 rokiem życia (63,4 proc.). Najbardziej (...)

 • Smartfon Kruger&Matz LIVE 6+

  (...) w wyświetlacz HD+ o przekątnej 5,7 cala, w którym zastosowano proporcje 18:9. W smartfonie zostały zmniejszone ramki, co w połączeniu z zaokrąglonym szkłem 2.5D sprawia, że telefon jest nie (...)

 • Rynek FX czeka w skupieniu

  (...) fanem obecnego porozumienia i wielokrotnie wspominał, że trzeba je dorzucić, jednak wachlarz opcji jest szerszy niż zwykłe tak lub nie. Nieprzedłużenie porozumienia oznacza przywrócenie (...)

 • Służbowa karta kredytowa to niższe koszty działalności?

  (...) płynące z badania Diners Club „Podróże Służbowe w MŚP”. Dowodzą one, że na przestrzeni dwóch minionych lat użycie kart firmowych podskoczyło o niemal 7 proc. na przestrzeni dwóch (...)

 • Mercedes-Benz X 250 d 4MATIC X POWER

  (...) że Klasa X ma znane rodzeństwo. Wszystko za sprawą charakterystycznie narysowanych przeszkleń kabiny. Gdyby nie one, trudno byłoby powiązać te modele. Pas przedni zdobi pokaźny grill z (...)

 • Rozliczanie kierowców: samodzielnie czy outsorcing?

  (...) warunki świadczenia usług, a z drugiej strony oglądamy propozycje producentów oprogramowania do wykonywania rozliczeń. Co jest dla naszej firmy najlepsze? Wybór wcale nie jest oczywisty. Każde (...)

 • Nabycie przedsiębiorstwa: za dług odpowiada zbywca i nabywca

  (...) nie ma dla jej powstania znaczenia tryb, w toku którego przedsiębiorstwo zostaje nabyte. Tyczy się to wszelkich umów przenoszących przedsiębiorstwo lub jej zorganizowaną część takich jak (...)

 • Tantum - Autoryzowany dystrybutor szwajcarskich urządzeń do światłoterapii Q.Light.

  Czytaj więcej: Produkty i usługi


strony : [ 1 ]
 
8
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2662
CHF 3,5744
USD 3,5884
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.