eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 19/2018

  (...) bankowym, powstanie Horum Bank, który będzie pierwszym nowym polskim bankiem, który pojawi się na rynku od ośmiu lat. Inicjatorem tego przedsięwzięcia jest były wiceprezes PKO BP, Jacek (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja IFT-1/IFT-1R, poznaj opinie o Mlekovita Jogurt Polski Liczi - Limonka - Omega 3 czy przeglądaj oferty pracy z miasta wodzisław śląski.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 19/2018

  (...) kształt unijnego budżetu. Poznaliśmy już koncepcję wydatków w latach 2021-2027 opracowaną przez Komisję Europejską. Warto też zwrócić uwagę na nowe elementy w rozpoczynającej się (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 19/2018

  (...) wizerunkowego. Ten medialny gigant ogłosił największe w swojej historii zmiany kadrowe (w gronie menedżerów) i programowe. Wśród zapowiedzianych zmian programowych proponuję zwrócić uwagę (...)

 • PCC od zakupu kryptowalut

  (...) hossa na rynku rozbudziła apetyt ministerstwa na pozyskanie dodatkowych wpływów do budżetu. Dane inwestorów gromadzone są z kilku powodów – najbardziej oczywistym z nich jest chęć (...)

 • Czy wysokościowce zdominują panoramę Warszawy?

  (...) Wszystko za sprawą wielu nowych projektów, których pokaźna część zlokalizowana jest w centrum miasta. To właśnie w sercu stolicy w najbliższych latach wystrzeli kilka wież biurowych (...)

 • RODO z punktu widzenia konsumentów. Co warto wiedzieć?

  (...) lepszej ochrony danych osobowych oraz ujednolicenie europejskich przepisów w tym zakresie. Ale nie tylko. Rozporządzenie stara się również dostosować przepisy do zdigitalizowanej (...)

 • 6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

  (...) prestiżowych firm. Pracownicze biurka ustawione są po linii prostokąta w dwóch rzędach. Wśród kilkunastu osób siedzi trzech przełożonych. Od pracowników wymagają pracy bez zbędnych kaw (...)

 • MgM Studio Reklamy - Projektowanie i realizacja ekspozycji targowych

  Czytaj więcej: Targi i wystawy


strony : [ 1 ]
 
13
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2569
CHF 3,5643
USD 3,5708
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.