eGospodarka.pl

 • Na whisky można nieźle zarobić

  (...) Whisky – doskonała okazja, aby sprawdzić czy ten zyskujący na popularności trunek nadaje się także na . Już na pierwszy rzut oka na wykres zmian cen szkockich trunków pokazuje, że mamy do (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja POG-R, poznaj opinie o Dulux Once czy przeglądaj oferty pracy z miasta piaseczno.


 • Wtórny rynek nieruchomości IV 2018

  (...) rynku nieruchomości oraz , którzy nie nadążają z produkcją to podstawowe czynniki napędzające ruch na rynku wtórnym. W rezultacie ceny sprzedawanych mieszkań rosną. Generalnie, bez (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych V 2018

  (...) wysoki Na początku roku wzrost zainteresowania kredytami hipotecznymi był związany z odblokowaniem ostatniej transzy dopłat w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”. Później liczne (...)

 • Ethereum. Kolejna kryptowaluta na giełdzie?

  (...) w ub. tygodniu, że jako pierwsza udostępnia regulowane notowania kontraktów terminowych (futures) na ethereum. Dla tych, którzy nie pamiętają - dane z obrotu tej firmy już są wykorzystywane (...)

 • Murapol Śląskie Ogrody - nowe mieszkania w Katowicach

  (...) jak już wspomniano we wstępie - 6-kondygnacyjny budynek, a w nim mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie: od 25 metrowych kawalerek, po cztery pokoje o powierzchni 62 mkw. W ramach (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie IV 2018

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Barometr EFL: kondycja finansowa MSP II kw. 2018

  (...) „Barometru EFL” za II kwartał 2018 roku pokazał 61,2 pkt., plasując się tym samym znacznie powyżej progu OR, czyli poziomu ograniczonego rozwoju. Po trzech z rzędu kwartalnych spadkach (...)

 • Firmy budowlane: długi rosną razem z produkcją

  (...) trzech miesiącach br. w naszym kraju zanotowała pokaźny, bo sięgający aż 26,1 proc., wzrost. Dla porównania, rezultat uzyskany na przestrzeni całego minionego roku to 12,1 proc. Niestety (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce. Dobre perspektywy

  (...) Pierwszy kwartał bieżącego roku przyniósł pokaźną zmianę wskaźnika nastrojów panujących wśród najemców - kompleksowy wskaźnik obrazujący dynamikę rynku najmu podniósł się z +4 do (...)

 • YouTube angażuje bardziej niż Facebook

  (...) walka o użytkowników. Podczas gdy pierwszy nasyca swoją platformę coraz to większą liczbą materiałów wideo, drugi rozszerza swoje funkcje społecznościowe. To zacieśnianie więzi z (...)

 • Wykup samochodu z leasingu na fakturę dla firmy ale na cele prywatne

  (...) Wnioskodawczyni i jest czynnym podatnikiem VAT. W firmie tej użytkuje na podstawie zawartej umowy leasingu operacyjnego. Czas trwania leasingu wynosi 38 miesięcy. Przedmiot leasingu nie jest (...)

 • Uwaga przedsiębiorco! Zaktualizuj dane w CEIDG albo zostaniesz wykreślony

  (...) podawania numeru PESEL w ewidencjach firm (pierwotnie rejestrze przedsiębiorców, następnie w obecnie działającym CEIDG). Przed tą datą numeru PESEL podawać nie trzeba było. Ci jednak (...)

 • Mikrofirmy nie weryfikują klientów z radości, że ich mają

  (...) że co piąty przedstawiciel finansuje swoją bieżącą działalność kredytem. Zobowiązanie w banku ma też co drugi dorosły Polak. Widać zatem, że większość przedsiębiorców musiała (...)

 • Dolar pozostaje mocny

  (...) – nieważne, jak to nazwiemy, jeśli pojawi się sygnał, inwestorzy prawdopodobnie za nim podążą. Dolar pozostaje mocny przy wsparciu rentowności obligacji skarbowych. Tło makroekonomiczne w (...)

 • Telegram nowym kanałem dla cyberprzestępczości

  (...) tylko narzędzie komunikacji pomiędzy cyberprzestępcami promującymi swoje usługi, ale również miejsce, gdzie konsultują oni swoje działania. Na przestrzeni ostatnich lat organy ścigania (...)

 • Rynek biurowy w Polsce I kw. 2018

  (...) kwartał br. zaowocował umowami najmu opiewającymi na niemal 330 000 mkw., z czego 127 000 mkw. przypadło na główne . Poza Warszawą dostrzegalna była szczególnie aktywność najemców z (...)

 • Eksporterzy odpuszczają sobie Wielką Brytanię?

  (...) się bez spektakularnych spadków i wzlotów. Jak poinformował Główny Urząd Statystyczny, wartość eksportu osiągnęła 52,5 mld euro, a importu 53,4 mld euro. Analogicznie jak miało to (...)

 • Smartfony LG z lukami bezpieczeństwa

  (...) klawiatury systemowej firma Check Point wykryła już przed kilkoma miesiącami. O lukach natychmiast powiadomiono LG, które podjęło stosowne w takich przypadkach kroki i udostępniło jedną (...)

 • Inwestowanie na giełdzie: analiza spółki Grupa Azoty

  (...) pozycję w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, a takie produkty jak melamina, kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają równie silną pozycję w (...)

 • Volkswagen Polo 1.0 TSI - lubię pomarańcze

  (...) nowym Polo w wersji GTI, ale niestety nie można mieć wszystkiego. A skoro ptaszki ćwierkają, że to również jest dobre auto, to nie wypadało już wybrzydzać. Sam model jakim jest Polo (...)

 • Masz zaległe rachunki? Oto konsekwencje

  (...) Polek i Polaków nie radzi sobie z terminowym zwrotem posiadanych zobowiązań kredytowych i pozakredytowych (w tym m.in. rat kredytów i pożyczek, alimentów i comiesięcznych rachunków). Jak (...)

 • Visage - Włosy naturalne i syntetyczne do przedłużania i zagęszczania, pasemka, warkoczyki.

  Czytaj więcej: Uroda


strony : [ 1 ]
 
18
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2958
CHF 3,6413
USD 3,6385
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.