eGospodarka.pl

 • Kiedy najbardziej poprawiły się warunki mieszkaniowe w Polsce?

  (...) gospodarki Ogólne analizy często uwzględniają liczbę mieszkań w przeliczeniu na 1000 osób. Wydaje się jednak, że lepszy wskaźnik to metraż przypadający na jednego mieszkańca Polski (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W6, poznaj opinie o Wydawnictwo Muza SA Karen Blixen, Pożegnanie z Afryką czy przeglądaj oferty pracy z miasta kołobrzeg.


 • Koniec Drupe! Z aplikacji wyciekły miliardy danych

  (...) narzędziem, które skupiało w jednym miejscu wszystkie kontakty swojego użytkownika oraz z innymi. W praktyce jednak ta popularna apka, która doczekała się przeszło 10 milionów pobrań z (...)

 • GUS: osoby 50plus na rynku pracy

  (...) położeniu polskich pracowników po 50 roku życia. Pierwsza część analizuje, jak ten segment przedstawia się na tle innych europejskich państw, druga bierze pod lupę sytuację pracujących i (...)

 • Wynajem/sprzedaż majątku firmowego rozliczany w ramach firmy

  (...) W lutym 2016 r. wnioskodawca zajmującą się wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami własnymi lub wydzierżawionymi. W 2016 r. otrzymał też od ojca darowiznę -nieruchomość w postaci gruntu (...)

 • Płatności gotówkowe: czy fiskus zmienia zdanie?

  (...) o podatku dochodowym zawierają ograniczenie co do rozpoznawania kosztów podatkowych z uwagi na sposób uregulowania zapłaty za swoje zobowiązania. Otóż podatnicy nie mogą zaliczać do kosztów (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w IV 2018 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, sięgnęła w minionym (...)

 • Powierzchnie biurowe w Warszawie, czyli towar (na razie) deficytowy

  (...) Europy i Polski potęgują popyt na powierzchnie biurowe zarówno ze strony działających już w Warszawie, jak i nowych najemców. Zainteresowanie stolicą, rośnie głównie z uwagi na (...)

 • 5 spraw, na które warto zwrócić uwagę przed 25 maja

  (...) sfinalizowania unijnej dyrektywy była długa i wyboista – wszystko zaczęło się w 2012 roku, kiedy Komisja Europejska zaproponowała kompleksową reformę przepisów o ochronie danych z 1995 r (...)

 • Rekordowa podaż mieszkań wciąż nie nadąża za popytem

  (...) mieszkań wygląda dziś dość imponująco. Jeżeli chodzi o ilość nowo prowadzonych do sprzedaży inwestycji, na miano lidera zasłużyła , gdzie oferta była aż o 76% większa niż rok (...)

 • Paryż najatrakcyjniejszym miastem świata. Warszawa na 36. pozycji

  (...) to badanie, którego zadaniem jest dokonać oceny siły i atrakcyjności miast na świecie. Jest to syntetyczna miara, na którą składa się sześć następujących składowych: Ogólne (...)

 • Polacy polubili turystykę weekendową

  (...) popularności wyjazdów typu , a więc kilkudniowych wypadów do polskich lub europejskich miast. Polacy coraz częściej nie czekają z nimi do wakacji, ale organizują je w czasie dłuższych (...)

 • Debiut TEN SQUARE GAMES SA na GPW

  (...) Publiczną o łącznej wartości 94 mln zł. Kurs akcji na debiucie wyniósł 52,2 zł, co oznacza wzrost o 13,5 % względem ceny z Oferty. Do obrotu na GPW wprowadzonych zostało 7.275.000 akcji (...)

 • Kierowanie zespołem - 4 fundamenty władzy

  (...) zespół wykonuje Twoje polecenia oraz decyzje, zdając sobie sprawę zarówno z konsekwencji, jak i możliwości. Siła ekspercka – zespół uważa Cię za doświadczonego eksperta i dlatego (...)

 • Inflacja pauzuje rajd dolara

  (...) słabość innych walut, która popycha inwestorów w kierunku wcześniej zdecydowanie zbyt dotkliwie przecenionego dolara. M.in. dane z Eurolandu wypadają na tle oczekiwań najgorzej od około 3,5 (...)

 • Premiera Renault Megane R.S. na Renault Sport Days

  (...) więcej, ale nie wypada zacząć od któregokolwiek innego modelu. Nowe wcielenie jednego z najlepszych przednionapędowych hot hatchów na rynku posiada teraz jeszcze więcej animuszu, co zdradza (...)

 • Przygotowana likwidacja (pre-pack)

  (...) sprzedaż zadłużonego przedsiębiorstwa nabywcy z góry wskazanemu we wniosku, bez konieczności przeprowadzania uciążliwego, kosztownego, a przede wszystkim długotrwałego postępowania (...)

 • Tema - Projektowanie, modernizacja i wykonawstwo systemów sterowania, dystrybucja i serwis elementów automatyki. Białystok.

  Czytaj więcej: Automatyka


strony : [ 1 ]
 
11
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2569
CHF 3,5643
USD 3,5708
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.