eGospodarka.pl

 • Upadłości firm I kw. 2018

  (...) w styczniu bieżącego roku publikacji doczekały się 82 informacje na temat upadłości, podczas gdy w analogicznym okresie ubiegłego roku było ich 69. Analizowane przez Euler Hermes (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-UE/B, poznaj opinie o Heinz Ketchup łagodny czy przeglądaj oferty pracy z miasta słupca.


 • BIK o kredytach w III 2018 r.

  (...) dowiódł mieszkaniowe. Analitycy BIK uważają, że dobra wartościowo sprzedaż będzie typowa dla całego bieżącego roku, o ile oczywiście nie wystąpią żadne nieprzewidziane zdarzenia. Na (...)

 • Wakacje 2018: turystyce pomogą nastroje konsumenckie

  (...) w turystyce wyjazdowej. Tempo sprzedaży wycieczek przestało już wyhamowywać W mediach pojawiła się już dwudziesta siódma odsłona raportu z systemu MerlinX (16/2018), poświęconego (...)

 • Smartfony Samsung Galaxy A6 i A6+

  (...) wyposażono w bezramkowy wyświetlacz Infinity (odpowiednio 5,6” i 6”), a także w uwierzytelnianie przy pomocy skanera twarzy lub skanera linii papilarnych. Galaxy A6 i A6+ zostały wyposażone (...)

 • Wyniki finansowe GPW I kw. 2018

  (...) GPW przedstawi aktualizację strategii na lata 2014-20, w której przedstawimy konkretne inicjatywy strategiczne zorientowane na poprawę pozycji konkurencyjnej i wzrost EBITDA. Nasze prace idą w (...)

 • Majówka 2018: koszty i preferencje Polaków

  (...) mogły pozwolić sobie na wzięcie trzech dni urlopu (30 kwietnia, 2 i 4 maja) mogą cieszyć się 9 dniami odpoczynku. „Majówka to jeden z tych terminów, kiedy Polacy najczęściej decydują (...)

 • Kryptowaluty już niebawem w Twoim banku?

  (...) ani też dużych wahań . Najpopularniejsza z kryptowalut kosztuje obecnie o połowę mniej niż w połowie grudnia. Taki jest efekt m.in. wprowadzania i zaostrzenia regulacji. Ich poziom oraz (...)

 • PZWLP: CFM w I kw. 2018 r.

  (...) wynajmu długoterminowego zakupiono o 26,4% więcej aut osobowych niż rok wcześniej. Liczba nowych aut w rosła ponad 2,5-krotnie szybciej niż w klasycznym leasingu finansowym. Dynamika rozwoju (...)

 • BLIK w I kw. 2018 r.

  (...) nie tylko wzrostami, ale także rekordami i to we wszystkich kanałach. Spośród 14 mln transakcji najczęściej (73,5 proc., 10,5 mln) używano go do płatności w internecie. Coraz częściej (...)

 • Jak rozwija się rynek mieszkaniowy w Piasecznie?

  (...) uznane według magazynu Forbes za najbardziej . Największym atutem jest bliskość do stolicy, która działa jak magnes przyciągający inwestorów. Swoją siedzibę w Piasecznie ma wiele firm np.: (...)

 • Po jakim czasie sprzedaż mieszkania bez podatku?

  (...) Wnioskodawczyni wraz z mężem w sierpniu 2013 r. do majątku wspólnego. Następnie w 2015 r. po rozwodzie nastąpił . Zainteresowana spłaciła małżonka i stała się jedynym właścicielem (...)

 • Chętnie rozliczamy się przez internet i korzystamy z ulg podatkowych

  (...) PIT w miejscu zamieszkania 8 na 10 podatników jest świadomych, że podatek wykazywany w stanowi źródło dochodów budżetowych jednostek samorządu terytorialnego, na terenie którego dokonują (...)

 • Nowa ustawa o SSE a rozwój rynku magazynowego w Polsce

  (...) się o pomoc w ramach SSE możliwe będzie w całej Polsce (na terenach, na których można prowadzić ), bez względu na planowaną lokalizację projektu. Oznacza to ograniczenie żmudnych i (...)

 • Co może mediator?

  (...) anegdota o mediatorze, który na pierwsze spotkanie ze stronami przybył z wydrukowaną ugodą do podpisania, mimo, że znał jedynie akta sprawy. Gdy strony chciały nanieść zmiany w treści (...)

 • Polskie banki muszą inwestować w otwartą bankowość

  (...) Deloitte EMEA Digital Banking Maturity 2018. Na potrzeby tegorocznej edycji przebadano 238 banków i 10 firm z , które oferują swoje usługi w 38 krajach Europy i Bliskiego Wschodu. W Polsce (...)

 • Rzecznik Praw Podatnika, czyli koń trojański fiskusa

  (...) Czerwińska przyznała, że Ministerstwu Finansów znana jest skala problemu podatników z interpretacją przepisów podatkowych. Remedium na tę niedoskonałość systemu podatkowego ma być (...)

 • Branża mleczarska z wytycznymi UOKiK

  (...) zamieściliśmy rekomendacje, jak powinny wyglądać uczciwe umowy. To nasze pierwsze postępowanie na rynku mleka, a ustawa o weszła niedawno w życie. Dlatego zdajemy sobie sprawę, że w wielu (...)

 • Dolar lśni

  (...) pomogła, ale dalej mogą liczyć się wydarzenia makro z USA. Dziś na pierwszym planie jest finisz posiedzenia FOMC, choć szanse na niespodzianki są niewielkie. Jest niemal pewne, że stopy (...)

 • Inwestowanie na giełdzie - maj 2018

  (...) przynosi zysk na poziomie 0,65%. Bez stosowania stop losów i metodą zakupu 3 spółki/miesiąc. W tym samym czasie indeks WIG stracił -9,02%. ASBIS Nową pozycją w portfelu będzie Asbis (...)

 • Jak opanować stres przed rozmową kwalifikacyjną?

  (...) się od mechanizmów chemii mózgu. Dlatego tak ważne jest, aby nasz mózg wprowadzić w dobry nastrój już od rana. Nie zrywajmy się z łóżka, wstańmy spokojnie i rozciągnijmy całe ciało (...)

 • Ile banki zarabiają na swoich klientach?

  (...) obciążeń podatkowych czy wpłat na Bankowy Fundusz Gwarancyjny banki znalazły sposób, by poprawić swój wynik finansowy. Ograniczają one koszty odsetkowe, czyli oprocentowanie depozytów dla (...)

 • System telematyczny w transporcie: jak wybrać?

  (...) problemów z systemem zwykle narzekają na jego jakość lub złą pracę dostawcy. Zapytam więc na początek, co musi zrobić firma, zanim podejmie decyzję o wdrożeniu systemu? Bo rozumiem, że (...)

 • Dulcedo - Oferuje materiały, półfabrykaty i narzędzia do wyrobu biżuterii i ozdób.

  Czytaj więcej: Materiały i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
2
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2675
CHF 3,5731
USD 3,5563
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 



O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.