eGospodarka.pl

 • Nowa strategia: Fiskus będzie kupował puste faktury

  (...) obowiązują w Polsce przepisy zaostrzające odpowiedzialność za wykorzystywanie w obrocie gospodarczym pustych faktur. Kary przewidziane przez znowelizowany Kodeks karny mogą sięgać nawet 25 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KW-WPIS, poznaj opinie o Bosch HEN 360651 czy przeglądaj oferty pracy z miasta ciechanów.


 • Wystawienie faktury dla osoby prywatnej. Czy wymagany numer PESEL?

  (...) osób prywatnych winni ją ewidencjonować na . Mówi o tym wprost art. 111 ust. 1 ustawy o VAT (chyba że podatnik korzysta ze zwolnień w tym zakresie). Zatem to jest potwierdzeniem dokonania (...)

 • Odwrotne obciążenie w VAT: przepompowanie betonu to nie usługa budowlana

  (...) Wnioskodawca zajmuje się pompowaniem betonu wraz z obsługą operatorską na zlecenie firmy będącej . Usługa ta polega na pompowaniu betonu przy użyciu specjalnej pompy z obsługą. Sama (...)

 • Edytory zdjęć ukrywają złośliwe oprogramowanie w Google Play!

  (...) odosobnionym. W przeszłości zdarzało się już, że złośliwe oprogramowanie zdołało pomyślnie przejść przez kontrolę i niewykryte trafić wprost do zasobów . O takiej sytuacji SophosLabs (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking IV 2018

  (...) Najświeższy, kwietniowy ranking porównywarki Ubea - nie inaczej niż 39 poprzednich - przygląda się czterem kategoriom ubezpieczeń. Ocenie podlegają ceny obowiązkowego , a także koszty (...)

 • Wakacje 2018: w niskim sezonie wyraźnie taniej niż rok temu

  (...) w turystyce wyjazdowej. Majówkowe tempo sprzedaży wycieczek najniższe od 16 tygodni W mediach pojawiła się już dwudziesta dziewiąta odsłona raportu z systemu MerlinX (18/2018) (...)

 • Handel zagraniczny I-III 2018

  (...) handlu zagranicznego w pierwszym kwartale br. wyniosły w cenach bieżących 218,8 mld zł w eksporcie oraz 222,8 mld zł w imporcie. Ujemne saldo ukształtowało się na poziomie 4,0 mld zł (...)

 • Coś więcej niż work-life balance

  (...) tylko na pojawienie się trendu work-life integration, ale również dowodzi zmianie relacji na linii pracownik-pracodawca. Coraz częściej nie jest to już tylko stosunek służbowy - aż 42% (...)

 • UOKiK przygląda się strefom Kiss & Fly

  (...) z angielskiego Całuj i Leć, to rozwiązanie stosowane na wielu . Są to miejsca, w którym możliwe jest krótki i darmowy postój. Zasady korzystania z tych stref, w tym dopuszczalny czas (...)

 • Gdzie szukać pracy w Polsce?

  (...) miejsce pracy w Polsce jest dostępne na terenie jednego z 5 województw: mazowieckiego, śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego i wielkopolskiego Najmniejsza liczba ogłoszeń o pracę (...)

 • Czy to już kres gorączki ransomware?

  (...) The Changing State of Ransomware wskazuje, że w ostatnim czasie swoją obecność wyraźnie zaznaczały również Locky, Cryptolocker czy Cerber. W Polsce z kolei na przestrzeni maja i grudnia 2017 (...)

 • Czy obligacje skarbowe nas rozczarują?

  (...) taką kwotę Polacy kupili obligacje skarbowe w kwietniu br. Przez cztery miesiące Minister Finansów sprzedał papiery warte prawie 3,8 mld złotych. Jeśli dobra passa będzie trwała, to w 2018 (...)

 • Inwestycyjny zakup nieruchomości: czym kierują się kupujący?

  (...) S.A. Dla klientów inwestycyjnych, oprócz wiarygodności i doświadczenia dewelopera, kluczowym kryterium wyboru mieszkania jest , która wpływa na zainteresowanie lokalem ze strony potencjalnych (...)

 • Zdolność kredytowa V 2018

  (...) tyle mogłaby pożyczyć trzyosobowa rodzina, która zadłużyłaby się na 30 lat, a w której oboje rodzice pracowaliby przynosząc do domu co miesiąc średnią krajową. Zdolność kredytowa jest (...)

 • Automotive stawia na inwestycje w logistykę

  (...) akcesoria motoryzacyjne to ten segment automotive, który nad Wisłą wyraźnie zaczyna dominować. Od siedmiu lat wartość jego produkcji przekracza osiągnięcia producentów samochodów. Jak (...)

 • Po co aptekarzowi polisa ubezpieczeniowa?

  (...) Departamentu Ubezpieczeń Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Compensa TU SA Vienna Insurance Group, przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż detaliczną są narażeni nie tylko na standardowe ryzyka (...)

 • Co wiemy o nowej odsłonie Mieszkania Plus?

  (...) przedstawiane było jako program, którego głównym założeniem jest budowa tanich mieszkań i niedrogiego wynajmowania ich Polakom, którzy po latach zyskiwaliby możliwość uzyskania prawa (...)

 • Connected stores, czyli synergia e-commerce i tradycji

  (...) „connected stores”, czyli „połączonych sklepów”? Jak wskazuje Olgierd Cygan, Lider Deloitte Digital w Polsce i Europie Środkowej, jest to swoista synergia cech charakterystycznych dla (...)

 • TECE buduje kolejną fabrykę w Polsce

  (...) bezpośrednim sąsiedztwie działającej w Pęczu fabryki TECE. W efekcie tego powierzchnia produkcyjna ulegnie podwojeniu i będzie mogła zaspokoić rosnący popyt na produkty oferowane przez (...)

 • Skoda Citigo 1.0 MPI Style - sztuka kompromisu

  (...) produkujących auta drogie, ekstremalnie szybkie i egzotyczne jak śnieg na Hawajach, o tyle segment miejskich pomykaczy zarezerwowany jest dla wielkich koncernów. Powód jest prosty – zarabia (...)

 • HR i praktyczne podejście do design thinking

  (...) tylko lepsze wyniki biznesowe, ale też pomaga w zatrzymaniu najlepszych pracowników. Ułatwia również przyciąganie do firmy nowego narybku, jego wdrożenie i rozwój w ramach organizacji. Aby to (...)

 • Dynatech - Oferuje urządzenia do automatycznej archiwizacji dokumentów i składania towarów.

  Czytaj więcej: Automatyka


strony : [ 1 ]
 
16
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2893
CHF 3,6278
USD 3,6241
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.