eGospodarka.pl

 • Koniunktura konsumencka V 2018

  (...) w maju 2018 r. Bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej (BWUK), syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, był niższy o 1,9 p. proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument DW-1, poznaj opinie o Plast Team Torba „Agatu” czy przeglądaj oferty pracy z miasta lublin.


 • BIK o kredytach w IV 2018 r.

  (...) marca, przyniósł kolejny już spadek sprzedaży kart kredytowych. Niższa niż przed rokiem okazała się zarówno ilość wydawanych plastików (-2,7%), jak i wartość przyznanych na nich (...)

 • Koniunktura przemysłowa V 2018

  (...) GUS dla Polski (SI) w maju 2018 r. Jak podaje GUS, ostatnia wartość składowej odnoszącej się do przetwórstwa przemysłowego jest wyższa od notowanej przed miesiącem, budownictwa – (...)

 • Z sankcjami czy bez ropa będzie drożeć?

  (...) oraz Komisji Wyborczej przez władze, a także umieszczenie specjalnych czerwonych namiotów przed lokalami wyborczymi, gdzie skanowano dokumenty obywateli i zachęcano do głosowania na Maduro, to (...)

 • Inwestycja w mieszkanie na wynajem coraz mniej opłacalna?

  (...) stóp zwrotu z inwestycji w mieszkanie na wynajem w największych polskich aglomeracjach (Warszawa, Kraków, Poznań i Wrocław) oraz mniejszych miastach wojewódzkich (Lublin, Białystok, Łódź i (...)

 • Impreza turystyczna czy powiązane usługi?

  (...) 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. 2017 poz. 2361) implementuje do polskiego porządku prawnego dyrektywę 2015/2302 z 2015 r. Ten unijny akt stanowi (...)

 • Dotacja na instalację fotowoltaiczną z podatkiem dochodowym

  (...) W 2017 r. wnioskodawczyni zawarła umowę dofinansowania z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na zakup i montaż o mocy 5,2 kW. Wartość przedsięwzięcia wyniosła (...)

 • Jak rozliczyć działalność nierejestrową w podatku dochodowym?

  (...) z dnia 6 marca 2018 r. - Prawo przedsiębiorców (Dz. U. poz. 646), nie stanowi działalność wykonywana przez osobę fizyczną, której przychód należny z tej działalności nie przekracza w (...)

 • Powierzchnie handlowe: kolejne 400 tys. mkw. jeszcze w tym roku

  (...) w coraz większym stopniu zaznacza oferta gastronomiczna i rozrywkowa. Obecnie trwają prace przy przeszło 500 000 m kw. powierzchni handlowej. Niemal 80% z nich trafi na rynek jeszcze w bieżącym (...)

 • Co europejscy inwestorzy robią z portfelem obligacji?

  (...) stopy procentowe pozostaną na niskim poziomie, ale i tak skracają duration, tracąc w ten sposób część dochodu. Najczęściej wymieniane przez inwestorów źródła niepokoju to: rosnące stopy (...)

 • Jak zbudować trwałe relacje z klientami. Podstawy CRM, cz. 1

  (...) Francis Bacon mawiał, że mamy tyle władzy, ile wiedzy. Ten wybitny przedstawiciel filozofii doby odrodzenia i baroku nie przewidział z pewnością, jak świetnie ta maksyma sprawdzać się (...)

 • Rynek nieruchomości i kredytów I kw. 2018

  (...) na popularności. W pierwszych trzech miesiącach br. rosła zarówno ilość udzielonych zobowiązań, jak i ich wartość. Z rodzimych banków popłynęło finansowanie w kwocie bliskiej 13 mld (...)

 • Ceny produktów rolnych IV 2018

  (...) produktów rolnych Jak informuje GUS, w kwietniu br. miesięczny wskaźnik zmian cen skupu podstawowych produktów rolnych, tj. pszenicy, żyta, żywca wołowego, żywca wieprzowego, drobiu i mleka (...)

 • Przedsiębiorca i RODO – wywiad z mec. Mateuszem Grzechem

  (...) się coraz gorętszym tematem. Dziś wchodzi w życie. Czy przedsiębiorcy są już przygotowani na zmiany w prawie ochrony danych osobowych? Mec. Mateusz Grzech, kancelaria adwokacka Duraj Reck i (...)

 • W czym jesteśmy nowocześniejsi niż Niemcy?

  (...) obecnie bardzo ciekawą sytuację. Podczas gdy niektórzy wciąż nie są w stanie odzwyczaić się od gotówki, to inni pozbywają się już kart i płacą za pomocą smartfona. Jeszcze kilka lat (...)

 • Monitoring mediów: cytowania IV 2018

  (...) wyników najnowszego sondażu IBRiS, z którego wynika, że obaj czołowi potencjalni kandydaci na prezydenta - Andrzej Duda i Donald Tusk - cieszą się niemal identycznym poparciem. Na obecnego (...)

 • Jasna strona stresu w pracy

  (...) jako zjawisko negatywne, zagrażające zdrowiu, samopoczuciu i efektywności pracownika. Nic dziwnego, że umiejętność radzenia sobie z sytuacjami stresogennymi uważana jest na rynku pracy za (...)

 • Czy warto ubezpieczyć dom w budowie?

  (...) ostateczną decyzję o w budowie, powinniśmy zorientować się, jak poszczególni ubezpieczyciele definiują etap budowy. W przypadku Avivy (ogólne warunki ubezpieczenia) polisy „Twój Dom” (...)

 • Bałkany Zachodnie w drodze do UE

  (...) Po latach przerwy, będącej wynikiem tak trwającej w latach 90. wojny, jak kryzysu 2008-2011, Bałkany Zachodnie (Albania, Bośnia i Hercegowina, Kosowo, Macedonia, Czarnogóra i Serbia) (...)

 • Peugeot 308 2.0 BlueHDi EAT8 GT

  (...) francuski przedstawiciel segmentu C wciąż prezentuje się godnie. W testowanej wersji wygląda jeszcze lepiej, co jest zasługą atrakcyjniejszych zderzaków, nakładek progowych i felg o (...)

 • Nikonorov, Milita - Polska projektantka mody Milita Nikonorov. Jej butik oferuje duży wybór sukien ślubnych, suknie wieczorowe, koktajlowe oraz odzież dzienną.

  Czytaj więcej: Projektanci


strony : [ 1 ]
 
25
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3022
CHF 3,6956
USD 3,6686
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.