eGospodarka.pl

 • Dłużnicy sądowi z 300 mln zł zaległości

  (...) spośród działających w naszym kraju sądów powszechnych nie mobilizuje Polaków do spłaty ciążących na nich niezapłaconych grzywien, kosztów sądowych etc. Efekty tej mobilizacji są (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3l, poznaj opinie o Wydawnictwo Naukowe PWN Historia. Starożytność. Encyklopedia PWN czy przeglądaj oferty pracy z miasta brzozów.


 • Ulga mieszkaniowa: czy umowa deweloperska wystarczy?

  (...) zapłaty , gdy czynność ta ma miejsce przed pięcioma laty od jej nabycia (zarówno odpłatnego jak i nieodpłatnego). Sprzedający w takim przypadku musi zapłacić 19% podatku na rzecz fiskusa od (...)

 • Sprzedaż samochodu przy korzystaniu ze zwolnienia z VAT

  (...) 2016 r. podatnik wykonuje tylko działalność korzystającą ze zwolnienia przedmiotowego z VAT. Wcześniej prowadził działalność mieszaną (czyli zarówno zwolnioną jak i opodatkowaną) (...)

 • Wygaśnięcie wierzytelności nie determinuje powstania przychodu

  (...) Wnioskodawca - spółka akcyjna notowana na GPW jest jedynym akcjonariuszem spółki ED, która ma zostać przejęta. ED produkowała część asortymentu oferowanego przez wnioskodawcę (...)

 • Listki CSR Polityki: triumfowało 66 firm, zobacz które

  (...) oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu już siódmy raz z rzędu przeprowadził wśród funkcjonujących na rodzimym rynku firm ankietę poruszającą zagadnienia związane ze i zrównoważonym (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-IV 2018

  (...) zaprezentowanych właśnie przez GUS, na przestrzeni czterech pierwszych miesięcy 2018 r. do użytkowania zostało oddanych 58095 mieszkań, a więc o 12,2% więcej niż , kiedy to notowaliśmy (...)

 • Produkcja w Polsce IV 2018

  (...) że produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była w w marcu br. o 9,3% wyższa niż przed rokiem (kiedy notowano wzrost o (...)

 • Wakacje 2018: w Turcji tanio raczej nie będzie

  (...) w turystyce wyjazdowej. Sprzedaż wycieczek lepsza, ale bez rewelacji W mediach pojawiła się już trzydziesta odsłona raportu z systemu MerlinX (19/2018), poświęconego rezultatom sprzedaży (...)

 • Pośrednictwo finansowe: wyniki ZFPF I kw. 2018

  (...) (ZFPF) zdecydowanie nie mogą narzekać na I kwartał tego roku. Sprzedaż kredytów hipotecznych osiągnęła jeden z najlepszych wyników w historii. Wartość zaciągniętych zobowiązań (...)

 • 5 niespodziewanych efektów RODO. Bać się czy nie?

  (...) problematyczne, aby zmusić przedsiębiorstwo do rezygnacji z działalności? Okazuje się, że tak. Dobrym przykładem jest tu Verve, właściciel nowatorskiej platformy mobilnego marketingu, który (...)

 • Lwy, słonie czy żyrafy? Jacy są polscy kierowcy?

  (...) dowodzi badanie "Drogowa dżungla, czyli Polak za kierownicą", statystyczny polski kierowca to legitymujący się średnim lub wyższym wykształceniem czterdziestoletni mężczyzna (7 na 10 (...)

 • Niech nas nie zwiedzie PKB, czyli cała prawda o gospodarce Turcji

  (...) urosła o 7,4 proc. Pozytywne trendy było widać także w produkcji przemysłowej czy na , gdzie w ciągu 12 miesięcy nastąpił spadek bezrobocia o ponad 2 pkt proc. do 10,6 proc. Faktycznie (...)

 • Phishing na Facebooku. Uwaga na podejrzany link

  (...) które może pojawiać się na łamach Facebooka. Jeśli otrzymałeś wiadomość o następującej treści, powstrzymaj się od kliknięcia w umieszczony w jej treści link Mamy zbyt wiele (...)

 • Laptop Razer Blade dla graczy

  (...) ramki o szerokości 4,9 mm, w które wbudowano kamerkę internetową. Jego grubość to 16,8 mm. Ekran Full HD (1920 x 1080), dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz, płynnej animacji oraz (...)

 • EUR/PLN w okolicach 4,3150

  (...) informacje: porozumienie na linii Waszyngton - Pekin odsuwa widmo wojen handlowych, chaos na włoskiej scenie politycznej nie sprzyja euro poprzez kanał rynku długu. Dwojako: poprzez spread (...)

 • Deweloperzy typują najpopularniejsze inwestycje mieszkaniowe

  (...) Corp S.A. Największą sprzedaż odnotowujemy obecnie na warszawskiej inwestycji Osiedle na Woli. Tylko w zeszłym roku sprzedało się w niej blisko 400 mieszkań. Za sukcesem projektu kryje się (...)

 • Rynek magazynowy w I kw. 2018 r.

  (...) kwartał bieżącego roku okazał się wręcz imponujący. Powierzchnia wynajętych sięgnęła 1,16 mln mkw., z czego aż 70% stanowiły nowe umowy i ekspansje. Taki wynik oznacza 20-procentową (...)

 • Ewolucja złośliwego oprogramowania I kw. 2018

  (...) narzędzia Kaspersky Lab zdołały zidentyfikować i zablokować prawie 800 milionów ataków online. Na szczególne podkreślenie zasługuje wyjątkowa skuteczność , które nie potrzebują (...)

 • Kaspersky Endpoint Security for Business 2018

  (...) nowej odsłonie Techniki wykrywania wykorzystywane w Kaspersky Endpoint Security for Business wsparto udoskonalonymi dynamicznymi systemami uczącymi się, umożliwiając wykrywanie szkodliwej (...)

 • Ograniczenia w egzekucji komorniczej przeciwko rolnikowi

  (...) zaciągania zobowiązań. Niejednokrotnie niezbędne staje się dochodzenie wynikających z nich roszczeń wierzycieli na drodze sądowej oraz następnie doprowadzenie do przymusowego ich wykonania w (...)

 • Media społecznościowe jako narzędzie rekrutacji? Sprawdź, jak robić to dobrze

  (...) wykorzystać ? Które ze znalezionych w sieci informacji powinni uwzględnić w , a które pominąć? Czy używanie social media jest etyczne? Zadajesz sobie te pytania? Sprawdź trzy kroki, jak (...)

 • 6 najczęściej zadawanych pytań nt. ulgi na start

  (...) start? Najprościej rzecz ujmując jest to sześciomiesięczne zwolnienie z ubezpieczeń społecznych, z którego skorzystać mogą świeżo upieczeni przedsiębiorcy, w tym również wspólnicy (...)

 • Śpiewak - Budowa silosów żelbetonowych na potrzeby przemysłu drzewnego i urządzeń do transportu paliw z biomasy. Wrocław.

  Czytaj więcej: Przemysłowe


strony : [ 1 ]
 
22
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2812
CHF 3,6385
USD 3,6252
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.