eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Gospodarka Włoch znowu zaszaleje na kredyt

  (...) oraz Ruch 5 Gwiazd odbyły serię spotkań dotyczących przyszłego programu gospodarczego oraz wyboru premiera. Na razie nie jest znane nazwisko szefa rządu, ale polityka ekonomiczna może (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Formularz UPL-1, poznaj opinie o Natura Vitalis Olej z czarnego kminku czy przeglądaj oferty pracy z miasta mogilno.


 • Usługi noclegowe: kiedy możliwe odliczenie podatku VAT?

  (...) liczyć się z koniecznością opodatkowania PIT-em nabytych dla pracownika/zleceniobiorcy usług noclegowych, jako ich przychodów, z których ci korzystają podczas wykonywania swoich obowiązków (...)

 • Nowe prawo: umowa o pomocy przy zbiorach w podatku dochodowym

  (...) będą podlegać pomocnicy rolnika, czyli osoby pełnoletnie (zarówno obywatele Polski jak i obcokrajowcy mogący tutaj pracować), z którymi rolnik zawrze umowy o pomocy przy zbiorach (chmielu (...)

 • Kiedy zbiórka pieniędzy dla chorego dziecka zwolniona od podatku?

  (...) Syn wnioskodawczyni ma 5 lat i jest ciężko chory. W styczniu 2018 r. przeszedł przeszczep szpiku kostnego. Koledzy z pracy wnioskodawczyni i uczniowie szkoły, w której ona pracuje, zorganizowali (...)

 • Nowe inwestycje mieszkaniowe. To nie Warszawa jest liderem

  (...) Poznaniu i Olsztynie Od pewnego czasu dysponujemy już danymi, które pozwalają na sprawdzenie ubiegłorocznej w skali powiatów oraz miast na prawach powiatu. Wg portalu RynekPierwotny.pl (...)

 • Oszczędzający nie mają co liczyć na RPP i banki

  (...) niezmiennie niskim poziomie 1,5 proc. i raczej nie ma co liczyć na lepsze warunki. W marcu (z tego miesiąca pochodzą najnowsze dostępne dane NBP) co prawda z 1,4 do 1,5 proc. w górę poszły (...)

 • 7 najpopularniejszych taktyk cyberprzestępców

  (...) dotąd złośliwym atakom, które zagrażają bezpieczeństwu aplikacji, danych firmowych, infrastruktury operacyjnej i reputacji. W rezultacie wielu przedstawicieli kadry zarządzającej (...)

 • Atmosfera w pracy: 3 sposoby na malkontentów

  (...) niemal sport narodowy Polaków. W niektórych przypadkach malkontenctwo wynika z cech charakteru pracownika, w innych jednak może być efektem stresu, bezradności czy obaw związanych z zadaniami (...)

 • Kto zarobi na RODO, kto poniesie koszty?

  (...) skala zmian, jakie niesie za sobą unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych jest niebagatelna. Firmy muszą dołożyć wszelkich starań, aby ich system administrowania i ochrony danych (...)

 • OOŚ, czyli sąsiad może zablokować lub opóźnić inwestycję

  (...) oceny środowiskowej Listę przedsięwzięć wymagających obligatoryjnego przeprowadzenia (OOŚ) znajdziemy w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 r. w sprawie (...)

 • Niekonwencjonalne formy promocji przyszłością marketingu

  (...) konkurencji czymś wręcz nieodzownym. Tym bardziej, że zachęcenie klientów, zmęczonych szumem medialnym i bombardowanych reklamami niemal zewsząd, wcale nie jest łatwe. Konsumenci są dziś (...)

 • Phishing wykorzystuje RODO i Airbnb

  (...) krótkoterminowego wynajmu nieruchomości za rozsądną cenę, święci ostatnio triumfy popularności. Nie umknęło to oczywiście uwadze cyberprzestępców, którzy wykorzystali tę popularność (...)

 • Płaca minimalna w krajach Unii Europejskiej

  (...) wartości płacy minimalnej, wyrażonej w euro, Polska zajmuje obecnie 13. pozycję wśród 22 krajów Unii Europejskiej. Najwyższa stawka wynagrodzenia minimalnego obowiązuje w Luksemburgu (1 999 (...)

 • 5 barier, które mogą hamować sztuczną inteligencję w Polsce

  (...) stają się coraz bardziej powszechne. Postęp technologiczny już dawno wkroczył do przedsiębiorstw, a teraz przechodzi na kolejny poziom, którym jest upowszechnienie się rozwiązań opartych na (...)

 • Co druga kobieta jest pomijana przy awansach

  (...) był przez mężczyzn. O maskulinizacji tej branży świadczyć mogła chociażby używana w niej nomenklatura stanowisk. I wprawdzie dziś sytuacja powoli ulega zmianie, ponieważ kobiety coraz (...)

 • EUR pod presją

  (...) u mnie mieszane uczucia drwiny i bezsilności. Nie inaczej jest w przypadku wczorajszych doniesień z Włoch, jakoby formująca rząd koalicja Ruchu Pięciu Gwiazd i Ligi w jednym z postulatów (...)

 • Emigracja zarobkowa. Częściej Holandia niż Wielka Brytania

  (...) Lizbońskiego, który zapoczątkował proces wychodzenia Wielkiej Brytanii ze strefy euro, plany emigracyjne Polaków wyraźnie się zmieniły. Jeszcze w marcu minionego roku, w czasie gdy Theresa (...)

 • Mieszkanie pod klucz czy w standardzie deweloperskim?

  (...) S.A. Opcja w wciąż cieszy się zdecydowanie większą popularnością niż mieszkania pod klucz, szczególnie wśród klientów kupujących lokale na własne potrzeby. Najważniejszą zaletą tego (...)

 • 1 mln aut elektrycznych to na razie utopia

  (...) (EV) jeżdżących po polskich drogach już w 2025 roku, jest bardzo ambitna i bez rozbudowanego systemu zachęt, może okazać się skazana na porażkę. Tym bardziej, jeśli elektromobilnością (...)

 • Upadłości konsumenckie pod lupą ministra

  (...) szansy Tzw. polityka drugiej szansy, w państwach takich jak Wielka Brytania czy USA, zakłada wspieranie procesu oddłużania i umarzania długów zaciągniętych w przeszłości. W ten sposób (...)

 • Cyfronika, Zakład Elektroniki - Zestawy do samodzielnego złożenia, zasilacze, transformatory, programatory i elementy elektroniczne.

  Czytaj więcej: Akcesoria


strony : [ 1 ]
 
17
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2868
CHF 3,6229
USD 3,6283
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.