eGospodarka.pl

 • Badania internetu Gemius/PBI IV 2018

  (...) badania Gemius/PBI z niewielkimi zmianami na podium, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów ponownie zwycięża Grupa Google z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Ewidencja prezentów o małej wartości, poznaj opinie o Venita Multi Color 7.0 Naturalny blond czy przeglądaj oferty pracy z miasta jastrzębie-zdrój.


 • Środek trwały w spadku lub darowiźnie: amortyzacja 2018

  (...) 01.01.2018 r. art. 23 ust. 1 pkt 45a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Przepis ten do końca 2017 roku wskazywał, że co do zasady nie były odpisy amortyzacyjne dokonywane od (...)

 • Wniesienie wkładu pieniężnego do spółki nie jest przychodem wspólnika

  (...) 1 pkt 7 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, w stanie prawnym obowiązującym od początku 2018 r., przychodem w myśl tej ustawy jest m.in. wartość wkładu określona w statucie lub (...)

 • Cena ropy da nam wszystkim po kieszeni

  (...) wycofaniu się z porozumienia nuklearnego rynek ropy naftowej nie mógł się zdecydować, w którą stronę podążyć. Niestety, inwestorzy dość szybko się zorientowali, że jeszcze nie (...)

 • Włochy, czyli gospodarka na krawędzi

  (...) we Włoszech nadal nie ma rządu. Na dniach prezydent Sergio Mattarella miał ogłosić technicznego premiera, by powoli wyprowadzić kraj z politycznego kryzysu i uspokoić sytuację przed (...)

 • Gates, Buffett i kryptowaluty

  (...) może zdecydowanie oderwać się od granicy 10 tys. dolarów. A na horyzoncie nie widać wydarzeń, które byłyby w stanie przyczynić się do nagłego wzrostu czy też spadku cen. Ankieta i… (...)

 • W aplikacji Banku Millennium pojawił się przelew zagraniczny

  (...) zagraniczny został maksymalnie uproszczony. Aby go zrealizować, wystarczy wypełnić już tylko minimalną liczbę pól. Klient ma do wyboru wszystkie rodzaje przelewów zagranicznych (, TARGET2 i (...)

 • Koszty budowy problemem deweloperów?

  (...) Corp S.A. Zdecydowanie najbliższe miesiące będą ciężkie dla branży z uwagi na wyraźny , jak również problemy związane z brakiem rąk do pracy. Widzimy to na przykładzie naszych (...)

 • Ubezpieczyciele czekają na zaległe 200 mln zł

  (...) 547 osób. Towarzystwa ubezpieczeniowe mają nadzieję odzyskać od nich niemal 200 tys. zł, choć realne zadłużenie jest najprawdopodobniej większe, ponieważ nie wszystkie firmy wpisują (...)

 • Wakacje 2018: lepsze hotele, lepsze ceny

  (...) w tym roku (podobnie zresztą jak w poprzednim) Polacy nie odwlekają planów wakacyjnych na ostatnią chwilę - do połowy kwietnia urlop w szczycie sezonu zarezerwowało o 75 proc. turystów (...)

 • Auta elektryczne w Polsce, czyli daleko od szosy

  (...) Z danych udostępnionych przez Stowarzyszenie Europejskich Producentów Samochodów (ACEA) wynika, że w I kwartale br. swoich nabywców znalazło 340 , w tym 152 samochody w pełni elektryczne (...)

 • Dziś CPI z USA

  (...) odreagowanie słabości części walut G10 vs USD) pokazuje, że ostatnia sprzedaż w jakimś stopniu była podyktowana nerwowością przez decyzją prezydenta Trumpa w sprawie porozumienia (...)

 • Małe miasta, duże długi

  (...) Długów dowodzą, że osoby z małych miasteczek trafiają na częściej niż innych. W bazie KRD figuruje co dziesiąty Polak z miasta do 20 tys. mieszkańców. Tymczasem w miastach powyżej 300 (...)

 • Jaka była majówka 2018?

  (...) i hoteli na weekend majowy Polacy zaczynają myśleć już w styczniu, ale największy boom rezerwacyjny przypada na kwiecień. Z danych serwisu eSky.pl wynika, że to właśnie na czwarty miesiąc (...)

 • Czy kontrola rodzicielska może być przyjazna?

  (...) GUS wynika że dzieci i młodzież do 17 roku życia to grupa licząca sobie już niemal 7 milionów reprezentantów. Spora część najmłodszych odbywa codzienne podróże na trasie dom-szkoła. W (...)

 • Czas pracy kierowcy: kary za odpoczynek są legalne

  (...) prawna wprowadzania takiego zakazu, a co za tym idzie nakładania kar za jego naruszenie w krajach członkowskich. Rządy belgijski, francuski i niemiecki stoją na stanowisku, że do państw (...)

 • Telefon Blaupunkt FS 03

  (...) wymiary 112 * 46.5 * 12.9 mm. 1,7 calowy ekran ma rozdzielczość 128 x 160 px. Telefon ma 24 MB pamięci RAM i 32 MB ROM. W modelu FS 03 nie zabrakło dodatkowych praktycznych funkcji, do których (...)

 • Renault Espace Energy TCe 225 EDC SL Magnetic

  (...) wyglądające auto w swojej klasie. I nie jest to zasługa lekko zwiększonego prześwitu czy osłon biegnących wokół dolnych krawędzi karoserii. Wszystko za sprawą naprawdę fajnej linii (...)

 • Wielostopniowa rekrutacja. Kiedy to ryzykowne?

  (...) straciłam pracę ze względu na cięcia w firmie. Dostałam doskonałe referencje, a pracodawca uruchomił wszelkie kontakty, aby znaleźć mi nowe miejsce pracy. Jednocześnie sama rozpoczęłam (...)

 • Małgorzata Lorenc - Projektowanie i reklama wizualna dla potrzeb poligraficznych i audiowizualnych, fotografia studyjna, plenerowa, industrialna; fotografia reklamowa i fotografia produktu, reportaż fotograficzny.

  Czytaj więcej: Fotografowie


strony : [ 1 ]
 
10
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2473
CHF 3,5630
USD 3,5773
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.