eGospodarka.pl

 • Bycie „złym gliną” nie ochroni dziecka w sieci

  (...) się, aby jego dziecko nie uzależniło się od internetu. Okazuje się, że ten strach wcale nie jest bezpodstawny. Z badania zrealizowanego przez Kaspersky Lab oraz B2B International wynika, że (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3m, poznaj opinie o Amica ACZ3602ZPA czy przeglądaj oferty pracy z miasta olesno.


 • Hałas w domu to problem 13% Polaków

  (...) głośna muzyka i nierespektowanie ciszy nocnej – to problemy, z którymi Polacy spotykają się relatywnie rzadko – wynika z danych Eurostatu, do których dotarł Open Finance przy okazji (...)

 • Targi pracy odpowiedzią na niedobór kompetencji?

  (...) Poland wynika, że zabiegiem służącym rozwiązywaniu problemu niedoboru kompetencji jest dziś przede wszystkim wzmacnianie marki pracodawcy. Takie rozwiązanie stosuje co trzecia z przebadanych (...)

 • Rynek pracy w I kwartale 2018 r.

  (...) Z analizy ogłoszeń zamieszczonych w pierwszym kwartale br. na łamach serwisu Praca.pl wynika, że o pracę najłatwiej było w województwie mazowieckim, którego to dotyczyła co piąta z (...)

 • Firmy technologiczne: zmienność, która nie boli

  (...) wyprzedaży w sektorze technologicznym w Stanach Zjednoczonych, a niektóre spółki z tego sektora rynku zmagały się z bieżącymi wyzwaniami i wpływem niekorzystnych doniesień medialnych (...)

 • 5 kluczowych kompetencji nowoczesnego Dyrektora finansowego

  (...) 4.0” - opracowanie, którego bazą były wywiady przeprowadzone z producentami i ekspertami w dziedzinie zarządzania reprezentującymi 11 krajów, w tym Polskę. trwa już w wielu polskich (...)

 • Odwołanie członka zarządu

  (...) Zawieranie umów z członkiem zarządu przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością nie jest sytuacją wyjątkową, jednak charakter takich czynności i potencjalne skutki dla spółki (...)

 • Dolar przystopował

  (...) przy rozczarowaniach w innych zakątkach świata stoi za ostatnią falą redukcji krótkich pozycji w USD, stąd dzisiejszy raport z rynku pacy ma istotne znaczenie dla dalszego kierunku nie tylko (...)

 • Facebook w Polsce kończy 10 lat

  (...) światowego giganta Facebook trafił pod polskie strzechy jako ciekawostka przywieziona z USA. Osoby odwiedzające Stany Zjednoczone zaczęły używać do podtrzymywania kontaktów z poznanymi ze (...)

 • Powstaje II etap Harmony Park

  (...) spośród 93 mieszkań z drugiego etapu. Są to: kompaktowe kawalerki o powierzchni od 30 do 36 m2, mieszkania 2-pokojowe od 39 do 50 m2, 3 pokoje od 53 do 85 m2 oraz przestronne lokale (...)

 • E-maile nakręcają zakupy

  (...) co najmniej raz kupiła w ostatnim roku produkt, bo rabat otrzymany e-mailem był atrakcyjny i dopasowany do odbiorcy. To bardzo wysoki wskaźnik, dlatego przedsiębiorcy nie rezygnują z tej formy (...)

 • W Zielonej Górze powstaje Nowa Łężyca II

  (...) i Apartamentowej w dzielnicy Nowe Miasto. To właśnie pod tym adresem pnie się w górę nowa realizacja mieszkaniowa firmy Budnex - osiedle Nowa Łężyca. Deweloper poinformował właśnie, że (...)

 • Wynagrodzenia. 7 czynników, które pomogą kobietom zarabiać więcej

  (...) zgodnie z zapotrzebowaniem rynku „Decyzja dotycząca edukacji, a potem pracy ma kluczowy wpływ na późniejsze wynagrodzenia, możliwość awansu i zrobienia kariery” – mówi Aleksandra (...)

 • Podatek dochodowy od wymiany kryptowalut: fiskus zmienia zdanie

  (...) chwilą wymiany kryptowaluty na inną – taką interpretację indywidualną przedstawił we wtorek 23 stycznia 2018 r. Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej. Wniosek podatnika o wydanie (...)

 • Mitsubishi Eclipse Cross 1.5T MIVEC 2WD Invite Plus

  (...) cechuje powściągliwość stylistyczna. W ten sposób projektanci starali się zapobiegać procesowi starzenia, który doskwiera wielu konkurentom. Tym razem jednak w dużym stopniu zaryzykowali (...)

 • Wygląd salonu sprzedaży jako znak towarowy?

  (...) integralnych elementów budowania . Jeśli przyjrzeć się prowadzonemu przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) rejestrowi znaków towarowych, to okaże się, że coraz (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski I kw. 2018

  (...) dość zróżnicowana. Kwestią, która łączy wszystkie i tamtejszych kredytobiorców, jest wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia pewnych trudności związanych z pozyskaniem kredytu (...)

 • Agencja MarketShare BTL - BTL, programy lojalnościowe, promocja sprzedaży, loterie, konkursy, merchandising, field marketing, POS

  Czytaj więcej: Agencje


strony : [ 1 ]
 
4
maj 2018

maj 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2771
CHF 3,5789
USD 3,5754
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.