eGospodarka.pl

 • Bez pracowników branża motoryzacyjna wyhamuje

  (...) czasie wielu powodów do narzekania. Świadczyć mogą o tym chociażby doniesienia o wzroście produkcji, rekordowych wartościach w eksporcie czy inwestycjach w . Istnieją zatem przesłanki, aby (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS ZCNA, poznaj opinie o Trefl Puzzle Pejzaż czy przeglądaj oferty pracy z miasta świdnica.


 • Peugeot Traveller 2.0 BlueHDi Allure - na koniec świata i jeszcze dalej

  (...) diesla, o aerodynamice pralki i poręczności nosorożca. Nie brzmi jak wóz, o którym chętnie się pisze i do którego chętnie się wraca, prawda? Mimo tego Peugeot Traveller - bo o nim mowa (...)

 • Badania i rozwój w Polsce w 2016 r.

  (...) BADAWCZĄ I ROZWOJOWĄ Na potrzeby badania nakłady wewnętrzne na działalność B+R podzielono na dwie główne kategorie: nakłady bieżące oraz nakłady inwestycyjne. Pierwsze z nich (...)

 • Jakie formy rozliczania podatków od firmy w 2018 roku?

  (...) wielu czynników. Liczba pracowników, profil działalności gospodarczej oraz jej wielkość, czy wreszcie forma prawna prowadzenia działalności - te należy wymienić tutaj przede wszystkim (...)

 • BIK o kredytach w X 2017 r.

  (...) obserwowaną od początku bieżącego roku dodatnią dynamiką wartości wszystkich sprzedawanych produktów kredytowych stoją przede wszystkim wyższe kwoty kredytów i limitów udzielanych przez (...)

 • Fiskus wyjaśnia: rola certyfikatu rezydencji podatkowej

  (...) zaświadczeniem o miejscu siedziby dla celów podatkowych wydawanym przez właściwy organ administracji podatkowej państwa miejsca siedziby podatnika. Zastosowanie certyfikatu rezydencji (...)

 • Zakup mebli i sprzętu AGD poza ulgą mieszkaniową

  (...) W 2016 r. wnioskodawca kupione w roku 2013. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zamierza przeznaczyć częściowo na . Będą to na rynku pierwotnym w stanie deweloperskim (razem z opłatami (...)

 • Smog na ulicach i w social mediach

  (...) przede wszystkim dwóch rodzajów pyłów: PM 2.5 i PM 10. Choć w Polsce wysokie stężenie tych pyłów – szczególnie w okresie zimowym – utrzymuje się od wielu lat, do debaty publicznej w (...)

 • Przedsiębiorcy liczą na wyższy podatek dla dłużników

  (...) finansów „Projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu wprowadzenia uproszczeń dla przedsiębiorców w prawie podatkowym i gospodarczym” doczekał się konsultacji społecznych. Jego (...)

 • Pracownicy z Ukrainy już deficytowi?

  (...) zrealizowanego przez Personnel Service raportu „Barometr Imigracji Zarobkowej”. Opracowanie ukazuje m.in. plany rekrutacyjne, jakie polscy pracodawcy posiadają względem Ukraińców, bariery (...)

 • Wyjazdy na narty. Czy narciarze dopiszą?

  (...) krokami. Travelplanet.pl przyjrzał się rezerwacjom na tegoroczny sezon, obejmujący okres od 10 grudnia (kiedy to rusza większość stacji alpejskich) do 1 kwietnia (Wielkanoc zwyczajowo uznawana (...)

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany VII-IX 2017 r.

  (...) 2017 r. weszła w życie (Dz. U. poz. 1133) , zgodnie z którą: wyeliminowano możliwości korzystania ze „zwykłego” podpisu elektronicznego przy zawiązywaniu spółek z ograniczoną (...)

 • Wolne zawody. Czego profesjonaliści chcą od banku?

  (...) profesjonaliści formułują wobec banku, należy na wstępie przyjrzeć się, kim właściwie jest dany klient i jaki jest model prowadzonej przez niego działalności. Niezależnie jednak od (...)

 • Funt brytyjski przebudził się

  (...) pod koniec wtorkowego handlu, a powód jak zwykle ten sam – Brexit i tematy powiązane. Tym razem zapalnikiem były rewelacje The Telegraph, jakoby negocjatorzy z ramienia UE i Wielkiej Brytanii (...)

 • Black Friday - prawdziwe okazje czy ściema?

  (...) się na wzięcie udziału w wydarzeniu Black Friday, a nawet jeśli to robi, jego przeceny nie zawsze dotyczą wszystkich produktów. Czy wówczas są to prawdziwe okazje? Postanowiliśmy sprawdzić (...)

 • Ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne do Azji?

  (...) nie zbankrutować w razie choroby czy wypadku, do którego może dojść za granicą. Tym też podejściem - zupełnie zresztą słusznym - powinniśmy kierować się w przypadku podróży na inny (...)

 • Zakaz handlu, czyli turbodoładowanie dla e-commerce

  (...) przyszłego roku, stopniowo zwiększany, , wyłączył . Uchwała przyjęta przez Sejm jest zgodna z wytycznymi EU i zakazu handlu, dlatego nie trzeba będzie jej notyfikować w Komisji Europejskiej. (...)

 • Przelew do ZUS: oto najczęściej zadawane pytania

  (...) podany numer rachunku, który nie zawiera mojego NIP (albo NIP jest nieprawidłowy). Co mam zrobić? W numerze rachunku składkowego umieścimy numer NIP, który został nam podany jako NIP (...)

 • Techrom - Wykonywanie zabezpieczeń ognioochronnych i antykorozyjnych konstrukcji stalowych. Informacje o firmie, przykładowe realizacje, licencje i referencje, galeria i kontakt. Poznań. [Wymaga Flasha]

  Czytaj więcej: Roboty wykończeniowe


strony : [ 1 ]
 
29
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1991
CHF 3,5971
USD 3,5385
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.