eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Usługi i dostawy ciągłe w podatku VAT: nowe podejście

  (...) wiele definicji Prowadząc działalność gospodarczą, przedsiębiorcy bardzo często zobowiązani są wykonywać czynności związane z dostawą towarów lub świadczyć usługi w sposób (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-1, poznaj opinie o Beurer BC 18 ciśnieniomierz nadgarstkowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta morąg.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 47/2017

  (...) Po okresie przejściowym (...), od 2020 r. w praktyce będzie zakazany niedzielny handel. Przyjęto, że już od 1 marca 2018 r. sklepy będą działać w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 47/2017

  (...) Europejska szczegółowo bada, czy krajowe budżety nie łamią unijnych reguł zawartych w pakcie stabilności i wzrostu. Obecnie KE analizuje pod tym kątem budżety Austrii, Francji, Włoch (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 47/2017

  (...) Financial Intelligence amerykański dług korporacyjny jest na poziome 45,2 proc. PKB (wskaźnik nie obejmuje sektora gospodarki) i jest to najwyższy poziom od początku kryzysu finansowego w 2008 (...)

 • Peugeot 5008 1.6 BlueHDi Allure, czyli odrobiona lekcja

  (...) 308 wydaje się, że francuskie ołówki są jakby lepiej naostrzone. Każdy kolejny model tej marki jest bowiem bardziej wyrazisty. Aktualny nurt stylistyczny, który jest wykorzystywany przez (...)

 • Czy grunty pod budowę mieszkań drożeją?

  (...) S.A. Polnord posiada największy bank ziemi wśród polskich deweloperów notowanych na giełdzie, więc na spółce nie ciąży presja szybkiego pozyskiwania gruntów pod inwestycje. To sprawia, że (...)

 • Ile zarabia programista w 2017 roku?

  (...) płacowym Sedlak & Sedlak dla 2017 znajdują się dane o wynagrodzeniach m.in. programistów posługujących się językami C/C++, PHP, Python, pracujących w technologii .NET czy w Java. Na (...)

 • Tartak Stolarnia Derek - Firma prowadzi działalność w zakresie produkcji konstrukcji drewnianych: tarcica obrzynana i nieobrzynana, elementy konstrukcji drewnianych, usługowe przecieranie drewna, palety, usługi stolarskie, zabudowa stoisk targowych. Kruszewo k. Czarnkowa.

  Czytaj więcej: Drewno


strony : [ 1 ]
 
26
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2116
CHF 3,6160
USD 3,5486
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.