eGospodarka.pl

 • Prowadzenie firmy w mieszkaniu na cenzurowanym

  (...) w domu czy mieszkaniu? Pracujący umysłowo, którzy nie potrzebują w tym celu wyspecjalizowanych pomieszczeń, a wystarcza im krzesło, biurko, komputer, szafa na dokumenty czy literaturę (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew w gospodarczym postępowaniu upominawczym, poznaj opinie o KOS - Elektro System Łącznik schodowy, złoty czy przeglądaj oferty pracy z miasta człuchów.


 • Sprzedaż działki wykorzystywanej w działalności gospodarczej z PIT

  (...) Małżonkowie nabyli do majątku wspólnego grunt w 1998 r. Nieruchomość ta była wykorzystywana w prowadzonej przez małżonków w formie działalności gospodarczej. Spółka cywilna na (...)

 • Kwota wolna od podatku zachęca do migracji podatkowej firmy

  (...) którego osiąganie nie powoduje powstania obowiązku . W praktyce oznacza to, że od 1 stycznia 2018 roku, osoby których zarobki nie przekroczą 8000 złotych rocznie (666 zł 66 gr miesięcznie) (...)

 • Czy stopy procentowe nas zaskoczą?

  (...) członków Rady Polityki Pieniężnej (RPP) sygnalizowała utrzymanie stóp procentowych na niezmienionym poziomie do końca 2018 r. oraz jej otoczeniu zmienia się jednak dynamicznie, a część (...)

 • Gospodarka Rosji: ostrożnie optymistyczne prognozy

  (...) szanse odcinać kupony od ulegającej poprawie globalnej sytuacji makroekonomicznej, która w 2017 i 2018 roku ma zaowocować wzrostem gospodarczym na poziomie 3% r/r, po osiągnięciu w latach 2015 (...)

 • Boże Narodzenie 2017: wydamy tyle, co rok temu

  (...) przeznaczą około 720 złotych. To niemal identyczna kwota, jaką deklarowali podczas ubiegłorocznej edycji Barometru Providenta. - Zadeklarowana kwota nie jest oczywiście żadnym standardem (...)

 • Mieszkania w Warszawie coraz droższe

  (...) metr kwadratowy nowego mieszkania w Warszawie nie są właściwie żadnym zaskoczeniem. Średnie ceny w tym mieście już od pół dekady kształtują się na poziomie 7,5 - 7,9 tys. zł za mkw. W (...)

 • Ubezpieczenie turystyczne do pracy?

  (...) że nie każde dostępne na rynku ubezpieczenie turystyczne nadaje się również dla osoby, która wybiera się do pracy. Poniżej prezentujemy zestawienie czterech przykładowych ofert, które (...)

 • Najlepsze lokaty tylko w promocji

  (...) za odłożenie na lokacie tysiąca złotych przez rok – taka jest przeciętna oferta banków. Nie można nazwać jej nadmiernie kuszącą – szczególnie przy ponad 2-proc. inflacji. Nie znaczy to (...)

 • Globalny rynek fuzji i przejęć w I-III kw. 2017 r.

  (...) pochodzące z agencji Thomson Reuters, dowodzą coraz większych dysproporcji pomiędzy cenami płaconymi przez inwestorów strategicznych, a tym co oferują fundusze . Te ostatnie, niemające (...)

 • Trwa polowanie na kryptowaluty

  (...) nią w górę pnie się liczba związanych z nią incydentów cyberprzestępczych. Specjaliści Kaspersky Lab informowali już o kryptowalut, które zdołały się już rozprzestrzenić na tysiące (...)

 • Producenci odzieży. Jest lepiej, ale nie bardzo dobrze

  (...) jeszcze do stanu sprzed 10 lat, kiedy to firm odzieżowych było o około 1/3 więcej niż obecnie, to jednak powoli i systematycznie dąży od do odbudowania swojej pozycji. Na przestrzeni ostatnich (...)

 • Warszawski Służewiec nadal atrakcyjny dla najemców

  (...) nie wszystko. Najemcy kuszeni są również interesującą ofertą. Warto bowiem pamiętać, że większość tamtejszych biur to nowoczesne klasy A, a przeciętny czynsz jest o około 30 proc (...)

 • Firmy w Polsce mają już 10 miliardów złotych długów

  (...) oddania 10 mld złotych. Na tę kwotę składa się prawie 962 tysięcy zaległych zobowiązań znajdujących się na koncie niemal 241 tysięcy zadłużonych przedsiębiorstw. Średnio jedna firma (...)

 • Euro pozostaje słabe

  (...) dwie sprawy – drobne postępy w pracach nad reformą podatkową i ogłoszenie odejścia Billa Dudleya z nowojorskiego Fed. W pierwszym przypadku, poprawki nanoszone do ustawy zdają się iść w (...)

 • Szef i pracownik jak rodzic i dziecko

  (...) doświadczeń menedżerskich przychodzi moment, kiedy dotychczasowy styl zarządzania się nie sprawdza i wymaga zmiany. Poszukiwanie nowego sposobu działania może być kłopotliwe. Warto wtedy (...)

 • BMW 750Li xDrive - luksusowy sportowiec

  (...) imponuje majestatyczną sylwetką. Jako że mamy do czynienia z wersją Long, rozstaw osi został przedłużony o 14 cm. Widać to doskonale po ogromnych, tylnych drzwiach. Poza tym, świetnie (...)

 • Upadłość firmy deweloperskiej - czy można na tym nie stracić?

  (...) Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że we wrześniu br. banki udzieliły Polakom 16,7 tys. kredytów mieszkaniowych, których łączna wartość osiągnęła 3,8 mld zł. W odniesieniu do (...)

 • Jak sprawdzić, czy partner biznesowy jest wiarygodny?

  (...) dodana prowadzonej działalności. Niemniej zbudowanie sieci kontrahentów, którzy nie będą przysparzać nam kłopotów i zmuszać do borykania się z takimi problemami jak nieterminowe (...)

 • Pupilandia.pl - Karmy i akcesoria dla zwierząt domowych.

  Czytaj więcej: Zwierzęta


strony : [ 1 ]
 
7
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2397
CHF 3,6617
USD 3,6652
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.