eGospodarka.pl

 • Ceny transakcyjne nieruchomości IX 2017

  (...) cen na rynku mieszkaniowym w najważniejszych miastach Polski, wynosi 851,6 punktów, o 0,23 proc. mniej niż rok temu i o 3,92 proc. więcej niż dwa lata temu. Ceny mieszkań są w Polsce stabilne, (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o spis inwentarza, poznaj opinie o Top Choice Pędzel do farby 2298 czy przeglądaj oferty pracy z miasta sokołów podlaski.


 • Abarth 500 595c Competizione - można się zakochać

  (...) Abarth 500 w odmianie 595 C Competizione był tak niesforny, że rozsądek podpowiadał, iż taniej i zdrowiej byłoby skorzystać z komunikacji miejskiej niż wsiadać do niego na co dzień. Z (...)

 • RODO - tylko pół roku na wdrożenie

  (...) bez względu na skalę działalności, od jednoosobowej firmy po międzynarodową korporację, która przetwarza dane osobowe klientów, kontrahentów czy pracowników. Nowe przepisy mają na celu (...)

 • Kary za brak OC w 2018 roku będą wyższe

  (...) o 200 zł Kary za brak obowiązkowego ubezpieczenia dla kierowców są ustawowo powiązane z wysokością płacy minimalnej. Tak więc, kiedy płaca minimalna rośnie, rosną też stawki karne (...)

 • Black Friday kusi. Zadbaj o swój portfel

  (...) od tego, czy wybierasz się do galerii handlowej, czy kupujesz online, dzień wcześniej przeanalizuj, jakich produktów naprawdę potrzebujesz i ile pieniędzy jesteś w stanie na nie przeznaczyć (...)

 • CHERRYPICK GAMES SA na NewConnect

  (...) wydawanie oraz dystrybucja gier Free2Play oraz Premium na wszelkie wiodące platformy, tj. iOS, Android, MacOs, Sony PlayStation 4 oraz Xbox One. Firma ma status dewelopera i wydawcy Sony PlayStation (...)

 • Nowe zasady rozliczania strat podatkowych, ulgi na złe długi

  (...) niektórych ustaw w celu wprowadzenia uproszczeń dla przedsiębiorców w prawie podatkowym i gospodarczym przewiduje ujednolicenie formularzy w podatkach lokalnych, podatku rolnym, od nieruchomości (...)

 • Udzielanie pożyczek: brak zmian w KRS a podatek VAT

  (...) Spółka jest czynnym podatnikiem VAT. w branży motoryzacyjnej (jest to jej działalność podstawowa). Uzyskiwane nadwyżki finansowe spółka zamierza pożyczać - zarówno podmiotom powiązanym (...)

 • Upadłości firm X 2017

  (...) i Gospodarczych opublikowano informacje o 80 przypadkach niewypłacalności przedsiębiorstw. Rok wcześniej, w październiku, było ich 66. Od początku roku opublikowano natomiast 753 (...)

 • Boom teraz, eksplozja euro później

  (...) PMI Composite dla strefy euro wskazał na najszybsze tempo ekspansji od 2011 r. Z cząstkowych danych otrzymaliśmy tylko informacje z Francji i Niemiec (dane wstępne), ale w obu przypadkach (...)

 • Wielka płyta trzyma cenę

  (...) wielkiej płyty? Może się okazać że zrobiłeś całkiem niezły biznes. Przykład ostatnich lat pokazuje bowiem, że wbrew pojawiających się często ostrzeżeniom, betonowe bloki wcale nie (...)

 • Najczęściej cytowane media X 2017

  (...) w Polsce przykuł protest lekarzy rezydentów i temat rekonstrukcji rządu. Kontynuowano także kwestie reformy sądownictwa w Polsce i afery reprywatyzacyjnej w Warszawie. Prasa W październiku (...)

 • Black Friday a prawa konsumenta

  (...) Czarny Piątek, to dzień wielkich wyprzedaży, które rozpoczynają sezon świąteczny. W USA to już tradycja, ale od kilku lat także w Polsce sklepy przygotowują na ten dzień specjalne oferty, (...)

 • InterLand - Pomoc dla osób szukających zatrudnienia poza granicami kraju. Usługi związane z rekrutacją, selekcją oraz obsługą wizową pracowników.

  Czytaj więcej: Doradztwo personalne


strony : [ 1 ]
 
24
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2116
CHF 3,6160
USD 3,5486
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.