eGospodarka.pl

 • Jak znaleźć swoje wymarzone M?

  (...) w... dostępności i jakości informacji. Pierwszym źródłem do którego sięgamy jest internet, drugim - bliscy i znajomi. Jednocześnie. W efekcie mamy misz-masz różnych, często nieaktualnych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Urlop wychowawczy - oświadczenie drugiego rodzica o zamiarze korzystania z urlopu , poznaj opinie o Skarb Matki Szampon czy przeglądaj oferty pracy z miasta lipno.


 • Obrót ziemią nadal się kręci

  (...) r. w ramach 145 tys. transakcji właściciela zmieniło ponad 155 tys. nieruchomości gruntowych, a ich wartość sięgnęła 22,7 mld zł. To spadek o ponad 11 proc. pod względem liczby i o ponad (...)

 • Rodzina na Swoim odbije się czkawką?

  (...) mogli skorzystać z rządowego dofinansowania w postaci programu Rodzina na Swoim. Polegał on na tym, że przez osiem lat BGK spłacał zamiast kredytobiorcy połowę raty odsetkowej. W praktyce (...)

 • Lewe faktury to zakaz prowadzenia działalności gospodarczej?

  (...) podatków wciąż mało? Poprawa ściągalności podatków, uszczelnienie całości systemu podatkowego w Polsce oraz podejmowanie działań mających zapobiegać popełnianiu przestępstw (...)

 • Umowa cesji wierzytelności na samochód zastępczy bez podatku PCC

  (...) Wnioskodawca wynajmuje w tym w formie bezgotówkowej, w której to koszt wynajmu jest pokrywany z OC sprawcy w wypadku komunikacyjnym. Powyższe przyjmuje następującą formę: W momencie (...)

 • Tak sprzedają internetowi celebryci

  (...) rzetelnymi sprzedawcami? Najbliższy osiągnięcia maksymalnej punktacji okazał się youtuber Jdabrawsky - jego sklep otrzymał 35/46 punktów. Tuż za nim z notą 33 punktów uplasowała się (...)

 • Wolne zawody z wyższą emeryturą?

  (...) a wysokością świadczeń emerytalnych odczują osoby o najwyższych dochodach, które obecnie działają jako przedsiębiorcy. Obliczenia ZUS wskazują, że średnia emerytura tej grupy zawodowej (...)

 • Czy branża motoryzacyjna wyczerpała potencjał do wzrostu?

  (...) wspierany przez dobrą koniunkturę na rynku krajowym i zagranicznym, spowodował, że w ocenie Coface dot. sektorów, zaktualizowanej we wrześniu 2017, branża motoryzacyjna w Polsce pozostała na (...)

 • Isuzu D-MAX AT35 ARCTIC TRUCK - bezkompromisowy

  (...) że auto jest ogromne. Wrażenie potęgują poszerzone nadkola, pod którymi musiały zmieścić się opony (BFGoodrich All Terrain T/A KO2 lub Nokian Hakkapelita 2) w rozmiarze 315/70 zintegrowane z (...)

 • W MŚP brakuje rąk do pracy

  (...) Diners Club „Kondycja polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”. Opracowanie dowodzi, że w sektorze MŚP popyt na pracowników nie maleje. Odsetek firm, które planują wzrost (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI X 2017

  (...) badania Gemius/PBI nie przynoszą żadnych zmian na podium. Wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów zwycięża Grupa Google z zasięgiem (...)

 • BIG grozi ci już po 30 dniach zwłoki

  (...) Informacji Gospodarczej, czyli podmiotów zajmujących się zbieraniem i udostępnianiem informacji odnośnie zalegających z należnościami konsumentów i firm, wprowadzane są w ramach tzw. . Nowe (...)

 • Rynki finansowe niezdecydowane

  (...) utrzymywania fundamentalnych pozycji, kiedy panuje posucha w impulsach podtrzymujących dotychczasowe trendy. W takich warunkach nie dziwi szarpany handel pod ciężarem redukcji pozycji i realizacji (...)

 • Jak RODO wpłynie na e-apteki?

  (...) projektu e-apteki 2017 – trzeciej fali wieloźródłowego raportu syndykatowego na temat zdrowia, choroby, leków i suplementów diety w internecie. 46% użytkowników e-aptek świadomie czyta (...)

 • Dłużnicy mają prawa i obowiązki

  (...) funkcjonujące na rodzimym rynku banki i firmy pożyczkowe są powszechnie znane i popularne, to jednak ciągle istnieje dość pokaźna grupa konsumentów, którzy nie potrafią ani z nich (...)

 • Popyt na luksusowe apartamenty ciągle rośnie

  (...) jednym z symptomów tej sytuacji jest rosnący . I choć w skali całego rynku ich udział jest w zasadzie symboliczny, to widać jendak, że nieruchomości za co najmniej 17 tys. zł/ m2 znajdują (...)

 • Ferie zimowe 2018: bardzo tani Cypr

  (...) w turystyce wyjazdowej 1. Bieżąca dynamika sprzedaży sezonu lato 2017 w końcówce osłabła Schyłek sezonu letniego to niemal tradycyjnie już okres, w którym dynamika sprzedaży wycieczek (...)

 • Emigracja zarobkowa. O kłopotach, których można uniknąć

  (...) jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny. Wprawdzie emigracja zarobkowa to ie wojenna wyprawa, ale bez wątpienia w przygotowaniach do niej, warto uwzględnić podobną zależność. Jeśli chcesz (...)

 • Debiut GREMI MEDIA S.A. na NewConnect

  (...) kiedy to ukazało się pierwsze wydanie Dziennika Rzeczpospolita, stanowiącego organ konserwatywnego Stronnictwa Chrześcijańsko-Narodowego. Spółka powstała w wyniku przekształcenia spółki (...)

 • 4deejays Group - Oferuje sprzęt estradowy. O firmie, regulamin zakupów i dane kontaktowe.

  Czytaj więcej: Sprzęt


strony : [ 1 ]
 
9
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2308
CHF 3,6427
USD 3,6466
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.