eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Nowa jednorazowa amortyzacja w praktyce

  (...) wartość początkowa takiego środka trwałego nie była niższa niż 10.000 zł bądź - w przypadku co najmniej dwóch środków trwałych łączna wartość początkowa nie może być niższa (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KW-ODPIS-AKT, poznaj opinie o Wydawnictwo RM Agnieszka Bojrakowska-Przeniosło, Dekoracje choinkowe czy przeglądaj oferty pracy z miasta ostrów mazowiecka.


 • Nakłady na ulepszenie środka trwałego muszą być rzeczywiste

  (...) że podatnik wpisał do środków trwałych kamienicę o wartości początkowej 973.200 zł i ją amortyzował (kamienica była oddana w najem). Nie był jednak w stanie przedstawić kompletu (...)

 • Spłata kredytu mieszkaniowego w ramach ulgi mieszkaniowej

  (...) W 2009 r. wnioskodawczyni z ówczesnym partnerem nabyła spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego (każdy nabył udział w wysokości 1/2 własności). Zakup został sfinansowany z (...)

 • Gotowe mieszkania w deficycie?

  (...) niż 25% oferty deweloperów Portal RynekPierwotny.pl jako serwis posiadający największą w Polsce bazę inwestycji deweloperskich, obserwuje ciekawe zmiany udziału . Poniższa tabela przedstawia (...)

 • Nowe mieszkania na Mokotowie. Powstaje II etap Osiedla AVORE

  (...) zlokalizowanej przy Bukowińskiej, a więc w samym sercu Mokotowa, ale jednocześnie w lekkim oddaleniu od samej ulicy. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli odcinać kupony od połączenia (...)

 • Instytucje finansowe potęgują zagubienie Polaków

  (...) się w finansowej terminologii? Odpowiedzi na to pytanie poszukiwał FinAi. Ankieta przeprowadzona pośród konsumentów, którzy na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy korzystali z produktów (...)

 • Kawalerka za 50 000 zł. Czy to możliwe?

  (...) ofertę wystawioną do sprzedaży. W każdych warunkach rynkowych cieszą się dużym zainteresowaniem potencjalnych nabywców, głównie z uwagi na cenę. Jednak w ostatnim czasie akcent klientów (...)

 • Rzadziej planujemy większe wydatki, ale chętniej je kredytujemy

  (...) Statystyczny wyraźnie potwierdzają, że kondycja polskich przedstawia się coraz lepiej. Dane podsumowujące II kwartał 2017 r. wskazują, że średnia krajowa sięgnęła 4 220,69 zł, a to (...)

 • E-sklep: jak konkurować mając niewielki budżet?

  (...) klientów Skup się na wyeliminowaniu barier, które mogą spowodować rezygnację z zakupu w Twoim sklepie na rzecz konkurencji. Aby efektywnie wykorzystać środki na widoczność sklepu w sieci (...)

 • „Mieć przechlapane” jak polski menadżer?

  (...) na dane, które wyłaniają się z tegorocznego raportu możemy jednak powiedzieć, że polski menadżer znajduje się obecnie w trudnej sytuacji pomiędzy przysłowiowym młotem, a kowadłem. Z (...)

 • Kredytowy portret Polaków 2017

  (...) najświeższych wyliczeń GUS wynika, że u schyłku I półrocza br. ludność Polski liczyła sobie 38,4 mln osób, w tym 31,5 mln osób dorosłych. Z kolei z danych BIK wynika, że pod koniec (...)

 • Wezwanie do zapłaty mailem i co jeszcze? Zobacz zmiany w BIG-ach

  (...) składowych tzw. , czyli zbioru opracowanych przez wicepremiera Mateusza Morawieckiego zmian prawnych, które mają stać się skutecznym lekarstwem na niesolidnych płatników oraz remedium na (...)

 • Firmy transportowe. Bez faktoringu ani rusz?

  (...) charakterystyczna branży transportowej, mocno powiązana z jej specyfiką. Na zapłatę za swoje usługi przewoźnicy czekają 60, a nawet 90 dni. Jest to efekt tego, że w łańcuchu płatności (...)

 • Centra handlowe w Europie nie hamują

  (...) siłę. Najnowsze opracowanie autorstwa Cushman & Wakefield dowodzi, że w I połowie br. ich powierzchnia powiększyła się o 1,17 mln mkw., z czego 825 tys. m kw., a więc przeszło 2/3 (...)

 • Z Cloud Computing korzysta jedynie 10 proc. polskich firm

  (...) roku Google i IBM ogłosiły wspólną inicjatywę budowy dużego centrum danych służącego studentom do zdanego programowania i badań, definicja Cloud Computingu na świecie dawno już (...)

 • EUR zaczyna być znowu atrakcyjne

  (...) w 2017 r. rynki finansowe realizują to porzekadło w ekstremalnej formie. Nawet najbardziej konsensualne ruchy cen aktywów mają problem z utrzymaniem dłużej niż kilka godzin. Nagłe zwroty (...)

 • Spółka komandytowa: udział w zyskach i stratach

  (...) spółek osobowych (a więc również spółki komandytowej) jest prawo do zysku, natomiast obowiązkiem związanym z posiadaniem praw udziałowych w spółce jest udział w jej stratach. Zasady (...)

 • Ile kosztuje Wi-Fi w samolocie?

  (...) że w przestworzach Polacy gotowi są zapomnieć o dostępie do sieci. Wynika to jednak nie z ich woli, ale raczej z konieczności dostosowania się do oferty przewoźników - żadna z trzech (...)

 • Renault Scenic 1.2 TCe 130 KM - jesienne przymrozki

  (...) tego trendu przekonać złoto-pomarańczowym Sceniciem, stojącym na ogromnych 20-calowych felgach. Gdybym miał zadecydować patrząc „na oko” byłbym zadowolony, ale przecież downsizing nie (...)

 • Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

  (...) r., na podstawie Rozporządzenia Rady (WE) Nr 539/2001, został zniesiony obowiązek posiadania wizy dla obywateli Ukrainy podróżujących do krajów Unii Europejskiej. Obecnie nie muszą oni (...)

 • Szklane.eu - Drzwi szklane, przesuwane, wahadłowe, zabudowy, boksy. Projektowanie i produkcja. Kraków

  Czytaj więcej: Drzwi i okna


strony : [ 1 ]
 
16
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2346
CHF 3,6266
USD 3,5958
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.