eGospodarka.pl

 • Handel zagraniczny I-IX 2017

  (...) w dolarach USA wyniósł 164 269,9 mln USD, podczas gdy import osiągnął 162 229,1 mln USD, co daje nam wzrost o odpowiednio 8,1% i 9,1%. Dodatnie saldo sięgnęło poziomu 2 040,8 mln USD ( 3 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o odszkodowanie z tytułu nierównego traktowania , poznaj opinie o Sofin Global Płyn do prania delikatnych tkanin i wełny czy przeglądaj oferty pracy z miasta rogóźno.


 • Największe miasta Polski, czyli połowa lokalowego rynku

  (...) drugą złotówkę Informacje o wartości transakcji przeprowadzanych na , w praktyce są dość trudne do zgromadzenia. Problem stanowi między innymi rozproszenie obrotu używanymi mieszkaniami (...)

 • Stawka VAT na wynajem i podnajem mieszkania

  (...) zasady stawka podstawowa. Wyjątkiem są nieruchomości mieszkalne i to nie wszystkie. Obok mieszkalnego charakteru budynku czy lokalu istotne jest bowiem także to, w jakim celu lokum jest (...)

 • Zdaniem fiskusa to rejestracja decyduje o statusie podatnika VAT

  (...) Wnioskodawca od 19 sierpnia 2016 r. Od samego początku chciał być czynnym podatnikiem VAT i tak też się zachowywał: z podatkiem VAT, składał , rozliczał podatek należny i naliczony (...)

 • Kontrakt menadżerski: służbowy samochód bez podatku dochodowego

  (...) o świadczenie usług zarządzania, tzw. . Członek zarządu nie prowadzi własnej działalności gospodarczej. Do realizacji zleconych obowiązków, związanych z pełnioną funkcją, spółka (...)

 • Top Marka w mediach 2017 – sieci handlowe

  (...) konkurentami okazała się wręcz miażdżąca - sieci udało się zdobyć ponad dwukrotnie więcej punktów (109) niż pozostałym medalistom, którymi okazali się Tesco (52) oraz Lidl (50). Na (...)

 • Akumulator, płyny i opony, czyli czas zacząć przygotowanie auta do zimy

  (...) kondycji akumulatora. Tego rodzaju test, bezpłatny w większości warsztatów mechanicznych, pozwala ocenić żywotność baterii i jej możliwości w czasie mrozu. Niewystarczająco naładowany (...)

 • UOKiK zgadza się na kolejne 4 przejęcia

  (...) zgód dotyczy przez Fayat SAS całkowitej kontroli nad spółką Dynapac Compaction Equipment oraz zależnymi od niej firmami. Pierwszy z przedsiębiorców trudni się dystrybucją maszyn (...)

 • Mamy modę na prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

  (...) liczba osób posiadających po II kwartale 2017 r. podskoczyła o przeszło 1/4 (26 proc.). I wprawdzie dominującą grupą są tu ciągle osoby z zapewnianym przez pracodawcę ubezpieczeniem (...)

 • Na święta ceny benzyny dobiją do 5 zł?

  (...) cena ropy Brent wyraźne przekroczyła granicę 60 dolarów za baryłkę. Podwyżki wiązały się przede wszystkim z zaplanowanym na 30 listopada posiedzeniem OPEC. Jest prawdopodobne, że zapadnie (...)

 • Czym kończą się opóźnienia w płatnościach?

  (...) czwarty badany deklaruje, że zetknął się również z utratą wieloletniego partnera handlowego. Innymi wymienianymi następstwami opóźnień w płatnościach są także: (4,9%), (2,3%) (...)

 • Podatki w Irlandii kuszą biznes

  (...) europejską siedzibę w Irlandii jest imponująca i nic nie wskazuje na to, aby szybko zaczęła się kurczy . Wystarczy wspomnieć, że w ulokowało się tam 9 z 10 największych światowych marek (...)

 • Banki podnoszą wymagania kredytowe

  (...) rynku kredytowym przeprowadzanego przez NBP wynika, że doskonała , wzrost dochodów gospodarstw domowych oraz rekordowo niskie nie usypiają czujności bankowców w kwestii kryteriów i warunków (...)

 • 6 umiejętności, które ułatwią ci awans w pracy

  (...) chcesz wspinać się po szczeblach kariery, więcej zarabiać czy po prostu wyróżnić się na tle konkurencji, pomyśl o zdobyciu nowych kompetencji. Koniec roku to dobry czas na podsumowania oraz (...)

 • Funt przechodzi trudne chwile

  (...) była przychylna dla premier May, co odbija się na kondycji GBP w poniedziałek. Po pierwsze the Sunday Times donosi, że aż czterdziestu posłów Partii Konserwatywnej jest gotowych podpisać list (...)

 • Czy sytuacja na rynku pracy zakończy emigrację zarobkową?

  (...) w minionym roku na przebywało przeszło 2,5 miliona Polaków. Największa rzesza polskich emigrantów pracowała na terenie Wielkiej Brytanii, a także i Holandii. Najnowsze informacje zebrane (...)

 • Inspiracja czy wierna kopia? Naśladownictwo marki w rozkwicie

  (...) w Polsce zaledwie co ósmy konsument (12 proc.), a co trzeci nie potrafi odróżnić ich od oryginałów. Analizy marketingowe dowodzą również, że zaledwie 3 proc. produktów jest na tyle (...)

 • RODO w prawie pracy

  (...) W propozycjach zmian do kodeksu pracy, można znaleźć nowe brzmienie art. 221 k.p. rozszerzające katalog informacji, jakich o potencjalnym i zatrudnionym pracowniku może żądać pracodawca. Do (...)

 • Inwestowanie na giełdzie: analiza spółki Wawel S.A.

  (...) oraz C/WK niższy niż 22,5 Iloczyn wskaźników wynosi dość wysokie 31,51. Na korzyść działa to, że wartości tych wskaźników z kwartału na kwartał maleją. Ocena: 2,5 Wzrost zysków (...)

 • Rynek walutowy 06-10.11.17

  (...) wcześniej, od przełomu lipca i sierpnia, przez blisko trzy miesiące wykres mieścił się powyżej 1,1670 (mniej więcej), a poniżej 1,21, przy czym w rejonie 1,1870 – 1,19 mieścił się (...)

 • Kto torrentem wojuje, od torrenta ginie

  (...) TSUE zapadł na skutek zapytania Sądu Najwyższego Holandii w sprawie wytoczonej nie przeciwko administratorowi serwisu The Pirate Bay, ale przeciwko dwóm holenderskim firmom zajmującym się (...)

 • Młodzi kierowcy czy seniorzy? Kto jeździ gorzej i płaci wyższe OC?

  (...) się spodziewać, że mniejsza ilość wypadków powodowanych przez seniorów to efekt wolniejszej jazdy korzystania ze znanych dróg czy decyzji o rezygnacji z podróży w razie kiepskich warunków (...)

 • Kazar - Pojemniki na odpady dwu i cztero kołowe, kosze na śmieci, kosze uliczne, pojemniki do segregacji oraz pojemniki specjalistyczne. Grodzisk Mazowiecki.

  Czytaj więcej: Pojemniki na odpady


strony : [ 1 ]
 
13
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2352
CHF 3,6468
USD 3,6382
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.