eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 46/2017

  (...) przejścia ze świata polityki do świata biznesu? Może nie będzie to przerwa definitywna, ale takie przejścia mają być trudniejsze, będzie obowiązywał trzyletni zakaz pracy w firmach, na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAP-R, poznaj opinie o Patio Kredki świecowe Jumbo 8 kol. Barbie Butterfly Garden czy przeglądaj oferty pracy z miasta kędzierzyn-koźle.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 46/2017

  (...) drożdżach. Raport Credit Suisse ujmuje ten problem liczbowo. Wynika z niego, że grupa milionerów powiększyła się o 2,3 miliony osób i na całym świecie jest ich 36 mln, a w ich rękach (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 46/2017

  (...) wpływają na opinię publiczną w internecie. To wnioski z tegorocznego raportu pt. "Freedom on the Net" autorstwa amerykańskiej organizacji Freedom House. Prezentuje on liczne dowody na to, że (...)

 • Wideo marketing. Trendy 2018

  (...) rozwijających się formatów reklamowych. Obecnie aż 35% wszystkich wydatków na reklamę w Internecie, stanowią wydatki na wideo marketing. Generuje ono największą sprzedaż, dlatego też firmy (...)

 • Mieszkanie dla singla. Co proponują deweloperzy?

  (...) S.A. to takie, które współgra z prowadzonym przez niego stylem życia. Dużym powodzeniem cieszą się mieszkania w osiedlach społecznych, które umożliwiają załatwianie codziennych spraw w (...)

 • Internet 3.0 zacznie się od Polski?

  (...) kiedy okazało się, że ówczesne spółki nie są w stanie przekuć rosnącej lawinowo popularności internetu na przychody. Obecnie mamy erę internetu 2.0, na której korzystają serwisy (...)

 • Fabryka Mebli "BODZIO" Bogdan Szewczyk sp. j. - Producent mebli pokojowych, systemowych, kuchennych, sypialni, biurowych i tapicerowanych. Katalog wyrobów, lista salonów firmowych. Goszcz.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
19
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2419
CHF 3,6266
USD 3,5965
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.