eGospodarka.pl

 • Faktura VAT nie do każdego paragonu z kasy fiskalnej

  (...) kto dokonał zakupu, może co do zasady żądać potwierdzającej taką transakcję. Żądanie takie trzeba zgłosić w ciągu trzech miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym miała miejsce (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z14, poznaj opinie o Siemens EH 651TE11E czy przeglądaj oferty pracy z miasta brzeg dolny.


 • Problematyka indywidualnych interpretacji prawa podatkowego

  (...) z wprowadzeniem reformy KAS od 1 marca 2017 r. każdy podmiot stosunków prawnych, w tym przedsiębiorca, może wystąpić do Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej z wnioskiem o wydanie (...)

 • Zwolnienie z długu bez podatku dochodowego?

  (...) W okresie od grudnia 2015 r. do lutego 2016 r. wnioskodawcza zaciągnął trzy pożyczki u swoich rodziców na kwotę 117 246 zł. Od pożyczek zapłacił . Pożyczki nie były oprocentowane (...)

 • Finanse gospodarstw domowych w coraz lepszej kondycji

  (...) odsetka domostw, które zmagają się z niewielkimi problemami w obsłudze zobowiązań. Obecnie grupa ta stanowi 15,6%, co również stanowi najniższy rezultat w całej historii badania (...)

 • Dyrektorzy finansowi: prognozy 2018 r.

  (...) że polska gospodarka kontynuować będzie swój stabilny rozwój. 86 proc. ankietowanych sądzi, że tegoroczny wzrost gospodarczy nie przewyższy 3,5 proc., z czego ponad połowa (54 proc.) (...)

 • Jeśli emigracja zarobkowa, to Niemcy

  (...) zarobkowe Polaków” wynika, że emigrację zarobkową rozważa dziś 13,8% aktywnych lub potencjalnych uczestników rynku pracy. Taki wynik oznacza, że wyjazd za granicę kusi przeszło 2,8 mln (...)

 • Nowy biurowiec na pofabrycznych terenach FSO

  (...) trasy Toruńskiej i ul. Modlińskiej, a więc w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z najbardziej ruchliwych węzłów komunikacyjnych w stolicy. Każda z trzech zaplanowanych kondygnacji to (...)

 • 5 mitów na temat relacji z szefem

  (...) pracy ze względu na złe relacje z szefem Wprawdzie skomplikowane relacje z szefem mogą stać się jednym z głównych powodów decyzji o zmianie pracy, to jednak praktyka pokazuje, że taki (...)

 • Cross-border e-commerce. Gdzie drzemie potencjał?

  (...) się w dość intensywnym tempie. Za taki obrót spraw odpowiedzialny jest przede wszystkim popyt ze strony konsumentów, którzy doceniają zagraniczne zakupy przez internet ze względu na lepszą (...)

 • Złoty bez zmian

  (...) (odejście do stołu partii FDP) zepchnęło EUR/USD pół figury do 1,1730, gdyż Niemcy stanęły przed wizją powtórzonych wyborów parlamentarnych. Jest to jednak mało atrakcyjna opcja dla (...)

 • Zagrożenia internetowe w 2018 roku wg Kaspersky Lab

  (...) przedstawianych przez Kaspersky Lab prognoz na nadchodzące 12 miesięcy. Ich podstawą są obserwacje i wyniki badań przeprowadzonych na przestrzeni całego bieżącego roku. Tym razem prognozy (...)

 • Przemysł 4.0, czyli możliwości i wyzwania produkcji

  (...) ze swoich procesów technologicznych, to oczywistością jest, że we wszystkich obszarach jego działalności niemal natychmiast widoczna staje się rosnąca złożoność. Jest to m.in. efekt (...)

 • Marketing 6.0 zmienia świat zakupów

  (...) swobodnym dostępem do zaawansowanego oprogramowania oraz informacji o klientach. Mowa tu chociażby o możliwościach, jakie daje rejestrowanie danych klienta, dynamiczna reklama kontekstowa czy (...)

 • Inwestowanie na giełdzie: analiza spółki Wielton

  (...) 15 grup pojazdów, dostępnych w 800 konfiguracjach. Swoim klientom producent zapewnia wsparcie serwisowe. Kierowcy mogą skorzystać z jednego z ponad 200 centrów serwisowych zlokalizowanych w 18 (...)

 • Citroen C3 Aircross w Polsce

  (...) nietypowo zarazem. Przedstawiciele firmy są pewni swego, co mnie nie dziwi - podobnie wyglądający C3 sprzedaje się bardzo dobrze, również w Polsce. Tutaj mamy jednak bardziej "napompowane (...)

 • Rynek walutowy 13-17.11.17

  (...) także w konferencji bankierów centralnych we Frankfurcie, jakkolwiek w rzeczywistości nie powiedziano tam zbyt wiele. Albo raczej: powiedziano dużo, ale nie były to rzeczy przełomowe, jedynie (...)

 • Niemal 1 mld zł na obligacje skarbowe

  (...) ze względu na krótki termin wykupu , pokazuje jak bardzo posiadacze oszczędności nie lubią zamrażać pieniędzy na dłużej, godząc się nawet na niezbyt atrakcyjne oprocentowanie w przypadku (...)

 • 4 powody, dla których leasing maszyn wzrośnie

  (...) będzie miał bardzo dobre perspektywy rozwoju również w kolejnych kwartałach. Zgodnie z projekcją budżetową EFL rynek maszyn wzrośnie do 22,3 mld PLN w 2018 roku. Tym samym zakładamy, że (...)

 • Największe wyzwania związane z wdrożeniem norm ISO 9001 i 14001 z 2015 r.

  (...) norm wiązały się początkowo liczne obawy o trudność i pracochłonność tego procesu. Jednak od ich publikacji wielu Klientów DNV GL uzyskało już certyfikaty zgodności z nowymi normami (...)

 • Forum - Wydawca publikacji wymiennokartkowych i elektronicznych z zakresu: prawo, zarzadzanie, BHP, zamówienia publiczne, ochrona środowiska, zarządzanie jakością; czasopisma specjalistyczne, szkolenia.

  Czytaj więcej: Prawo i ekonomia


strony : [ 1 ]
 
20
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2351
CHF 3,6308
USD 3,5909
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.