eGospodarka.pl

 • Obroty na rynkach GPW X 2017 r.

  (...) wynika, że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 21,3 mld zł, co względem poprzedniego października oznaczało wzrost rzędu 29,6%. Wartość (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument OP - odpowiedź na pozew, poznaj opinie o Orion Stop zawieszka przeciwmolowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta boguszów-gorce.


 • Koniec papierowego CV? Teraz liczy się profil zawodowy?

  (...) oferty pracy, a ostateczna decyzja o zatrudnieniu zajmuje mu około 2-3 tygodni - wynika z danych agencji rekrutacyjnej Devire. Sam zaczyna się jednak wcześniej i warto być do niego odpowiednio (...)

 • Milenialsi w MŚP. Jacy są? Na co stawiają?

  (...) biznesu stała się faktem, a jej nieuchronną konsekwencją jest ewolucja praktyk biznesowych. Coraz silniejszą reprezentację przedsiębiorców obierających sobie za cel zysk, rozwój i (...)

 • Plus gotowy na święta

  (...) JA+ Abonament W ramach oferty JA+ Abonament można nawet do końca czerwca przyszłego roku zrobić sobie wakacje od opłat. Nowa promocja, to: Abonament za darmo aż do wakacji w ofercie (...)

 • Spready walutowe BPH, PKO BP i Pekao pod lupą UOKiK

  (...) Konkurencji i Konsumentów dotyczą spreadów walutowych stosowanych przez BPH, PKO BP i Pekao. Wątpliwości UOKiK dotyczą klauzul odnoszących się do sposobów, jakimi ustalane są kursy walut (...)

 • Automatyzacja. Roboty przejmą połowę pracy na świecie?

  (...) z komórek ONZ - Konferencji Narodów Zjednoczonych ds. Handlu i Rozwoju - na całym świecie pracuje już około 2 mln . Liderami pod względem ich wykorzystywania są Niemcy, Japonia i Stany (...)

 • Lokaty bankowe: zrezygnowaliśmy z 1 mld zł zysków

  (...) Finansowego, w minionym roku do portfeli Polaków popłynęło 7 285 mld zł tytułem i rachunków oszczędnościowych. Koszty odsetkowe banków podawane są w ujęciu miesięcznym, ale warto (...)

 • Wyższa amortyzacja jednorazowa i brak małych zaliczek na podatek

  (...) gospodarczej to część dużej noweli zmieniającej ustawę o PIT, ustawę o CIT oraz ustawę o zryczałtowanym podatku dochodowym. Nowelizację przedstawił w lipcu br. resort rozwoju, a ostatnio (...)

 • Najem nieruchomości nie powinien wykluczać zwolnienia z podatku

  (...) 8 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych nakłada na podatników obowiązek zapłaty podatku w razie w ciągu 5 lat od jej nabycia. Wyjątkiem jest art. 21 ust. 1 pkt 131 ustawy o podatku (...)

 • Strata z tytułu utraconej zaliczki nie jest kosztem podatkowym

  (...) Spółka zawarła umowę na zakup 500 ton rzepaku od rosyjskiego kontrahenta. Przed tą umową dokładnie sprawdziła zagraniczną spółkę za pośrednictwem biura prawnego. Nic nie wskazywało na (...)

 • Faktoring krajowy najpopularniejszy

  (...) 14. edycji badania Bibby MSP Index dowodzi, że powinny być przygotowane na zmieniające się potrzeby i wymagania przedsiębiorców. W 13. fali badania przedsiębiorcy cenili faktoring przede (...)

 • Polski rynek kosmetyczny rośnie szybciej niż francuski

  (...) okazji 15–lecia Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego „Raportu o stanie branży kosmetycznej w Polsce 2017. 15 lat rozwoju”. Współtworzone przez firmę Deloitte opracowanie dowodzi, że (...)

 • Debiut Venture INC S.A. na GPW

  (...) venture capital. Działalność VENTURE INC S.A. polega na kapitałowym i merytorycznym wspieraniu perspektywicznych projektów z obszaru nowych technologii, na różnych etapach rozwoju, w tym w (...)

 • Partnerstwo w rozwoju, czyli mentoring w biznesie

  (...) który poszukuje pomocy w nakreśleniu swojej i w tym celu indywidualnie pracuje z mentorem, którego zadaniem jest wspieranie rozwoju jego umiejętności i menedżerskich i biznesowych. Mentor to z (...)

 • Minimum 5000 zł, czyli bezpieczeństwo finansowe wg Polaków

  (...) widzi sensu w oszczędzaniu pieniędzy - dowodzi ostatni Barometr Providenta. I wprawdzie przeszło 80 proc. uważa, że oszczędności warto posiadać, to jednak okazuje się, że deklaracje są (...)

 • Dolar wraca do umocnienia

  (...) stóp jest przesądzona. Przy obecnie panujących tendencjach demograficznych rozpędzona gospodarka jest w stanie kreować więcej etatów niż każdego miesiąca poszerza się zasób siły (...)

 • Najem instytucjonalny lokalu mieszkalnego

  (...) przy tworzeniu Ustawy o KZN było: „wprowadzenie instrumentów zwiększających dostępność mieszkań i kształtowanie stabilnych ram budownictwa mieszkaniowego”. Stąd też w preambule do (...)

 • Rynek walutowy 30.10.-03.11.17

  (...) Bank Centralny ogłosił, że operacja QE (czyli skup obligacji, tzw. dodruk pieniądza) będzie ograniczona z 60 mld EUR miesięcznie do 30 mld EUR. Teoretycznie euro powinno na tym zyskać, ale tak (...)

 • Złe wiadomości dla kierowców. Ceny paliw znowu w górę

  (...) że kierowcy będą musieli sięgnąć głębiej do kieszeni. Od 20 października cena benzyny 95 na rynku ARA (Amsterdam - Rotterdam - Antwerpia) wzrosła o 11 gr i osiągnęła poziom 1,71 zł za (...)

 • Polscy przedsiębiorcy: Indeks Optymizmu X 2017

  (...) przyniósł spadek . Mierzony przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej Indeks Optymizmu Przedsiębiorców osiągnął 122,0 pkt w zakresie oceny bieżącej sytuacji biznesowej (-1 pkt względem (...)

 • Sisi.pl - Gorsety, koszulki, stringi, pończochy i komplety.

  Czytaj więcej: Bielizna


strony : [ 1 ]
 
6
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2449
CHF 3,6522
USD 3,6585
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.