eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Hej! Nie znamy się, podać ci swoje dane osobowe?

  (...) przekazywanie danych osobowych potencjalnemu kandydatowi do serca może mieć sens - w ten sposób można szybciej powziąć lub porzucić przekonanie, że ten ktoś po drugiej stronie jest do nas (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o przedłużenie zezwolenia na pracę cudzoziemca, poznaj opinie o Panasonic DMP-BD80 czy przeglądaj oferty pracy z miasta legionowo.


 • Inteligentna firma = mobilność + IoT + cloud computing

  (...) czyli Wskaźnika Inteligentnego Przedsiębiorstwa było zweryfikowanie, na jakim etapie znajdują się dziś firmy, które zmierzają w kierunku Inteligentnego Przedsiębiorstwa. Analizie poddano (...)

 • Zaliczka na podatek od pracownika a kwota zmniejszająca

  (...) wypłacanego pracownikowi wynagrodzenia? Od początku roku do miesiąca (włącznie), w którym zostanie przekroczona granica pierwszego progu podatkowego, zaliczkę tę liczy się wg stawki 18%. Od (...)

 • Usługi remontu i modernizacji budynków także z odwróconym VAT

  (...) Spółka zarządza mieszkalnymi nieruchomościami zabudowanymi (zarówno budynkami jak i lokalami) na podstawie umowy powierzenia zawartej z gminą. Jest ona zobowiązana do sporządzania rocznego (...)

 • Kontrola skarbowa, kontrola celna, kontrola celno-skarbowa

  (...) podstawie upoważnienia ustawowego z Ustawy z dnia 16 listopada 2016 r. o Krajowej Administracji Skarbowej (Dz. U. poz. 1947 z późn. zm.). Dotychczasowe zadania Służby Celnej będą wykonywane (...)

 • 1, 2, 3, czyli mieszkanie trzypokojowe na fali

  (...) kosztowało przeciętne mieszkanie sprzedane w ubiegłym roku. Przeciętny lokal, który znalazł nabywcę miał niecałe 54 m kw. i najczęściej było to mieszkanie trzypokojowe – wynika z (...)

 • 5 sposobów na to, aby inteligentny dom uczynić bezpiecznym

  (...) pozór przyjazne i współpracujące z domownikami wnętrze może dostarczać poważnych wątpliwości co do swojego bezpieczeństwa i prywatności samych użytkowników. Co może się stać? Pewny (...)

 • Backup uratuje administratora, ale kto sprawdzi backup?

  (...) czynienia z dwoma potężnymi atakami ransomware. Mowa tu o oraz ExPetr. Dziś już wiemy, że na nich się nie skończyło - cyberprzestępcy przyszykowali trzecią, globalną epidemię (...)

 • FinTech w III kw. 2017 r.

  (...) najnowszego z raportów „The Pulse of Fintech” dowodzi, że w minionym kwartale w fintechy zainwestowano globalnie 8,2 mld USD. Wprawdzie jest to o 12% mniej niż w poprzednich trzech (...)

 • E-commerce w Europie - realia, trendy, szanse

  (...) ponad 100 partnerskich sklepów ShopAlike, które reprezentowały 13 europejskich państw: Austrię, Czechy, Danię, Finlandię, Francję, Hiszpanię, Holandię, Niemcy, Polskę, Słowację (...)

 • 5 dróg, które prowadzą do utraty MdM

  (...) dofinansowaniem z programu powinny mieć się na baczności przez pierwsze pięć lat od chwili powstania zadłużenia. To specyficzny okres ochronny, w czasie którego beneficjent ma ograniczony (...)

 • Odszkodowanie za utratę wartości handlowej pojazdu

  (...) przez osoby, które decydują się na dotyczy jego historii. Nie od dziś wiadomo, że powypadkowa przeszłość samochodu to czynnik, który w skuteczny sposób potrafi zniechęcić kupującego. Do (...)

 • Smartfon HOMTOM HT50

  (...) IPS o rozdzielczości HD. Ekran został wykonany w technologii 2,5 D, dzięki czemu jego krawędzie są delikatnie zakrzywione. Grubość obudowy urządzenia wynosi zaledwie 8,9 mm. Smartfon HOMTOM (...)

 • Ile kosztują lokale użytkowe od dewelopera?

  (...) sprzedaży w Polnord S.A. Lokal użytkowy nie jest u nas ewenementem. Takie nieruchomości oferujemy w Warszawie, Ząbkach, Gdańsku i Łodzi. W osiedlu na warszawskiej Woli dostępnych jest jeszcze (...)

 • Wspólny kredyt hipoteczny: na co uważać?

  (...) równym stopniu wnioskodawcę, jak i kredytobiorcę Dla osoby, która chce zaciągnąć kredyt, dołączenie współkredytobiorcy (posiadającego dochody) jest korzystnym rozwiązaniem, bowiem (...)

 • Inflacja z USA w centrum uwagi

  (...) i ropy były oderwane od fundamentów. W przypadku metali przemysłowych skrajny optymizm rynków nie wytrzymuje konfrontacji z obawą, ze po zjeździe Komunistycznej Partii Chin przyjdzie czas na (...)

 • Fiat 124 Spider Lusso. Słoneczna Italia w pochmurną polską jesień

  (...) swoje ręce pod koniec października. Jeżeli pamiętacie tę piękną, wręcz letnią pogodę, krótkie rękawki deskorolkarzy, hipsterów w krótkich spodniach w autobusie... to wtedy jeszcze go (...)

 • Nasza droga żywność

  (...) nie sposób nie widzieć, jak . Rekordy bije masło, które w ciągu roku zdrożało prawie o 90 proc., ale więcej też płacimy za pieczywo, mięso, cukier, owoce i warzywa. Potwierdzają to dane (...)

 • Wymiana oleju przed zimą. Same korzyści?

  (...) oleju? Jeżeli chodzi o jej częstotliwość, to najlepszym pomysłem jest stosowanie się do wytycznych producenta i informacji zawartych w książce serwisowej. Istotne są także oraz warunki, w (...)

 • Madex - Handel hurtowy i detaliczny artykułami w branży elektrycznej, elektrotechnicznej i oświetleniowej oraz narzędziami. Myszków.

  Czytaj więcej: Sprzedaż i dystrybucja


strony : [ 1 ]
 
15
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2487
CHF 3,6382
USD 3,5886
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.