eGospodarka.pl

 • Przeciętne wynagrodzenie X 2017

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument E 101, poznaj opinie o Black Red White Szafa SZF4F/200 czy przeglądaj oferty pracy z miasta wołów.


 • Sprzedaż rodzinnego ogrodu działkowego bez PIT

  (...) Wnioskodawczyni razem z mężem w 2003 r. nabyła prawo do działki na terenie . W kwietniu 2017 r. małżonkowie przenieśli prawo do powyższej działki na inne osoby za wynagrodzeniem. Samo (...)

 • Pośrednictwo finansowe: wyniki ZFPF III kw. 2017

  (...) popytu na , co jednak nie jest zbyt dużym zaskoczeniem. Odpowiedzialność za taki obrót spraw bierze przede wszystkim historycznie , które wg Eurostatu wynosi obecnie zaledwie 4,6%. I to (...)

 • Zestawy towarów z różnymi stawkami VAT na cenzurowanym

  (...) W gastronomii czy też na organizowanych przez marketingowców spotkaniach, podczas których promują oni swoje produkty. Jak to wygląda w praktyce? Załóżmy, że firma handluje garnkami, czy (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking X 2017

  (...) - nie inaczej niż 33 poprzednie - przygląda się czterem kategoriom ubezpieczeń. Ocenie podlegają ceny obowiązkowego , a także koszty oferowanych przez ubezpieczycieli pakietów: OC + NNW, OC + (...)

 • Dzień bez Długów: czy mamy dziury w budżecie?

  (...) sobą słodko-gorzkie wieści. Z jednej strony optymizmem może napawać fakt, że ponad połowie Polaków (54%) obce są problemy z finansowaniem bieżących wydatków czy zakupów, z drugiej jednak (...)

 • Co 2 reklama online jest niewidzialna

  (...) jak kształtuje się viewability, czyli kluczowy wskaźnik online, dzięki któremu zyskujemy informacje o widoczności przekazu reklamowego (np. wideo, display, reklamy tekstowe) w polu widzenia (...)

 • Konto walutowe i karta multiwalutowa już dostępne w eurobanku

  (...) dla wszystkich klientów, którzy posiadają w eurobanku rachunek osobisty. Jego uruchomienie jest banalnie proste - wystarczy telefoniczne lub internetowe złożenie odpowiedniej dyspozycji albo (...)

 • Nie ma sensu czekać na dopłaty MdM. Taniej jest bez wsparcia

  (...) się ostatnia szansa na uzyskanie przy zakupie mieszkania lub domu. Aby ją uzyskać, warunki programu musi spełnić nie tylko wnioskodawca, ale również kupowany lokal. Cena zakupu nie może być (...)

 • Obrona konieczna do zmiany, ale czy to potrzebne?

  (...) (pomijamy argumenty serwowane w mediach rządowych: „wreszcie każdy Polak poczuje się bezpiecznie we własnym domu w myśl zasady „my home is my castle”, a skupiamy się na prawie (...)

 • Wolne zawody szukają pieniędzy na inwestycje

  (...) w wielu przypadkach napawać optymizmem. Wyniki, jakie obecnie wypracowują przemysł, czy handel, to wyraźne potwierdzenie dobrej sytuacji gospodarczej naszego kraju. W takich realiach łatwiej (...)

 • Tygodniki opinii w druku i na Facebooku

  (...) Wielkość sprzedaży tygodnika w niewielkim stopniu przekłada się na popularność prowadzonego przez niego fanpage’a. Szczególnie duże rozbieżności między wielkością sprzedaży a (...)

 • Inwestowanie na giełdzie - listopad 2017

  (...) zarówno na listopad jak i na cały grudzień. Ze względu na przerwę świąteczno-sylwestrową i marazm na giełdzie jaki wtedy panuje, kolejny artykuł z serii opublikuję z końcem grudnia i (...)

 • EUR/USD wraca do 1,18

  (...) dolara, inflacja bazowa nieoczekiwanie wzrosła w październiku do 1,8 proc., praktycznie przypieczętowując grudniową podwyżkę Fed. Dostaliśmy też dane o solidnym wzroście sprzedaży (...)

 • Kwitnie rynek magazynowy. Rekord pada co kwartał

  (...) brak zainteresowania ze strony najemców. Od początku roku popyt netto, na który składały się zarówno nowe umowy, jak i ekspansje osiągnął niebagatelny poziom 1,79 miliona mkw. Optymistyczne (...)

 • Zabezpiecz się na Black Friday i Cyber Monday

  (...) można narzekać GUS dowodzą, że w bieżącym roku populacja Polski liczyła sobie przeszło 38,5 mln osób, z czego większość, bo aż 27,7 mln deklaruje korzystanie z dobrodziejstwa, jakim (...)

 • Wakacje 2018: Egipt i Turcja na fali

  (...) w turystyce wyjazdowej 1. Sprzedaż nowego sezonu po raz pierwszy zanurkowała poniżej poziomu z roku ubiegłego Końcówka sezonu letniego nie rozczarowywała. Koniunktura w turystyce wyjazdowej (...)

 • Volkswagen Golf kombi GTD - marzenie menedżera

  (...) sobie jak mogła powstać idea Golfa GTD. - Hans – trzeba zmienić auto. Dość sportowych samochodów, spodziewamy się dziecka, trzeba kupić jakiś pojazd rodzinny – rzekła Helga. - Ale ja (...)

 • Certyfikaty strukturyzowane. Duży zysk, małe ryzyko?

  (...) strukturami, lokatami inwestycyjnymi albo trackerami (dlatego, że naśladują zachowania instrumentu bazowego, od którego zależy wartość inwestycji). Taki punkt odniesienia może stanowić (...)

 • Czy przedsiębiorca otrzyma emeryturę?

  (...) obliczania świadczeń emerytalnych. Często przedsiębiorcy mają przeświadczenie, że jeśli osiągają wysoki przychód (lub dochód) z działalności gospodarczej, to otrzymają odpowiednio (...)

 • Magboss - Oferuje oprogramowanie do telefonów komórkowych dla serwisów GSM oraz części zamienne i akcesoria.

  Czytaj więcej: Telekomunikacja


strony : [ 1 ]
 
17
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2419
CHF 3,6266
USD 3,5965
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.