eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Magazyny w Polsce. III kwartał z rekordem podaży

  (...) w siłę, a zapotrzebowanie na ten rodzaj ciągle utrzymuje się na okazałym poziomie. Z danych przedstawionych przez Cushman & Wakefield wynika, że w III kwartale podpisano 128 umów najmu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Kasa fiskalna – ewidencja zwrotów i uznanych reklamacji, poznaj opinie o GP Battery Super Alkaline 15A czy przeglądaj oferty pracy z miasta mikołajki.


 • Zapłata z osobistego konta bankowego a koszty podatkowe

  (...) nie nakładają na przedsiębiorcę - będącego osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą, obowiązku zakładania . Wymagają one jedynie bezgotówkowego realizowania niektórych (...)

 • Zmiany dla firm 2018: ceny transferowe, jednolity plik kontrolny

  (...) postaci JPK Od 1 stycznia 2018 r. obowiązek prowadzenia rejestru elektronicznego zostanie nałożony na kolejną grupę podatników VAT. Zgodnie z Ustawą z dnia 16 maja 2016 r. o zmianie ustawy (...)

 • Gwałtowne zjawiska atmosferyczne przestraszyły Polaków

  (...) o wzrost ryzyka związanego z którąś z głównych przyczyn zagrożenia dla ich nieruchomości lub mienia. Przy możliwości wytypowania dwóch przyczyn aż 63% ankietowanych wskazało na (...)

 • Wyposażenie sfinansowane dotacją jest kosztem podatkowym

  (...) Wnioskodawczyni w sierpniu 2017 r. otwarła . Na otrzymała w kwocie 18.800 zł. Za te środki kupiła komputer, laserowe urządzenie wielofunkcyjne, niszczarkę, meble biurowe, fotel i krzesła (...)

 • Najbardziej poszukiwani pracownicy w X 2017

  (...) za pomocą Wyszukiwarki Kandydatów? Wprawdzie nie jest to sytuacja typowa dla każdej branży, ale niewątpliwie w przypadku kilku sektorów mamy wyraźnie zaznaczający się . To, co jest dobrą (...)

 • Czy ceny na etykietach są podawane rzetelnie? Jest opinia UOKiK

  (...) widniejących na etykietach cen jednostkowych (za litr czy kilogram) czy też to, że konsument w ogóle nie był informowany o cenie. Kontrola wykazała również, że czasami te same produkty (...)

 • Polscy przedsiębiorcy: przezorni, świadomi i śmiali

  (...) strony oznacza niezależność, z drugiej są to - nierzadko spędzające sen z powiek - koszty w postaci składek ZUS, podatków, wynagrodzeń, opłat za wynajem pomieszczeń itp. Kurażu (...)

 • TFI: wartość aktywów netto X 2017

  (...) Analiz Online oraz Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami, największym przyrostem aktywów mogły pochwalić się zwłaszcza te fundusze, które generują niższe ryzyko, a więc pieniężne (...)

 • Dlaczego transport miejski w Warszawie może otwierać szampana?

  (...) Index to opracowane przez firmę Arcadis zestawienie, które dokonuje porównania 100 miast pod względem zrównoważonego transportu miejskiego. Jego autorzy biorą pod uwagę 23 wskaźniki, które (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości X 2017

  (...) Warszawie wynoszą już 8070 zł za m kw. Jest to o 2,7 proc. więcej niż przed miesiącem. Już nie tyko Śródmieście, Żoliborz, czy Mokotów mają monopol na najwyższą półkę cenową (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych XI 2017

  (...) nie objęła kredytów udzielanych w ramach. To bardzo istotne, gdyż wiele osób już przygotowuje się na styczniowe uruchomienie ostatniej puli dopłat. Marża dla kredytów z takim wsparciem (...)

 • Inflacja X 2017

  (...) Jeśli porównać tegoroczny październik z , to okaże się, że ceny towarów i usług poszybowały w górę o 2,1%, przy czym znacznie większe podwyżki objęły usługi (2,7%) niż towary (...)

 • Ataki DDoS w III kw. 2017 r. Pod ostrzałem aż 98 krajów

  (...) przez Kaspersky Lab, wraz ze wzrostem ilości atakowanych państw nadeszły zmiany w czołowej 10 państw pod względem liczby celów: Rosja podskoczyła w rankingu o trzy oczka (z miejsca 7 na 4), a (...)

 • Od stycznia sklepy osiedlowe będą jeszcze droższe

  (...) zł miesięcznie oraz stawki godzinowej z 13 do 13,7 zł jest już przesądzony. Czekamy jeszcze na ostateczne rozstrzygnięcia odnośnie zakazu handlu w niedziele. I to właśnie te dwie kwestie (...)

 • Banki centralne mają głos

  (...) we Frankfurcie i zaprosił znamienite osobistości z obszaru polityki monetarnej. Pośród rzeszy przemawiających największe zainteresowanie dotyczy panelu z udziałem prezesa ECB Draghiego (...)

 • Inwestowanie na giełdzie: analiza spółki PGNiG

  (...) oraz C/WK niższy niż 22,5 Iloczyn wskaźników wynosi bardzo niskie 11,95. Na tle sektora C/Z wypada jednak gorzej, ale należy pamiętać o tym, że cała branża paliwowa jest dość tania (...)

 • Pozwolenie na budowę a pozwolenie na użytkowanie

  (...) a decyzja o pozwoleniu na użytkowanie Pogląd, zgodnie z którym stwierdzenie nieważności danej decyzji administracyjnej powinno skutkować także stwierdzeniem nieważności decyzji od niej (...)

 • Toyota Yaris 1.5 Dual VVT-iE Selection

  (...) przeszedł niedawno kolejny lifting wnoszący sporo świeżości. Zmieniły się nie tylko zderzaki, ale także oświetlenie. Szczególną uwagę przykuwają tylne lampy, które są teraz znacznie (...)

 • CRM.Wizja - System zarządzania relacjami z klientami.

  Czytaj więcej: CRM


strony : [ 1 ]
 
14
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2332
CHF 3,6313
USD 3,6126
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.