eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Polska: wydarzenia tygodnia 45/2017

  (...) Społecznych zgłosiło się mniej uprawnionych do emerytury w ramach obniżonego wieku. System zaoszczędzi 500 milionów złotych na osobach, które mogą, ale nie zdecydowały się przejść na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja POG-1C, poznaj opinie o Dr. Oetker Polewa gotowa deserowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta toruń.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 45/2017

  (...) (Środkowej) to zagrożenie dla UE? CD. Coraz więcej politycznych wypowiedzi i eksperckich analiz pojawia się w europejskich mediach na temat chińskich inwestycji. Analizy są lokalizowane w (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 45/2017

  (...) w pewnym rodzaju ułudy, w krainie snu. I to powinno coraz bardziej niepokoić! Eksperci są zdania, że "obecna stabilność na rynkach nie jest trwała, wszystkie składniki potrzebne do wybuchu (...)

 • Black Friday i Cyber Monday, czyli chroń się, kto może

  (...) że jego system pełen jest bardzo ważnych informacji. Znajdują się w nim zarówno dane osobowe klientów, jak również historia transakcji czy dane kart kredytowych. Wszystkie te informacje to (...)

 • Jeep Grand Cherokee SRT - to już nie wróci

  (...) jak Mustang czy Corvette, ale zrodziła też jedno dzieło sztuki genialne w swojej prostocie – HEMI. Nie będę oryginalny jeśli powiem, że jest zmorą ekologów, a czasy jego świetności i (...)

 • Zarobki i koszty życia w Danii

  (...) perspektywy pracownika przyzwyczajonego do realiów polskiego rynku pracy, Dania jest specyficznym krajem. Nie posiada jednolitego kodeksu pracy, nawet płaca minimalna nie jest odgórnie ustalona (...)

 • ProGea Consulting - Zajmuje się zagadnieniami geoinformatycznymi: GIS/SIP, GPS, fotogrametria cyfrowa, teledetekcja, WebGIS, LiDAR, Geoportale. Kraków.

  Czytaj więcej: Geolokalizacja


strony : [ 1 ]
 
12
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2299
CHF 3,6539
USD 3,6274
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.