eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Przewalutowanie: nie daj się nabrać na DCC

  (...) nam życie. , to terminal w którym działa DCC rozpozna z jakiego kraju pochodzi karta i da nam wybór, czy chcemy zapłacić w lokalnej walucie np. euro, czy w walucie swojej karty, czyli w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Przedstawiciel handlowy - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o LG LCD M1994D-PZ czy przeglądaj oferty pracy z miasta węgrów.


 • Obowiązek podatkowy od usług z odwróconym VAT

  (...) co do zasady z chwilą zakończenia dostawy towarów bądź wykonaniem usługi. Wcześniejsze lub późniejsze wystawienie faktury nie ma tutaj z reguły większego znaczenia. I zasadę tę stosuje (...)

 • Narzędzia ochrony podatnika w Ordynacji podatkowej

  (...) indywidualne Najbardziej znanym sposobem zabezpieczenia rozliczeń podatkowych są . Wydaje je dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej na wniosek zainteresowanego podmiotu. We wniosku należy (...)

 • Szacowana wartość początkowa środka trwałego

  (...) Wnioskodawca nabył budynek usługowy w staniem surowym w 1996 r. Budynek ten następnie na przestrzeni lat modernizował. Ponieważ wszystkie prace odbywały się prywatnie, wnioskodawca nie (...)

 • Koniunktura konsumencka XI 2017

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, był wyższy o 0,8 p. proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca i ukształtował się na poziomie 5,4. W porównaniu do listopada (...)

 • Czy Black Friday rzeczywiście się opłaca?

  (...) wielu europejskich krajach Black Friday przynosi handlowcom znaczne profity. Na przykład w Wielkiej Brytanii w tygodniu z Czarnym Piątkiem konsumenci wydają więcej pieniędzy niż w tygodniu (...)

 • Koniunktura przemysłowa XI 2017

  (...) koniunkturę optymistycznie, podobnie jak w październiku. Budownictwo po raz pierwszy od marca 2017 r. ocenia koniunkturę pesymistycznie. Ocena ta i tak jest lepsza niż w listopadzie ostatnich (...)

 • Jak zakaz handlu w niedzielę wpłynie na gospodarkę?

  (...) i Rozwoju) mówią, że obowiązuje w większości krajów starej Unii Europejskiej, ale jego skala jest bardzo różna. Największe obostrzenia ustalone na szczeblu centralnym obowiązują w (...)

 • 50 zmian dla biznesu

  (...) ustawy o VAT czy ma trafić część z 50 zmodyfikowanych uprawnień, zwolnień podatkowych i odciążeń biurokratycznych – rozwiązań konkretnych problemów, z jakimi na co dzień borykają (...)

 • 5 zmian w warunkach technicznych budynków

  (...) w łazience Dotychczas projektanci musieli obligatoryjnie przygotowywać miejsce na pralkę w łazience. Czasy się jednak zmieniają. Coraz więcej osób posiada pralki w innych pomieszczeniach niż (...)

 • Przecena USD

  (...) od Fed. „Większość” członków jest za tym, aby podnieść stopy procentowe w najbliższym czasie, co sygnalizuje gotowość do podwyżki w grudniu. Rynkowa wycena tego kroku wynosi obecnie (...)

 • Jak zbudować system benefitów w firmie?

  (...) benefitów warto rozpocząć od podjęcia decyzji jakie benefity i jakim pracownikom chcemy oferować. W tym celu dobrze znaleźć odpowiedzi na pytania (Koperek, Mundel, 2010): Jakie benefity chcemy (...)

 • Bankomaty znikają z ulic

  (...) 2013 r. kiedy wykonaliśmy w nich aż 778 mln operacji. Od tego czasu zainteresowanie systematycznie spada. Mimo tego, ilość takich urządzeń dotychczas rosła o 1-2 tysiące rocznie. Najnowsze (...)

 • 9 pytań, które powinny poprzedzić wynajem biura

  (...) wyborze lokalizacji na biuro? Moment rozpoczęcia poszukiwań idealnej lokalizacji jest bardzo istotny. Czas ma duże znaczenie, ponieważ najemca potrzebuje go najpierw na zapoznanie się z rynkiem, (...)

 • Skoda Octavia RS 245 KM - po prostu przyciąga

  (...) Octavie RS230, a teraz mamy wersję RS245. Podtrzymując pewien żartobliwy tekst jednego z dziennikarzy który przeczytałem w sieci, całkiem możliwe że za rok powitamy kolejną Octavie tym razem (...)

 • ArcaBit - ArcaVir antywirus - ArcaVir to polski program antywirusowy firmy ArcaBit. Przeznaczony dla firm, jak również dla użytkowników domowych.

  Czytaj więcej: Złośliwe oprogramowanie


strony : [ 1 ]
 
23
listopad 2017

listopad 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2108
CHF 3,6245
USD 3,5557
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.